£toisii2j) AnnaAdriana Dubbeldam 32 I familieberichten Woensdag 3 oktober 2012 0 IH9nsQnlinq.nl Tot in je ouderdom blijf Ik dezelfde. Tot in je grijsheid zal Ik je steunen. Jesaja 46:4 In dit vertrouwen is op 30 september 2012 overleden onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Francina M. J. Metselaar-van Sluys - Titia - 4 maart 1916 Amersfoort 30 september 2012 Voorst Echtgenote van Dr. Dirk Metselaar overleden op 6.februari 2006 De dienst van Woord, Gebed en Dankzegging zal op 6 oktober 2012 om 11 uur plaatsvinden in de kapel van de begraafplaats "Heidehof", Engelanderholt 95 te Apeldoom/Ugchelen. Na de dienst zal de teraardebestelling plaatsvinden en zal Titia worden bijgezet in het graf van haar echtgenoot. Vervolgens is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van "Heidehof". Voorst: E.P. van der Maas-van Sluys Middelburg: M.A. van Sluys-van Heyl Neven, nichten, achterneven en achternichten Correspondentieadres: P.J. van der Maas Wilhelminalaan21 3701 BD Zeist Hij, Die op de troon gezeten is, zeide: Zie, Ik maak alle dingen nieuw! Openbaring 21:5 Een laatste groet voor hen die mij en mijn onvolmaaktheden kenden en mij liefhadden. R. Tagore Op 27 september 2012 is overleden Cornelia Henriëtte Timmerman-Correlé weduwe van Marinas Jacob Timmerman in de leeftijd van 84 jaar. A.J. Peeters Executeur Correspondentieadres: Lansenpad 9, 4386 ED Vlissingen. Naar de wens van Ettie heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Namens Ettie hartelijk dank voor de vriendschap en zorg aan haar gegeven. In het bijzonder het team vein het nier-dialysecentrum van het ADRZ in Goes. In Gods liefde geborgen Met pijn in ons hart en met ontroering, maar dankbaar voor zijn leven, delen wij u mede dat na een kortstondige en met moed gedragen ziekte, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Cornelis Joziasse Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 82 jaar in liefdevolle omgeving thuis is overleden. Koudekerke 11 maart 1930 Vrouwenpolder 1 oktober 2012 Tiny Joziasse-Schout Erik en fenny Martijn, Annemarie Margreeth en Frank Florine, Annelot Johan en Helga Mireille, Robin, Sander Aart en Annet Niels, Jeroen Gert en Miriam Ruben, Annemijn, Feline Elzenoordlaan 5 4354 AG Vrouwenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 oktober om 11.30 uur in de 'Pelgrimskerk' aan de Fort den Haak- weg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats, aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 'de Ontmoeting' bij de kerk. Geen bezoek aan-huis Pa hield van bloemen Ons bereikte het droevige bericht dat de vader van onze collega Gert Joziasse is overleden. We wensen hem en de familie Gods troost toe in deze moeilijke'tijd. Makelaarskantoor Wisse Vastgoed B.V. Johan, Abraham en Andrea Domburg/Oostkapelle Na een gelukkig en liefdevol leven samen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn echtgenoot, vader en opa Josephus Gerardus van Osch Sjef echtgenoot van Nelly Karhof I Boxtel, 19 oktober 1928 Goes: Tilburg: Eindhoven: St. Eustatius: t Goes, 1 oktober 2012 Nelly van Osch - Karhof Leo en Mirjam Ted Liselot Niek Luc en Annelies Robin Thijs J.A. van de Goeskade 12-11 4461 BH Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 oktober van 16.30 tot 17.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes'. Op maandag 8 oktober om 14.00 uur willen we samenkomen om Sjef te herinneren in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Na een kortstondige ziekte istot onze grote droefheid, vari ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Willem Jansen van Rosendaal in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: W.Jansen van Rosendaal Kapelle: Ria Bliek - Jansen van Rosendaal Jos Bliek Martijn en Jennifer Thomas 2 oktober 2012 Diepenbrockstraat 371 4536 GV Terneuzen Gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 4 oktober van 19.00 tot 19,30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c, Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op 5 oktober om 13.00 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en overgroot-opa Pieter Jacobus Lijbaart Piet sinds 5 augustus 2012 weduwnaar van Cornelia Pieternella Lantsheer I in de leeftijd van 85 jaar. Biervliet: Aruba: Sjaak en Monique Jurgen Peter en Deborah, Niels Heieen en Jaap Miranda Eric en Jitka Erwin en Vicky Nate Seth Brit Sandra Hoek, Vremdieke, 2 oktober 2012 Correspondentieadres: Molenstraat 9 4521 BL Biervliet De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 5 oktober om 14.00 uur in de Gentse Poort, Gentsestraat 94 in Biervliet. Aansluitend I zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene i begraafplaats in Biervliet. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Gentse Poort. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve zwager en oom Piet Lijbaart Er was altijd: zoveel liefde, zoveel gezelligheid, zoveel gelach, alles wat we nu nog hebben is zoveel stilte.... Hoek: P.C. 't Gilde-Lantsheer J. 't Gilde (in herinnering) Winterberg (CH): Ad 't Gilde Liyan Hu Terneuzen: Carla 't Gilde Rudi Geene Hoek, 2 oktober 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32