32 Ifamilieberichten donderdag 4 oktober 2012 (H IDensenlinq.nl Dvsrladsn Als het lichaam niet meer kan en leven wordt meer lijden, dan is men dankbaar dat God het komt bevrijden. Nog maar kort na het overlijden van haar man, onze vader en opa hebben wij bedroefd ook afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Willemina Bassie - Francke weduwe van Pieter Bassie in de leeftijd van 73 jaar. Roosendaal: Monica Debbie, Remco Schiedam: Erik Velserbroek: Selma en Marco Sander, Franka, Carina Goes, 2 oktober 2012 Correspondentieadres: Arnelaan 8 4335 TD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 8 oktober van 11.15 tot 11.45 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend daar de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Moegestreden is na een kort ziekbed overleden onze oudste, altijd belangstellende zus Willy Bassie-Francke Voor haar kwam de dood als een verlossing, voor ons als een groot gemis. Meliskerke: Ko en Elly de Korte-Rog (Francien Francke in her.) Vlissingen: Jaap Francke (Erica Nanning in her.) Yerseke: Laura en Kees Bakker-Francke Vlissingen: Jos en Anne Mieke Francke-van Oorschot Dan ga ik op tot Gods altaren Psalm 43 Na een lang leven in geloof en vertrouwen is rustig van ons heengegaan Pieternella Stroo-Vader sinds 13 mei 2001 weduwe van Willem Stroo Vlissingen, 30 maart 1918 -+ Vlissingen, 1 oktober 2012 Familie Van Schelven Familie Heijstek Familie Vader Correspondentieadres: M. Waisapy-van Schelven Suze Groeneweglaan 59 4385 KN Vlissingen Zaterdag 6 oktober is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 10.15 uur de herdenkingsbijeenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis om 11.30 uur zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid,tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij willen de verzorging van Ter Reede en huisarts M. Hamelink heel hartelijk bedanken voor de warme en liefdevolle verzorging. Mijn hulp komt van de HEER die hemel en aarde gemaakt heeft Psalm 121 Na een kort ziekbed is onze zorgzame en sterke Liny thuis gestorven. We hebben veel aan haar te danken. Met elkaar kijken we terug op een mooi leven. Machelina Jacomina de Schipper-Kosten Wemeldinge, Vlissingen, 8 september 1931 2 oktober 2012 Vlissingen: Rinus de Schipper Breda: Ellen de Schipper en Anton Verbeek Floor en Bart Elske en Ruben Gouda: Amee de Schipper en Jan Oude Lenferink Rosie Stijn Santpoort-Zuid: Kees en Gea de Schipper-Verwoerd Tessa Sanne Karlijn Ruys de Beerenbrouckstraat 137 4384 ES Vlissingen U kunt afscheid van Liny nemen op zaterdag 6 oktober van 9.45 tot 10.15 uur in kerkgebouw Open Hof, Alexander Gogelweg 57, Vlissingen. Om 10.30 uur begint de dienst die geleid wordt door Gerda Vreeke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in wijkcentrum Open Hof. Daarna wordt Liny om 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Wemeldingse Zandweg in Wemeldinge. Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze dierbare zus, schoonzus en tante Liny de Schipper-Kosten Wemeldinge: Ina Zwartepoorte-Kosten Jan Zwartepoorte Atty Boeij-Kosten Ad Boeij Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, laten wij u weten dat in alle rust is overleden onze pa, opa en overgrootvader Leendert van Straten Sinds 2003 weduwnaar van C. J. van Straten - v/d Lee Maassluis - Oosf-Söuburg 31 maart li928 29 september 2012 Wij denken met grote genegenheid terug aan zijn humor, wilskracht en sociale bewogenheid. We zullen hem missen. Amsterdam Marry Jack Gadot (Israël),: Tilly Moshe Gil Maya Michaël. Timna Jonathan Middelburg: Jan Diana Esther Ramon, Feline, Jesse Marcel Marie-Jeanine Rick Joyce Middelburg: Ron&Marinka Danny Quiniy Middelburg: Corine Hugo SamEmmaVera De afscheidsbijeenkomst en. de crematie hebben in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Corine v/d Putte - van Straten Amnesfylaan 138, 4336 LLMiddelburg ONZE MOEDER EN OMA Is van ons heengegaan. Ze heeft altijd voor ons klaar gestaan. Geborgenheid en liefde heeft, ze ons gegeven. Zo was ze haar hele leven. We zullen haar missen. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en trotse oma. Catharina Weijers - Duwel Rien Sinds 2000 weduwe van Adrianus Weijers. 6 april 1927 f 3 oktober 2012 Oss: Arno Weijers Anne li es Weijers - van den Berg André en Karlijn Renesse: Lydie Blom - Weijers Han Blom Karin en Mare Mike Tom Lianne en Sander Sanne Lotte Zierikzee, Allévo zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres Hogezoom 115 4325 CG Renesse De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 6 oktober om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk - te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Niet alles is vo o rhij. Je blijft bij ons, door wie je was en wat je yei en watje voor ons hebt betekend. Omringd door allen die hem lief en dierbaar waren is na een langdurige, met moed gedragen ziekte, overleden mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Evert van Brandwijk Schiedam, 5 juli 1937 j- Kloetinge, 2 oktober 2012 Kloetinge: Nelly van Brandwijk - Theunisse Naaldwijk: Elmie Ravestein - van Brandwijk Martin Ravestein JLeonie Kloetinge: Mildred, van Brandwijk Ronald Blom Jhiisha Andelon Oostmolenweg 46, 4481 PL Kloetinge Mijn man, onze Vader en opa is overgebracht naar het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te- nemen op vrijdag 5 oktober van 19:00 tot 19:30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op maandag 8 oktober om 13:00 uur in de Geerteskerk, Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in verenigingsgebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32