Gedenktekens Colofon Het HatuursteenHuis (f) (TlensenUnq.nl maandag 1 oktober Hij die op Gods bescherming wacht, wordt door den hoogsten Koning beveiligd in den duistren nacht beschaduwd in Gods woning. Psalm 91. vers 1 Vredig sliep in onze bijzondere oom Marinus Pieter Blok Marien Cadzand, 25 februari 1913 Breskens,26 september 2012 We zullen hem erg missen. Nijmegen: Emmeloord: Windsor (Canada): Bennebroek: A.J. Blok J.G. Blok-Dienske B.A.Tijsma-Blok J.T.Tijsma J.S. Blok B. Blok-Sherry A.H. Schenk-Blok L. Schenk en hun kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Burcht", voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Dhr.L. Schenk Joost Banckertlaan 5 2121 VP Bennebroek Er is gelegenheid tot afscheid riemen op vrijdag 5 oktober van 13.00 lot 13.30 uur in gebouw "t Zwin, Prinsestraat te Cadzand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Cadzand. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in gebouw t Zwin. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Na een dappere strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, schoonma en oma Else Katharina Dieleman-Sinink (Els) weduwe van Arend Dieleman levenspartner van Eddy Lauret in de leeftijd van 73 jaar. Ingrid en Wim Joeri en Nicole Niclcy en Leonie Wendy en Leo Marissa, Janou Anita en John Aiven en Hannah Millen, Lolt Erwin en Bea Jesse en Kirsten Brit te Onze bijzondere dank gaat uit naar Dr. Peek, Dr. van der Veeken en het team van de thuiszorg voor de liefdevolle zorg. Terneuzen, 27 september 2012 Correspondentieadres: Margrietstraat 34,4532 BK Terneuzen Els is overgebracht naar Het Afscheidshuis van Yarden Slager Uitvaartzorg, Ring 83 te Nieuwdorp, Woensdag 3 oktober zal om 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28C te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze uitnodiging als zodanig te beschouwen. Met diep respect voor haar moed en blijvende humor nemen wij afscheid van onze schoonzus Els Cor enNel Lauret Eugene en Marijke Lauret Wat als .....je gedachten er niet meer zijn .....je woorden geen zinnen meer vormen herinneringen steeds meer van vroeger zijn .....je stilaan opgesloten raakt in lichaam en geest dan zou..... ik wensen dat ik kon toveren ik maakte van jou de prachtigste vogel .....ik liet je vliegen, vrij en onbezorgd, de Hemel tegemoet Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid moeten nemen van onze ma, oma en oud-oma Dina Scheele-de Jonge weduwe van Jan Scheele in de leeftijd van 84 jaar. Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Zaamslag Rinus en Lize Scheele-Lensen Jan-Willem en Jutta Andrea en Jurgen - Madeion, Esmee Zaamslag Wim en Carla Scheele-Herrebout Zaamslag Frans en Marion Scheele-Tieleman Femke en Martijn Youri en Myriam Zaamslag Jack en Ella Scheele-de Kraker Lieke en Tobias Caren-An en Jasper 29 september 2012 Correspondentieadres: Polderstraat 15,4543 AA Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Het Stropievat, Molenstraat 12 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van verpleeghuis 'De Vurssche, afd. Schapenbout/Watervliet, vooralle zorg en aandacht. Met droefheid vernamen wij dat uit ons midden is weggenomen onze schoonzuster en tante Dina Scheele-de Jonge weduwe van Jan Scheele De vele blijken van medeleven na het overlijden van Anthonius Willem Gerardus Hamelink hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Mede namens verdere familie: J.A. Hamelink Sluiskil, oktober 2012 Grote variatie en korte levertijd, tevens onderhoud. Showroom: Stanleyweg 16, Goes. Wij zijn 6 dagen geopend! Bel voor een afspraak: 0113-216555. Bezoek ook: www.natuursteenhuis.nl Terneuzen: Familie Scheele Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21