VERKOPERS Scalds DSM zoekt nieuwe collega's! Docent IC T n,o ft) Docent Maritiem (2,o fte) Docent Wiskunde aofte) Kostendeskundige (1,0 fte) www.zorgstroom.nl E KEUKENS Het Nederlandse Rode Kruis Zoekt: Lid van het districtsbestuur M/V 8 zaterdag 29 september 2012 c^*i JobTrack.nl Deze vacatures worden gelijktijdig in- en extern opengesteld; bij gelijke geschiktheid heeft de interne kandidaat voorrang in de procedure. Meer informatie vindt u op www.werkeninhetmbo.nl en www.scalda.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. pifplIPp! Ben je verpleegkundige of verzorgende IC en heb je geen werk of word je weinig opgeroepen Wil jij ook eens in onze organisatie kijken? Wij hebben verschillende leuke vacatures. Kijk hiervoor op www.zorgstroom.nl of bel met de afdeling HRM, tel. 0118 - 684 000 Zorgstroom DSM Keukens staat aan de top op de Belgische keukenmarkt en heeft meer dan 93 jaar ervaring. Gezien ons toenemend succes en de stijgende keukenmarkt in België, willen wij verder groeien en uitbreiden. Voor onze bezetting te verhogen en nog hoger te scoren, zoeken wij Nederlandse verkopers. Onze ervaring leert dat Nederlandse collega's zich zéér goed kunnen vinden in ons systeem van werken. Er heerst een goede sfeer, leuke collega's en een cultuur waarbinnen afspraak nog steeds afspraak is! DRINGEND GEZOCHT VOOR ONZE DICHTSTBIJZIJNDE FILIALEN OLEN EN AARTSELAAR: Functie: Als topverkoper sta je klanten op een inspirerende en klantvriendelijke wijze te woord bij de aanschaf van een keuken. Je verrast klanten met jouw kennis eri creativiteit en zet hun wensen om in een passend ontwerp op maat. Werken op zaterdag en zondag vind je geen probleem, wantje weet dat dit de dagen zijn waarop jij kan scoren! Ervaring in de keukenbranche is niet vereist. De juiste drive, commerciële ervaring en motivatie zijn ingrediënten die je als topverkoper niet mag ontbreken. Door onze interne opleiding kun je jezelf ontwikkelen tot een specialist in het keukenvak. Wij zoeken: Je bent jong en je wil wat of je wil een nieuwe uitdaging Je bent een geboren verkoopstalent Je bent een gesprekspartner op niveau Je bent representatief, klantvriendelijk en gastvrij Je bent creatief en je hebt ruimtelijk inzicht Je bent communicatief en hebt een gezonde overtuigingskracht Je hebt passie voor keuken en interieur Je bent bereid elke zaterdag en zondag te werken Talenkennis: Nederlands en Frans is een voordeel Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende job in een groeiende professionele omgeving Een financieel gezonde onderneming Unieke werksfeer waar collegialiteit en teamwork van groot belang zijn Een uitgebreide interne opleiding met begeleiding Aantrekkelijke verdienste (vast variabel loon) Mooie bedrijfswagen tankkaart Kansen zien is mooi, maar durf je dan ook écht te 'springen'; Of krijg je last van koud- watervrees en blijf je liever in je vertrouwde comfortzone. Best begrijpelijk, maar als je met beide benen op de grond blijft, kom je nooit vooruit. En wij willen verder. Dus duikbril mee en kom maar op... Wolter Dros in Goes geeft je een buiten gewone kans. Heb je MBO met aanvullende opleiding én zoek je leuke collega's? Solliciteer via werkenbijwolterendros.nl of bel naar 033 -46715 li- Kijk op onze web site voor informatie over ons én alle andere uitdagende vacatures! ■{ojcë&s.'tb. De Mms van je leven. wolter dros TBI techniek District Zeeland Het bestuur van het district Zeeland zorgt voor afstemming van beleid tussen de acht Zeeuwse afdelingen, de Zeeuwse Studenten desk en de landelijke organisatie van het Nederlandse Rode Kruis Voor de functie vragen wij: Een enthousiaste man of vrouw voor het taakgebied opleidingen en vrijwilligersmanagement. U hebt bestuurlijke ervaring en kunt goed samenwerken met an deren Meer informatie? Kunt u krijgen bij de secretaris van het district Zeeland: Jacques Derksen 0113-330104 - nrkzeeland@zeelandnet.nl www.rodekruis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56