Varjiiürd^ J.van den Driest-Kodde Oi/srlsilsn jÊ De Uitvaart Informatie Hulplijn dl fllensentinq.nl maandag 1 oktober tcbten I 19- 12 oktober a.s hoopt onze moeder, oma en over-oma 100 jaar te worden. leder die haar wil feliciteren is van harte welkom op de receptie 13 oktober van 14.00-17.00 uur in: Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38 te Koudekerke. Uw aanwezigheid is al voldoende. Wilt u toch iets geven, dan liever een gift t.b.v. een goed doel. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner, onze zwager en oom Willem George Belzer Amsterdam, 21 november 1930 Goes, 28 september 2012 Waarde: Nel Goes: Josy en Johannis Isra Baarland: Volkert 28 september 2012 Raadhuisstraat 18 4414 AJ Waarde De herdenkingsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 3 oktober om 14.00 uur in de Hervormde Kerk, Raadhuisstraat te Waarde. Na de dienst ontmoeten wij u graag in het Dorpshuis, Mauritsstraat 4 te Waarde. De begrafenis zal in familiekring te Diemen plaats- hebben. I've said goodbye, and I know you're alright now I still cry sometimes, when I hear your song Dag lieve man, papa opa 6 -1-1948 26 - 9 - 2012 Wieteke Esther Karsten, Kevin, Michael Tristan, Rebecca-Lynn Joshua Nathalie, Olivia Da jo Else Raf, Anna, Bra,m Renie Ferdi, Noah Niels De uitvaart vindt plaats in besloten kring. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 3 oktober vanaf 15.00 uur in 't Koetshuis, Oud Broek 2 te Stabroek, België. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij, na een kort ziekbed, afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 64 jaar. Wij zullen zijn betrokkenheid en humor missen. Wij wensen Wieteke, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Dinteloord: Eduard en Anneke Brinkman-Wabeke Ebrien, Rik, Cors, Bieneke Kapelle: Rudolf en Heieen Brinkman-Vroegop Hugo en Marianne Brinkman-Meijer Dennis en Marieke Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van onze vader en opa Willem George Belzer Amsterdam, Goes, 21 november 1930 28 september 2012 Sint Maarten: Carolien en Ronnie Sarah Amsterdam: Anneke en Erik 28 september 2012 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zus en tante Jacoba de Bruijne-Snoep Oostburg: S.W. Michielsen-Snoep I.P Michielsen (in herinnering) Neven en nichten "Als je in cle levensstrijd warmte om je heen verspreidt Als je hielp waar je dat kon aan wat licht en aan wat zon Als je steeds naar beter streeft heb je niet voor niets geleefd. Jo Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonmoeder en onze oma Johanna Pieteraella Verschelling-van den Broecke Jo weduwe van Johannes Marinus Verschelling Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Terneuzen: Rinus f enMarie-Louise Verschelling- Claessens Den Haag: Saskia Verschelling en Andries Micke Amsterdam: Marije Verschelling 29 september 2012 Correspondentieadres: Weimarstraat 403, 2562 HM Den Haag U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, op woensdag 3 oktober van 9.15 tot 9.45 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt daarna gehouden om 10.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium Doof nu het lichten sluit je ogen en verge.et de strijd Jouw leven hier is omgevlogen maar de liefde blijj't Op 27-9-2012 is van ons heengegaan Jeanne Kerstens Ze overleed in de leeftijd van 75 jaar. Cliënten enTeam Sterredreef 10-12 Clinge Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Adriana Matthijsse-Geertse weduwe van Izaak Matthijsse .Goes: G. Geertsë-Minnaard Toronto (Canada): J. Geertse D. Geertse-Hetheri ngton 's Gravenpolder: N. Hoek van Dijke-Geertse Neven en nichten September 2012 Thuis, omringd door haar naaste familie, is vredig en rustig heengegaan naar haar geliefde man, onze lieve moeder, zus en oma Nella Elizabeth Kaat - van Luijk Graag hadden wij jou nog veel langer meegemaakt, blij zijn wij met het leven wat wij met jou hebben gehad" Shanghai/Den Haag: Lian en Charles Micky Tholen: Daniëlle en Johnny Tommie en Joost Krabbendijke, 29 september 2012 Correspondentieadres: Westerscheldestraat 15,4413 CX Krabbendijke Mama is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Nieulande, te "Krabbendijke. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat, Woensdag 3 oktober van 19.30 uur tot 20.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 oktober 2012 in de Gereformeerde Kerk, Dorps straat 5 te Krabbendijke om 11 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats. Condoleren kan na afloop in de Gereformeerde kerk. Mama houdt van witte bloemen. Van ons is vredig heen gegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Nella Elizabeth Kaat-van Luijk Tonnij en Leen Jan (in herinnering) en Koos neven en nichten Krabbendijke, 29 september 2012 Bezige handen nu gevouwen en stil Een leven van ijver zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen we terug denken aan wat is geweest Vervuld met goede herinneringen delen wij u verdrietig mede het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Willem Wattel Oostkapelle, Dronten, 13 oktober 1926 - 28 september 2012 Wij wensen Cathrien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ko en Anna Wattel-Wondergem (in herinnering) Cathrien en Jaap (in herinnering) van der Sar-Wattel Piet en Loes Wattel-van Osnabrugge (in herinnering) Jan (in herinnering) en Koos Wattel-de Nood Lein (in herinnering) en Willy Wattpl-Matthijsse Lïset en Wal ter Siek-Wattel Neven en nichten Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19