KORTING prominent N ieuwecollecte'. Grootste collectie relaxstoelen v.a. 295,- Van modern tot klassiek Voor alle lichaamslengtes Bon voor een gratis boek over lekker zitten JA, stuur mij de gratis uitgebreide catalogus vol zitcomfort Naam Dhr Mevr Zonder postzegel opsturen naar: Prominent, Antw. nr. 707, 8070 WB 15% "Geldig bij aanschaf van een fauteuil of bankop maat. Niet geldig i.c m. andere acties. Gratis catalogus Bestel de 280 pagina's dikke catalogus boordevol informatie over gezond zitten en de complete collectie van Prominent. Bestel gratis: 0341 26 06 76 Prominent winkels Prominent heeft 45 winkels. Er is dus altijd een winkel bij-u in de buurt. Gratis parkeren voor de deur en gratis koffie. Adressen: www.prominent.nu Het is feest bij Prominent! We hebben namelijk een nieuwe collectie relaxstoelen en -banken en vieren dat graag samen met u. Daarom bieden we u op de nieuwe collectie maar liefst 15% introductiekorting* Deze week kunt u als snelle beslisser dan ook honderden euro's besparen. Zorg dat u er snel bij bent, want zó gek doen we alleen deze week. Bij Prominent kunt u rekenen op een gastvrij onthaal, fantastische service en zoals u van ons gewend bent, wordt de koffie vers gezet. Thuis proefzitten Hartelijk welkom in een winkel bij u in de buurt of bel 0341 - 26 06 76 voor een vrijblijvende demonstratie bij u thuis. Niets is zo prettig als de stoelen vrijblijvend bij u thuis uitte proberen. Zo ziet u gelijk of het past in uw interieur Vrijblijvend advies: 0341 26 06 76 Relaxstoelen 67 modellen prommi. Bijzetstoelen 39 modellen twist" Scandinavisch 16 modellen SCAN Dl specialist in lekker zitten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 6