u Waarom 2 miljoen Nederlanders dit zouden moeten lezen. 3>pro-actn/ pro activ' cholesterol Becej) LWficvev Ik ben Rianne Leenen, Head Nutrition Health bij Unilever Benelux. Ik werk al 16 jaar bij Unilever en ik ben verantwoordelijk voor de voedingskundige ondersteuning van onze levens middelen waaronder Becel pro.activ. Zo weet ik dat een groot aantal Nederlanders boven de 45 ervan op de hoogte is dat ze een verhoogd cholesterol gehalte hebben. Voor deze mensen hebben wij al meer dan 10 jaar Becel pro.activ dat actief helpt het cholesterol te verlagen. Becel pro.activ bevat namelijk plantensterolen. Het is aangetoond dat plan- tensterolen het bloedcholesterol verlagen. Dat is belangrijk nieuws voor iedereen met een verhoogd cholesterol. En je zult begrijpen dat we daarbij als bedrijf niet over één nacht ijs zijn gegaan. Zo zijn er in de afgelopen jaren meer dan 45 weten schappelijke onderzoeken gedaan die de cholesterolverlagende werking van plantensterolen in Becel pro.activ bevestigen. Ook hebben de Europese Autoriteiten plantensterolen grondig geëvalueerd en de veiligheid hiervan bevestigd, vóórdat het product op de markt kwam Overigens zijn plantenste rolen niets ingewikkelds, ze komen van nature voor in bijvoorbeeld planten en zaden. Niet voor niets worden producten die plantensterolen bevatten aanbevolen door de Hartstichting. We snappen dat het bovenstande ingewikkeld blijft en dat je er misschien meer over wilt weten. Bel ons dan met een gerust hart op 0800-0439 of mail naar info@bece!.nl. Onze experts staan klaar om je vragen te be antwoorden. Voor meer informatie over wie Becel pro.activ kan gebruiken kun je kijken opwww.verlaagcholesterol.nl VERLAAGT ACTIEF Becel pro.activ, hoe werkt dat eigenlijk? Becel pro.activ bevat plantensterolen. Het is aangetoond dat plantensterolen het bloedcholesterol verlagen. Een hoog cholesterolgehalte is een risicofactor voor de ontwikkeling van coronaire hartziekten. Hiervoor bestaan meerdere risicofactoren en de verandering van één van die factoren kan al dan niet een heilzaam effect hebben. De inname van 1,5-2,4 gram plantensterolen per dag kan het cholesterol met 7 tot 10% verlagen na 2 tot 3 weken. Vandaag is het Dress Red Day, de dag om stil te staan bij het vrouwenhart. De Hartstichting roept iedereen op zich in het rood te steken op deze dag. Becel steunt dit initiatief. Voor meer informatie over plantensterolen, kijk op hartstichting.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48