media
37
z
EHSEESBaei
media@wegener.nl
I 024-3650570
Rossellini was niet van plan in de voetsporen van haar ouders te treden
Actrice en fotomodel Isabella Rossellini staat centraal in Mijn wilde leven
Zaterdag 29 september 2012
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 That
70's Show 09:30 De Le
vende Steen Gemeente
10:00 Tommy Teleshop
ping 14:15 According to
Jim 14:40 Hey Arnold! the
movie 16:00 Van huis naar
thuis 17:00 Robs grote
tuinverbouwing
06:01 Teleshop 7: Woning
wijs, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping, Dit
is mijn toekomst, Tel sell
13:00 Vis TV 13:30 De suc
cesfactor 14:00 Ruige man
nen: Ax men 14:55 Rui
ge mannen: Ax men 15:55
RTL GP: Rally report 16:30
Nissan GT Academy 17:00
RTL Transportwereld 17:30
CASH4KM: The Hague Bei
jing Challenge 2012
06:00 Dit is mijn toekomst
06:31 RTL Telekids: Fabel
tjeskrant, Wolleke, Uki, Pi-
paPanda, Jokie, Little peop
le, Chuggington Medaille
race, Bobo, Brandweer
man Sam, The adventures
of Chuck and friends, Chug
gington, Burgers' Zoo en
Waarom, Sprookjesboom,
TitaToverfeest, Sprookjes,
De Schatkamer, Ernst, Bob
bie en de rest, Burgers' Zoo
en Waarom, Bassie Adri-
aan, Bibi&Tina, Hallo K3I,
Team Hot Wheels 10:31 Tel
sell, Tommy Teleshopping,
Tel sell 16:30 Beat the Best
07:05 McLeod's daugh
ters 08:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 14:00 McLeod's
daughters 15:50 Rita rocks
16:15 Being Erica 17:10
Ugly Betty
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing spiez, Refiakai, W
Hotwheels battle force 5, tT\
Beyblade Metal Fusion, Po-
kemon Black White, Ul
timate Spider-man, Phine-
as Ferb, Lab Rats, Scaredy
Squirrel, De Vervangers,
Phineas Ferb, Het Speel
plein, The suite life on deck,
Ultimate Spider-man, The
suite life on deck - mara
thon: The suite life on deck
18:00 Lachen om home 18:00 jupiler League, Sa- 18:00 The voice of Hol- 18:00 De vierling, Do-
video's, Amuse- menvatting landZoektocht cusoap
ment
19:30 Alles kids, Amu
sement
19:00 Helden van de
weg, Realitypro-
gramma
19:30 Nitro Circus Live,
Verslag
18:00 Veronica moves:
breakdance, Amu
sement
18:30 Wegpiraten be
trapt!, Reality pro
gramma
18:45 Op heterdaad!, Re-
alityprogramma
19:15 Storage wars, Rea-
lityprogramma
20:30 Prince of Persia: 20:00 Crime Scene In-
Sands of time, Ac- vestigation,.Mis-
tiefilm daadserie
20:55 Crime Scene In
vestigation, Mis
daadserie
21:50 CSI: New York,
Misdaadserie
20:00 Charlotte's web, 20:30 The closer, Dra-
Familiefilm maserie
21:30 Without a trace,
Misdaadserie
22:50 Wekelijkse Lotto
trekking, Trekking
22:55 Hart van Neder
land, Reportages
22:45 CSI: New York,
Misdaadserie
22:00 Wild things III:
Diamonds in the
rough, Thriller
22:25 Without a trace,
Misdaadserie
20:10 Pawn Stars, Reali-
typrogramma
21:05 Hardcore pawn,
Reality
22:00 Last House on the
Left, Thriller
23:10 Piets weerbericht 23:40 Law Order Spe- 23:45 Airport, Reality
23:15 Lachen om home
video's (h), Amu
sement
cial Victims Unit,
Misdaadserie
23:25 The tailor of Pana
ma, Thriller
00:40 Fringe
01:40 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
00:35
Warehouse 13
00:16
01:25
Danny Dyers
02:01
Deadliest Men
02:10
Teleshop 7
05:30
02:11
Sneak preview
05:00
Car tracks
03:10 Without a trace
04:45 [fart van Neder
land (h)
00:10 Conviction
01:10 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:10 Hart van Neder
land (late editie)
00
b
o
10
O
ro
o
o
ro
ro
ro
ui
Wild things: Diamonds in the
rough
Bloedeloos vervolg op de vermaar
de feeksenfilm Wild things met de
ze keer een stiefvader die door het
vriendinnetje van zijn stiefdochter
wordt beschuldigd van verkrach
ting. Regie: Jay Lowi. (VS-2005)
RTL 8, 22.00-23.45 uur
The last house on the left
Harde remake van Wes Cravens
cultfilm uit 1972 over echtpaar dat
wraak neemt op aanranders van
hun tienerdochter. Licht gebaseerd
op middeleeuwse, Zweedse ballade.
Regie: Dennis Iliadis. (VS-2009)
Veronica, 22.00-0.10 uur
Fantastic four
Eenvoudig vermaak over een
schurk die wordt bestreden door
vier helden: een man van elastiek,
een onzichtbare vrouw, een vlam
menwerper en een stenen kracht
patser. Boeiende Marvel-verfilming
van regisseur Tim Story. (VS-2005)
RTL 5, 22.15-0.20 uur
Things to do in Denver when
you're dead
Magistrale actiefilm over een
ex-gen üemangangster die door een
griezelige crimineel wordt gedwon
gen een laatste klus te klaren. Zeer
sterk. Regie: Gary Fleder. (VS-'95)
Nederland 3, 22.40-0.35 uur
TELEVISIE
roep Zeeland
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
Trugkieke, Zeeland NU, Het
Weer 07:54 Regioned 07:57
Zeeland in vogelvlucht 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:51 08:54 Regioned
08:57 Zeeland in vogelvlucht
09:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:51 09:54
Regioned 09:57 Zeeland in vo
gelvlucht 10:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
07:51 10:54 Regioned 10:57
Zeeland in vogelvlucht 11:00
Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU, Zeeland de
week, De Zeeuw van Vlaande
ren, Zeeland NU, Regioned
18:57 Verzeeuwigd 19:00 pro
grammering zoals tussen 18:00
en 18:41 19:57 Verzeeuwigd
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:41 20:57
Verzeeuwigd 21:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:41 21:57 Verzeeuwigd
22:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:41 22:57
Verzeeuwigd 23:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:41 23:57 Verzeeuwigd
09:00 Herfstbeelden 11:55
Groenland 12:15 Regionale te
levisie 12:45 De vrije markt
13:00 Het journaal 13:30 Het
Weer 13:35 Villa Politica 14:05
Hoogvliegers 15:45 De topcol
lectie van... 16:15 Baantjer
17:00 Hi-de-Hi! 17:30 Buren
17:55 Kijk Uit! 18:00 Het jour
naal 18:10 Vlaanderen vakan
tieland 19:00 Het journaal
19:30 Het Weer 19:35 leder
een beroemd 20:05 Joker+ en
Lotto 20:10 Dieren in nesten
20:45 Vroeger of later? 21:35
Hoe is het zover kunnen ko
men? 22:05 The Tudors 23:00
Het journaal laat 23:18 Het
Weer 23:25 Law and Order: UK
09:00 TerZake 09:35 Herfst
beelden 12:30 Programmering
Ketnet 14:30 Sporza: De Ronde
van Lombardije 17:15 Sporza:
Veldrijden Neerpelt 19:00 See
What I'm Saying 20:00 Het
journaal 20:10 Vranckx 20:40
Inspector George Gently 22:10
The Bridge 23:10 About Elly
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Nigellissima
13:00 BBC News 13:10 Region
al News and Weather 13:15
Football Focus 14:00 Bargain
Hunt 15:00 Homes Under the
Hammer 16:00 Escape to the
Country 17:00 Final Score
18:25 BBC News 18:35 Region
al News and Weather 18:40 A
Question of Sport: 2012 Olym
pics Special 19:20 Total Wipe-
out 20:20 Doctor Who 21:05
The National Lottery: Secret
Fortune 22:00 Casualty 22:50
BBC News 23:10 Match of the
Day
About Elly
Drie bevriende echtparen verruilen
Teheran voor een korte vakantie
aan de Kaspische Zee in de hoop
een alleenstaande vriendin te kop
pelen. Een vermissing brengt onder
drukte emoties boven. Winnaar Zil
veren Beer in Berlijn voor regisseur
Asghar Farhadi. (IR-2009)
België 2, 23.10-1.05 uur
The tailor of Panama
Verfilming van het boek van John
le Carré over een spion die een
kleermaker overhaalt de machtheb
bers in Panama te schaduwen. Re
gie: John Boorman. (IRL/VS-2001)
Net 5, 23.25-1.40 uur
07:20 Bibi und Tina 07:45 Mia
and me - Abenteuer in Cento-
pia 08:10 1,2 oder3 08:35 Bibi
Blocksberg 09:25 H20:Just
Add Water 10:10 Alien Surfgirls
10:35 Dance Academy 11:00
Heute 11:05 Die Küchen-
schlacht - der Wochenrückblick
13:00 Heute 13:05 ZDFwo-
chen-journal 13:55 Deutsch-
land - Deine Familien 14:40 Un-
sere
Farm in Irland - Liebeskarussell
16:15 Lafer! Lichter! Lecker!
17:00 Heute 17:05 Landerspie-
gel 17:45 Menschen - das Ma-
gazin 18:00 ML Mona Lisa
18:35 Hallo Deutschland 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Un-
ser Charly 20:15 Willkommen
bei Carmen Nebel 22:45 Heute
Journal und Wetter 22:58 Wet
ter 23:00 das aktuelle sportstu
dio
07:20 Sehen statt Horen 07:50
Planet Wissen: Auf den Spuren
der Wikinger 08:50 West ART
09:30 Krach mit Oma 10:00
Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Die Sendung mit der
Maus 11:35 Die Sendung mit
dem Elefanten - mit Elternticker
12:05 Quarks k Co 12:50 Doku
am Freitag 13:35 Vom Flamin
go-See zum Götter-Vulkan
13:55 Auf Ehrenwort 15:35 Der
Grofêe Haushaltscheck Extra
16:20 Genuss ohne Grenzen
16:50 FuSball im Westen 17:05
sportlich unterwegs 17:20 Ko-
chen mit Martina und Moritz
17:50 Einfach und köstlich - Ko-
chen mit Björn Freitag 18:20
Die Ermittler: 2. Voller Einsatz
18:50 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Mord in bester Gesell-
schaft - Der Fluch der bösen Tat
21:40 Ladies Night 22:40 Die
ter Nuhr- Lachgeschichten
23:25 Hallervorden - Die be
sten Sketche
07:00 Zigby 07:10 Louie 07:20
Little Robots 07:30 64 Zoo
Lane 07:40 Dipdap 07:45 Ras-
tamouse 08:00 Roar 08:30
Project Parent 09:00 The Scoo-
by-Doo Show 09:20 Dennis Sr
Gnasher 09:30 Trapped: Ever
After 10:00 12 Again 10:30
Sorry, I've Got No Head 11:00
Cop School 11:30 Diddy Mov
ies 11:45 MOTD Kickabout
12:00 Golf: Ryder Cup 14:00
The Swarm 16:30 The Triple
Cross 18:30 Wartime Farm
19:30 Flog It! 20:30 Dad's Army
21:00 Servants: The True Story
of Life Below Stairs 22:00 Ql XL
22:45 The Thick of It 23:15 The
Clintons
07:10 Shaun het schaap 07:35
motzgurke.tv 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb
08:40 Die Pfefferkörner 10:00
Tagesschau 10:03 Checker Can
10:30 Deutschland Deine Dör-
fer 11:15 Lecker Hessen 12:00
Tagesschau 12:03 Das fliegende
Klassenzimmer 13:35 Sport-
schau live 15:30 Exclusiv im Er-
sten 16:00 Weltreisen 16:30
Europamagazin 17:00 Tages
schau 17:03 ARD-Ratgeber
17:30 Brisant 17:47 Das Wetter
im Ersten 17:50 Tagesschau
18:00Sportschau 19:57
Glücksspirale 20:00 Tagesschau
20:15 Mein Herz in Malaysia
21:45 Ziehung der Lottozahlen
21:50 Tagesthemen 22:08 Das
Wetter im Ersten 22:10 Das
Wort zum Sonntag 22:15 Bo
xen im Ersten
07:15 Man, woman, wild 08:05
Wheeler dealers 08:55 Front
line battle machines with Mike
Brewer 09:45 Aviators 10:10
American Trucker 10:35 Mega
builders 11:30 X-Machines
18:05 Mythbusters 19:05 Auc
tion Kings 20:00 Countdown to
collision with Sebastiaan Labrie
21:00 American chopper: Sen
ior vs Junior 22:00 Car warriors
23:00 World's toughest truck
ers
07:00 Alaska wing men 08:00
Access 360 World Heritage
09:00 Richard Hammond's en
gineering connections 10:00
Doomsday preppers 11:00 Test
your brain 12:00 Made in NL
13:00 Doomsday preppers
16:00 The dog whisperer 18:00
Witness 19:00 Locked up
abroad 20:00 Britain's greatest
machines 21:00 Air crash inves
tigation 22:00 Doomsday prep
pers 23:00 Big, bigger, biggest
07:15 Weird creatures with
Nick Baker 08:10 Natural born
hunters 08:40 Dogs 101 09:35
Crocodile hunter 10:30 Shark
after dark 11:25 New breed
vets with Steve Irwin 12:20 Air
jaws 13:15 Sharkman 15:05
Shark attack file 16:00 Shark at
tack file 3 17:00 Mutant planet
18:00 Ludo Bites America
18:50 Candy Queen 19:15
Choccywoccydoodah 20:10
Last Chance Salon 21:00 Virgin
Diaries 22:00 How Sex works
23:00 Miami Ink
Plain Jane 17:10 Friendzone
17:35 16 and pregnant 18:20
Moneymakers 18:45 Awkward
20:00 Snöbki Jwoww 20:50
Savage U 21:40 Jersey shore
22:25 The Pauly D project
23:10 Guy Code
06:25 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Journal télévisé
Radio Canada 08:25 TV-
5Monde, le journal 08:40 TTC
(Toutes taxes comprises) 09:00
Flash 09:05 Samsam 09:15 Les
voyages de Balthazar 09:20
Woofy 09:25 Les légendes de
Tatonka 09:35 Léonard 09:45
Mon ami Grompf 10:10 Galac-
tik Football 10:35 C'est pas sor-
cier 11:05 7 jours sur la planète
11:30 Les artisans du rebut glo
bal 12:00 Flash 12:05 Journal
de la méditerranée 12:30 Falö
13:00 Ricardo 13:30 Journal té
lévisé de la RTBF 14:00 360 de-
grésle reportage Géo 15:00
Chabotteetfille 15:45 Villages
de France 16:00 TV5Monde, le
journal 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
ARTE reportage 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:35 Tha-
lassa 20:30 Journal de France 2
21:00 C'est la rentrée23:00
TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV-
5Monde, le journal Afrique
23:55 Chabada
gs
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 07:55 Wiz-
zy Woppy 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit
tle pony 09:15 Kuifje 09:40 Nils
Holgersson 10:05 Lucky Luke
10:50 Boes 11:25 David de Ka
bouter 11:50 Heidi 12:35 Abra-
KOdabra 12:50 Dobus 12:55
Nils Holgersson 13:50 Wickie
de Viking 14:1 OSinbad 14:35
Dommel 15:00 The Cleveland
show weekend special 15:01
The Cleveland show20:00 Fam
ily guy 20:25 Futurama 20:50
American Dad21:35Tosh.O
22:00 The Graham Norton
Show 22:50 Married with chil
dren 23:40 Spin city
08:30 Voetbal: WK onder 17
10:00 Voetbal: UEFA Women's
Champions League 11:00 Ten
nis: WTA13:00 Voetbal: WK
onder 1716:00 Wielrennen:
Ronde van Lombardije 17:15
Voetbal: WK onder 1719:00
Tennis: WTA 20:15 Vechtsport:
Total KO 23:00 Rally: Intercon
tinental Rally Challenge 23:30
Tafeltennis: World Cup
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Africa 07:30
BackStory 08:00 World Report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 iReport 09:00
World Sport 09:30 Open Court
10:00 The Best of the Situation
Room 11:00 World Report
11:30 BackStory 12:00 The
Brief 12:30 Inside Africa 13:00
World Report 13:30 Leading
Women 13:45 Future Cities
14:00 Talk Asia 14:30 Aiming
for Gold 15:00 Eye On 15:30
BackStory 16:00 International
Desk 16:30 African Voices
17:00 CNN Marketplace Eu
rope 17:15 CNN Marketplace
Africa 17:30 The Brief 18:00
World Sport 18:30 Winning
Post 19:00 International Desk
19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national Desk 20:30 News Spe
cial 21:00 The Best of the Situa
tion Room 22:00 World Report
22:30 Eye On 23:00 Open
Court 23:30 World Sport
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
07:05 Transformers: Prime
07:25 Monsuno 08:10 Geroni-
mo Stilton 08:35 Kung fu panda
09:00 Spongebob 09:55 De le
gende van Korra 10:15 Big time
rush 10:40 Life with boys 11:05
Lucky Fred 15:50 De klas uit!
16:05 Hotel 13 17:10 Naranjina
en de Kadekapers 17:35 Big
time rush 18:30 Life with boys
18:55 iCarly 19:20 Victorious
19:45 Big time rush 20:15 The
troop 20:35 Pinguïns van Ma
dagascar 21:00 Summer in
Transylvania 21:20 Ned's survi-
valgids 21:45 Gigantic 22:10
Victorious 22:35 Degrassi
23:00 Big time rush 23:25 Dra
ke Josh 23:50 iCarly 00:10
Gigantic
09:35 MTV 3 10:35 16 and
pregnant 11:20 Awkward
12:30 Moneymakers 12:55
Plain Jane weekend break 12:56