Geertruida de Putter-de Putter O niens9nlinq.nl zaterdag 29 september 2012 familieberichten i 45 Onverwacht is overleden mijn lieve man, onze geliefde vader Paul de Waal 24 mei 1934 27 september 2012 Corrie de Waal-Schipper Leen de Waal Arewik Avakian Paul de Waal Correspondentieadres: Rozenstraat 25 4486 CD Colijnsplaat Er is gelegenheid om afscheid van Paul te nemen op dinsdag 2 oktober van 19.00 tot 19.30'uur in kamer 329 van zorg centrum 'Cleijenborch', Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 3 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd 'crematorium. Wij zijn verdrietig om het nog plotseling overlijden van onze broer en zwager Paul de Waal Janny en Leen v.d.Moere en kinderen Goes, 27 september 2012 Niet geheel onverwacht, maar toch nog plotseling, is rustig ingeslapen, ons aller Arthur, pa en opa Arthur Neve echtgenoot van Anna Fonteine drager van het Verzetsherdenkingskruis in de leeftijd van 90 jaar. Anna Neve - Fonteine Anne en Ruud Esther en Gerald Eva "-Tamar Maurits en Meredith Peter en Lian Arthur Marloes Juul Suus Burgh-Haamstede, 26 september 2012 Boeijesbosch 37 4328 LN Burgh-Haamstede We zullen Arthur in besloten kring op zijn laatste reis begeleiden. Verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van onze zwager en oom Paul de Waal We zullen hem missen. Heinkenszand Dies Schipper Lena Schipper-Geene Vlissingen Piet Schipper (in herinnering) Mien Schipper-de Leeuw Kruiningen Cees Bal (in herinnering) Jannie Bal-Schipper Oostkapelle Jan Schipper (in herinnering) Ria Schipper-jansen Goes Nico Nieuwdorp Willy Nieuwdorp-Schipper Neven en nichten I 27 september 2012 Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en (o)oma Tlieresia Margaretha Emilia van Hecke-Cornelis Truus echtgenote van Josephus Alphonsius van Hecke Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Jos van Hecke Loes en Theo Petra en Danny Annemieke en Youri, Lotte, Gijs Anthony t Anky Wouter en Eva Marjolein en Fabian Linda en Tiago Carin en Hans Melanie en Bram, Esther, Kevin en Cindy Paul en Brigitte Axel, 273 september 2012 Oosterstraat 68-13,4571 GP Axel U kunt afscheid nemen van Truus in het mortuarium Westsingel, op de begraafplaats te Axel, op dinsdag 2 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 3 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium, Bellamystraat 28c teTerneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wij zijn het personeel van afdeling Bossenblie van de Vurssche dankbaar voor de liefdevolle verzorging en een speciaal woord van dank voor dokter L. de Sonville. P» 1 )yriiiuiriu Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij I van u mochten ontvangen na het overlijden van onze I moeder en oma Annie de Buck-van Gelderen zeggen wij u hartelijk dank. Leo, Inge, Jeroen en Maarten I Zuiddorpe, september 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en het meeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van betuigen wij u onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zaamslag, september 2012. Na het overlijden: van:mijn echtgenote, onze moeder,:^; schoonmoeder, oma en super-oma Magdalena Tanneke Luteyn-Verstrate ontvingen wij van zèer veel mensen kaarten en andére'blijken van medeleven. Ook uw aanwezigheid bij het afscheid heeft ons zeer goed gedaan. Hartelijk dankhiervoor. Nieuwvliet, september 2012 D P luteyri kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Maatje facoba Bliek-Goedegebure Wij zullen er een dankbare herinnering aan bewaren. Bertus Bliek Kinderen en kleinkinderen Veere, september 2012 Je bewogenheid heeft goeds gezaaid. Je verhalen doen de ronde. Je liefde vult de leegte. Bij het afscheid was het goed. Dat mag ons helpen in de tijd die komt. Voor kracht en goede moed. De afgelopen tijd hebben we veel steun ontvangen en nu willen we onze dank betuigen. Iedere kaart, bloem, handdruk en omhelzing gaf kracht om door te gaan. De hoeveelheid ontvangen blijken van j grote waardering voor mijn lieve man en onze liefste vader Jos van Dalen heeft ons diep geraakt. Het is duidelijk dat hij bij velen een warm gevoel achterlaat en dat hij nog lang in aller gedachten zal zijn. Wij bewaren alle blijken van medeleven. Wij zullen ze koesteren en zij zullen ons ook in de toekomst kracht en troost geven. Bedankt voor alles. Ute, Matthias, Sebastian, Franziska en Alexandra De belangstelling die we hebben ondervonden na het overlijden van Douwe Borcheld was hartverwarmend. Hiervoor onze óprechte dank. Hanny Borcheld en familie Middelburg, september 2012 Voor uw belangstelling en medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame mama, oma en omaatje Elizabeth Duivens-Dieleman zeggen wij u hartelijk dank. Uw woorden van troost, uw kaartje, uw telefoontje en uw aanwezigheid bij de begrafenis, zullen het gemis niet kleiner maken, maar zijn voor ons een steun om verder te gaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluiskil, september 2012 Voor de hartverwarmende belangstelling, bloemen, de vele kaarten en brieven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en mijn dochter Suus Koole-Houtekamer willen wij u oprecht bedanken. Ries Koole Kinderen en kleinkinderen A.J. Houtekamer-Harthoorn Oost-Souburg, september 2012 Tijdens zijn ziekte en na hét overlijden van mijn lieve man Karei Hugo Maljers ontvingen wij vele hartverwarmende reacties en blijken van medeleven. Wij zijn hierdoor zeer geraakt. Hartelijk dank hiervoor. Martha Maljers-van Schijndel Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 29 september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45