PZC Winterzon aan de Costa del Sol Geniet van een topverblijf in de herfst! (0) BungalowSpeciais.nl 301 donderdag 4 oktober 2012 Marveld Recreatie nü tot 40% korting Boek snel deze topaanbieding van het bungalowpark Marveld Recreatie in de natuurrijke Achterhoek en geniet van een heerlijk herfstverblijf in november en december! Marveld Recreatie ligt in de Achterhoek, nabij het eeuwenoude vestingstadje Groenlo. Dit park heeft vele faciliteiten die garant staan voor een veelzijdig en onvergetelijk verblijf! Beleef bijvoor beeld waterpret in het subtropisch zwemparadijs met de specta culaire Crazy-Cone glijbaan! Je glijdt hierbij op een band door een sensatievolle 75 meter lange tube vol magic-light effecten. Ook sportievelingen zullen zich helemaal thuis voelen bij Marveld Recreatie, waar je kunt tennissen, squashen en leuke tochten met de mountainbike kunt maken. Voor de ultieme ontspanning breng je een bezoekje aan de sauna of whirlpool. Zijn de kids mee? Zij vermaken zich in de weekenden prima met het animatie team. Neem na een leuke dag's avonds plaats in het a la carte restaurant of grill-restaurant. Voor de lekkere trek kan je terecht bij de snackbar op het park. Uitstapjes In de omgeving van Marveld Recreatie valt genoeg te beleven. In het vestingstadje Groenlo is nog veel historie terug te vinden. Maak een wandeling langs het Stadsmuseum, de Markt en de vestingwerken en je zult versteld staan van dit mooie stukje geschiedenis. Wil je liever een dagje gaan winkelen? Op 10 minu ten rijden van Marveld Recreatie vind je het stadje Winterswijk waar je prima kunt shoppen! Of wat dacht je van Duitsland? Op slechts een half uurtje rijden ligt Bocholt met het shopping- center "Arkaden". ....en we gaan er weer even tussenuit Accommodatie Verblijf in een 4- of 6-persoons bungalow die van alle gemakken is voorzien. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer met zit- en eethoek en open keuken. In alle slaapkamers vind je 21- persoonsbedden. De badkamer beschikt over een ligbad, douche, toilet en wastafel. N Herfst arrangement (1/11 tot 20/12) 4-persoons bungalow Adviesprijs* Lezersprijs* (Type Duo 4) Weekend 221,- 135,- Midweek 173,- €105, week 275,- 175,- 6-persoons bungalow (Type A75) Weekend 295,- 185,- Midweek 223,- 130,- Week 347,- 220,- Prijzen zijn vanafprijzen per accommodatie en op basis van beschikbaar heid. Excl. schoonmaaktoeslag 35,-), bedlinnen 3,- p.p. en toeris- tenbelasting 1,- p.p.p.n.). Optionele extra's: handdoekenpakket 4,-), keukendoekenpakket 3,20), huisdiertoeslag 12,-), draadloos internet 1,50 p.d.) en kinderbed (excl. bedlinnen) kinderstoel 5,-). Faciliteiten als tennisbanen, squashbanen en sauna zijn tegen betaling te gebruiken. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel naar BungalowSpecials.nl 0900-4183577 om het herfst arrangement te reserveren. Deze aanbieding is geldig met aankomst van 1 november tot 20 december 2012. pzc.nl/webwinkel categorie reizen gezinsvakanties 8-daagse volpension aanbieding inclusief 2 excursies Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, uitgebreid winkelen, of genieten van een glaasje sangria of tapas aan de haven. Dat is winter aan de Spaanse kust! U verblijft in een 4*hotel in Fuengirola. Deze populaire badplaats staat bekend om zijn uitgestrekte strand, kasteel en gezellige markt. U vindt hier gezellige terrasjes, winkels, restaurants en een jachthaven. De Nederlandse reisleiding neemt u mee naar het witte dorpje Mijas en Malaga, de stad van Moorse mystiek en Spaanse passie. Hotel Las Palmeras**** Fuengirola Het hotel is zeer populair en ligttegenover de gezellige haven, aan de boulevard, op ca. 200 meter van het strand. Het beschikt over een restaurant, snackbar en 3 bars. Er zijn internetfaciliteiten en er is een schoonheidssalon waar u kunt genieten van een massage en een buitenzwembad met zonneterras, ligbedden en parasols. De ruime kamers hebben een huurkluisje, airconditioning, bad met douche, toilet, föhn en een balkon met zitje. Deze winterzonaanbieding is inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Malaga (Transavia - economy class) Luchthavenbelastingen brandstofheffing (wijzigingen voorbehouden) Retourtransfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen in een 2 persoonskamer Verblijf op basis van volpension Water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandse reisleiding Vi dag excursie naar Mijas o.l.v. Nederlandstalige reisleiding V2 dag excursie naar Malaga o.l.v. Nederlandstalige reisleiding Prijs vanaf €399,- p.p. "Prijs is een vanafprijs o.b.v. 2 personen per kamer. Prijs is exclusief 2,50 calamiteitenfonds per boeking, eventuele vluchttoeslagen, verplichte toeslag voor het diner op 25/12 €63 p.p. en 31/12 €125 p.p. en reserveringskosten: 15,- per online boeking of 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. Het arrangement is geldig van 1 november t/m 20 april 2013, vertrek donderdag en zaterdag. De vanafprijs geldt op een beperkt aantal data. Boek snel want op=op! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken zie webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt 0.v.v. '55+ Wegener Winterzonaanbieding Las Palmeras Costa del Sol'. Op deze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (zonvakanties)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 30