Autobedrijf Joosse Exclusieve voorpremière van de nieuwe Ford Transit Custom Op woensdag 3 oktober kunt u bij onze vestiging aan de Gildeweg 20 in Vlissingen al in levende lijve kennismaken met de nieuwe Ford Transit Custom. Want hoewel de Transit Custom officieel pas vanaf november in de showroom zal staan, hebben wij hem dan speciaal voor u al een hele dag ter beschikking. De nieuwe Transit Custom vertegenwoordigt alles waar de Ford Transit zijn imago op heeft opgebouwd. Hij bouwt voort op deze sterke punten en werd volledig opnieuw ontworpen om u een bestelauto te bieden die bedoeld is om uw bedrijf de toekomst in te rijden. Door de combinatie van toonaangevende technologie en een modern design is de Transit Custom nog bekwamer, betrouwbaarder en - boven alles - efficiënter dan ooit tevoren. Alle reden dus om op 3 oktober een bezoek te brengen aan onze showroom in Vlissingen! U bent van harte welkom. zaterdag 29 september 2012 n Gildeweg 20, 4383 NK Vlissingen. Telefoon 0118 - 419420, Bereik uw doelgroep Met PZC Werken bereikt u maar liefst meer dan 190.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 230.000 personen!* geld loopbaan PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Werken een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Verkoopteam PZC 0118-434070 of mail naarteamzeeland@pzc.nl Bron: NOM-STIR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 59