Wemeldinge is op schot 33 SSV'65 krijgt een forse klap Patrijzen na rust gevloerd Duel Terneuzen na eerste helft gestaakt maandag 1 oktober 2012 TERNEUZEN - Slechts drie kwartier duurde de thuiswedstrijd van zon dag-tweedeklasser Terneuzen te gen WSC. Bij een i-i-ruststand hield scheidsrechter Maurice Her- mus uit Etten-Leur het gistermid dag voor gezien. Een hamstring blessure hield hem aan de kant. En een vervangende arbiter zou lang op zich laten wachten. Terneuzen-WSC 1-1, gestaakt na 45 minuten. Can Kiran 1-0, Colin Auster- mann 1-1. BSC-RCS 1-5 (1-4). Len Eversdijk 0-1, Morad Bobouh 1-2, Len Eversdijk 1-3, Jordi Nijland 1-4, Len Eversdijk 1-5 (strafschop). RKJVV-Axel 4-4 (3-2). Marcé 1-0, Kus- ters 2-0, Kjell Vanderhaegen 2-1, Ha- douir 3-1, Mervin Niemantsverdriet 3-2 en 3-3, Soufian Dooms 3-4, Johan Eerhard 4-4. Alliance-Aardenburg 4-1 (2-0). Niek van Sprundel 4-1. door Robin Hamelink MIDDELBURG - Bevelanders kreeg het zaterdag flink voor de kiezen in de vierde klase A. Wemeldinge was met liefst 7-1 te sterk. Walcheren won in dezelfde klasse nipt bij Co- lijnsplaatse Boys. SVD versloeg Borssele met 4-1 en Veere won met 4-0 van Wolfaartsdijk. Hoedekens- kerke pakte drie punten tegen Waarde; Kruiningen was met 2-0 te sterk voor Vissingen. Wemeldinge-Bevelanders 7-1: In de eerste minuut slaagde Mitchell Sandee er al in om de Wemelding- se defensie te verschalken. De ge lijkmaker kwam op naam van Den nis Wisse. Via Remi Bruinooge en Niels Kole liep de thuisploeg uit naar 3-1. De tweede helft; ontbrand de in de tachtigste minuut Pieter Bolle maakte de 4-1, Arno de Kok soleerde naar de 5-1 en Bolle mikte nog tweemaal raak. Colijnsplaatse Boys-Walcheren 3-4: Tim Smulders zette Waldie ren op voorsprong, maar Sander Sallet schoot vanaf elf meter de 1-1 binnen. Jermo Sandee schoot de thuisploeg naar 2-1, voordat Bertus Zoeteweij een vrije trap binnen schoot. Walcheren leek tegen een nederlaag aan te lopen, maar vijf minuten voor tijd verkleinde Mark van der Eijk de achterstand en schoot Smulders de gelijkmaker binnen. Heel ongelukkig werkte Bart van Loon de 3-4 in zijn eigen doel. SVD-Borssele 4-1: De ploeg uit Driewegen had geen kind aan Bors sele. Ewout de Graaf opende de sco re voor SVD. Uit het niets zorgde Rick de Jong voor de 1-1. In het tweede bedrijf liep de thuisploeg uit naar een 4-1-overwinning. Andreas Meulenberg zorgde voor de 2-1, Rudie Zegers voor de 3-1 en Meulenberg bepaalde de eindstand op 4-1. Veere-Wolfaartsdijk 4-0: Een stift- bal van Robin de Rijke betekende een vroege voorsprong voor Veere. Na een actie van dezelfde De Rijke was het snel 2-0. Wouter Koster tik te de 3-0 binnen en op het half uur ramde Mark de Theije een afstands schot in het doel. Hoedekenskerke-Waarde 3-1: Waarde kwam na dertien minuten op 1-0 dankzij Corné van Liere. Ri chard Uitterhoeve zorgde voor de 1-1 uit een strafschop. Waarde kreeg hierna kansen, maar Nils Bit ter kopte in de 91e minuut de 2-1 in het doel. Drie minuten later be paalde Emiel Almekinders de eind stand op 3-1. Vlïssingen-Kruiningen 0-2: Krui ningen kwam direct na rust op 0-1. Olivier Noordam was er als de kip pen bij om de rebound in het doel te schieten. Kruiningen kreeg kan sen om de wedstrijd te beslissen. Dat lukte zes minuten voor tijd, toen Lennart van de Berge een foutje van Vlissingen afstrafte. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - SSV'65'verloor zater dag in de tweede klasse E met 4-0 bij Dauwendaele en zakte daar door naar de zevende plaats. Hein- kenszand ging voor de vijfde keer op rij onderuit. Deze keer was Din- teloord met 5-2 té sterk. Dauwendaele-SSV'65 4-0: Dau wendaele beleefde, volgens trainer Marcel Lourens, een subliem eer ste kwartier. In die fase tekende Mart de Kroo voor de 1-0. Daarna kwam SSV'65 beter in de wed strijd en was de Goese ploeg tot tien minuten na rust de bovenlig gende partij. Bram de Jong deelde SSV'65 met de tweede Middelburg se treffer een tik uit. Stefan Joosse zorgde vervolgens voor de 3-0 en met zijn tweede goal van de mid dag maakte De Kroo er 4-0 van. SSV'65 eindigde het duel met tien man, nadat Michel de Groote zijn tweede gele kaart opliep. Heinkenszand-Dinteloord 2-5: Maurice Nagtzaam zorgde na twaalf minuten yoor de 0-1 en via Casey Boluijt kwam Dinteloord in de 44e minuut op 0-2. In de 57e minuut kopte Ruud La Grand, uit een voorzet van Alex van Dongen, de thuisploeg naar 1-2. Drie minu ten later vergrootte Danny Verhoe ven de marge. Via Martijn Simon- se, die na een handsbal scoorde uit een strafschop, werd het 2-3. In de 86e en negentigste minuut sloeg Dinteloord via Jacco de Gast en Brandon Schipper genadeloos toe. t^mêïfmlmSmSamKUIgSgSBmmaSBmSSSSaB MIDDELBURG - Patrijzen werd in de vierde klas A op zondag in de tweede helft onder de voet gelo pen door Oostburg: 4-0. Luctor'88 speelde gelijk tegen Biervliet. Oostburg-Patrijzen 4-0: De eer ste helft bleef zonder doelpunten. Na rust deed vooral Abubakar Kou- rouman van zich spreken. Hij was de aangever bij zowel de 1-0 van Matthieu Monteau als de 2-0 via Davy Maes. Vervolgens schoot Kourouman zelf de 3-0 binnen. Het slotakkoord was voor de zo juist ingevallen Raoul Schippers, die met zijn eerste balcontact de eindstand op 4-0 bracht. Luctor'88-Biervlïet 1-1: Uit een hoekschop van Bas Hubregsen kopte Thomas Leurgans de ope ningstreffer binnen namens de be zoekers: 0-1. Slordig balverlies bij de thuisploeg leidde na een half uur tot een uitval waarbij Mare Raas aan de noodrem trok en zo tegen een rode kaart aanliep. Met tien tegen elf nam de thuisploeg na de thee de wedstrijd in handen en al snel lukte het Roy van Leeu wen om doelman Mark van Kout eren met een fraaie kopbal te pas seren: 1-1. Halverwege de tweede helft werd Stefan Boonman ge vloerd, maar verzuimde Pieter van den Dries vanaf elf meter om zijn ploeg op voorsprong te brengen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63