Colofon 0 d1enseniinq.nl PIETER BOOGAARD Mireille van Dullemen Sabine Steenepoorte - Sysskowski MüiDiriujfi Ad Wisse Uitvaartverzorging amilieberichten 1 -~y;j Voor betaalbaré&Èliteit i 46 Ifamilieberichten zaterdag 29 september 20 V Graag willen wij iedereen bedanken voor de steun en het medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan Koppelaar Deze steun heeft ons enorm goed gedaan en helpt ons het verlies een plaatsje te geven. Anneke Koppelaar-van Elswijk, kinderen en' kleinkinderen Biggekerke, september 2012 Uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Dina Cornelia Pattenier - Wisse heeft ons veel steun en troost gegeven. Graag zeggen wij u hiervoor hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, september 2012 Lieve woordenkaarten, bloemen, het doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt missen moet Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na-het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en schoonvader Hans Goedhart Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Cora Goedhart-van Vlaanderen Ferry en Natasja Goedhart-Vermeulen Oost-Souburg, september 2012 De overweldigende belangstelling en het medeleven na zijn overlijden, in de vorm van .bezoek, kaarten, telefoontjes en uw aanwezigheid bij de crematie van mijn man, onze vader en opa heeft diepe indruk op ons gemaakt en is voor ons een grote troost. Onze hartelijke dank daarvoor. Tiny Boogaard-Locht Jeroen Martij n en Claudia Ilze, Lars, Yoni Oost-Souburg, september 2012 Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen.. Door de overweldigende belangstelling chte ana het plotseling overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en vriendin Willen wij via deze weg, daar het onmogelijk is iedereen persoonlijk te benaderen, alle mensen die ons op welke manier dan ook, hun blijk van medeleven getoond hebben, heel erg bedanken. Het was hartverwarmend en heeft ons enorm veel "steun gegeven, om zonder haar verder te moeten gaan. Ze zal voor altijd in ons hart blijven. Wim Joyce Leroy Ruth De overweldigende belangstelling en deelneming die u hebt getoond na het overlijden van mijn geliefde man, onze papa,-schoonvader, opa en overgrootvader Jan Kapoen heeft een diepe indruk bij ons achter gelaten. Hartelijk dank hiervoor. Mevrouw J.E. Kapoen-de Kat en verdere familieleden Goes, september 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Lieuwe Schilstra Leny Schilstra - Riga Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, september 2012 De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van mijn man, pa, schoonpa en onze opa Chris Ollebek hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons is het een fijne en troostrijke gedachte dat Chris in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels.deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Ria Ollebek-Lammens Beatrix en Joost Inez Roel Axel, september 2012 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven, de vele telefoontjes en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn dochter en onze schoondochter Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in Huys ter Schelde. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Sabine in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Fam. Steenepoorte Fam. Sysskowski De Nederlandse CYSTIC FIBROSE (CF) Stichting heeft 2160,- aan giften mogen ontvangen. Middelburg, September 2012 Dankbetuiging Lieve familie, Vrienden en kennissen, graag zouden wij jullie bedanken voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder, schoon moeder en oma fenny Baart-Asselman Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld en was voor ons een grote steun! Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van zorgcentrum "De Vurssche" voor de liefdevolle verzorging. Ook danken wij Simon Slager van "Yarden" voor de correcte begeleiding en de verzorging van de afscheids dienst. Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, 29 september 2012 Geen dag dat we niet over je praten Geen dag dat we niet aan je denken Geen dag dat we je niet missen Adrie Lepoeter 29-9-2011 29-9-2012 Eversdijk: Maddij Lepoeter-van Loo And ré Lepoeter 29-09-2006 Lieve Björn 29-09-2 Geen boek is groot genoeg om ons verdriet in op te schrijven. Het zal altijd blijven.. in ons hoofd, in ons hart. Vol heimwee... Vol verlangen... naar onze lieve Björn 25 September zou je 25 jaar geworden zijn. Papa, Mama, Boyan Carmen Samen-werken aan verder gaan..! tel 0113-25 99 66 www.uitvaartwisse.nl Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Pér fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mervoor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde webs De beste service, van Nederland. .uitvaart.v£ WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN Juist bij een overlijden beeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. ZZï) Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl-.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46