PZC .nl/abonnee .nl/abonnee wÊmËÊammÊmmHKmammmm IE&I Dagtocht Hermitage Amsterdam EB *fi:; Met 30% korting naar de nieuwe m show van Holiday on Ice! 31 donderdag 4 oktober 2012 ABONNEE VOORDEEL SPEED: snel, stoer en sensationeel! Rie men vast, want Holiday on Ice schakelt naar de hoogste versnelling en geeft vol gas met deze splinternieuwe show. Rock en dance beats zwepen danseressen op en motorrijders verrassen met snelle stunts op het ijs met speciaal voor deze show ontworpen motorfietsen. SPEED is een show vol nooit eerder vertoonde acts en bloedstollende luchtacrobatiek in een specta culair decor met een industriële, stoere uitstraling. Entertainment op z'n snelst, dat is SPEED en als abonnee van de PZC kunt u deze spectaculaire show beleven met maar liefst 30% korting! Kaarten bestellen SPEED toert vanaf 18 oktober vier weken lang door Nederland; met optredens in de steden Utrecht, Den Bosch, Amsterdam en Rotterdam. O.v.v. DAG BLAD kunt u kaarten met 30% korting bestellen. Ga hiervoor naar pzc.nl/abonneevoordeel waar tevens alle speeldata per stad staan vermeld. De korting is alleen geldig op rang 1 en 2, kinde ren t/m 12 jaar ontvangen 50% korting op de reguliere prijs. Prijzen Rang Normale prijs* Abonneeprijs* Rang 1 47,95 33,55 Rang 2 42,95 30,05 Rolstoel 37,95 26,55 'Prijzen zijn excl. reserveringskosten a 3,40 per kaart en 2,- per boe king. Voor het weekend (vrij t/m zon) geldt een toeslag van 3,50 per kaart. Actievoorwaarden Deze actie is geldig t/m 11.11.12 (kaarten zijn te boeken t/m 31.10.12) en van toepassing op alle voorstellingen voor rang 1 en 2. Minimaal 1 ticket per boeking, maximaal 10 tickets per boeking. Niet geldig in combinatie met andere kortingen en geen restitutie op reeds gemaakte boekingen. Produ cent behoudt zich het recht voor tussentijds de actievoorwaarden te wijzigen. Meer informatie over de show kunt u vinden op: www.holidayonice.nl ABONNEE VOORDEEL PZC organiseert op 19 en 24 oktober voor haar abonnees een dagtocht naar De Hermitage in Amsterdam. De Nederlandse dependance van het grote Hermitage Museum in Sint Petersburg ,is gevestigd in het voormalige verzorgingstehuis Het Amstelhof, een statig pand aan de Amstel uit de zeventiende eeuw. De steeds wisselende exposities komen tot stand met schatten uit de col lectie van de Hermitage in Sint Petersburg. Ook is het Van Gogh Museum van 29 september 2012 tot en met 25 april 2013 te gast in de Her mitage Amsterdam met de presentatie Vincent. In die periode wordt-het Van Gogh Museum gere noveerd. Maar Amsterdam heeft meer te bieden dan de Hermitage! Amsterdam is op toeristisch vlak veruit de populairste stad van het land. En dat is helemaal niet ten onrechte! De Amster damse grachten èn de schitterende herenhuizen is het eerste waar velen aan denken. Daarnaast kunt u in het Amsterdam zoveel doen en bezich tigen dat u er gerust een hele week mee zoet kan zijn! Het Rijksmuseum, het Anne Frank Huis, het Vondelpark, Artis, de Negen Straatjes... Kortom, te veel om op te noemen. Tel daarbij de typische ongedwongen sfeer van de stad en u weet wat Amsterdam zo uniek maakt! Slechts 65,00 p.p. De dag wordt uiteraard afgesloten met een heer lijk 3-gangen op een bijzonder sfeervolle locatie. De kosten voor deze sfeervolle reis bedragen 65,00 per persoon. Hierbij is inbegrepen: vervoer per luxe touringcar koffie of thee met appeltaart entree Hermitage Amsterdam vrij bezoek aan Amsterdam 3-gangen diner reserveringskosten Voor meer informatie, opstapplaatsen en/of direct reserveren: Brabant Expres Reizen 0168-330700,www.brabantexpres.nl/pzc (o.v.v. PZC abonnee)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31