De Uitvaart Informatie Hulplijn c TSCp 44 Ifamilieberichten zaterdag 29 september 2012 O mensenlinq.nl Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa, mijn broer Pieter Adriaan Gunst 24 maart 1934 24 september 2012 M.C. Gunst-Joosse Marijke en Rudie Hamelink-Gunst Stephanie en Tom Alexander Carin en Stoffel Biesterbosch-Gunst Bas Sam en Mijke Henk Gunst Correspondentieadres: Walstraat 55,4458 BS 's-Heer Arendskerke De crematiebijeenkomst heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Dit is de enige en algemene kennisgeving Opie Onze trouwste supporter staat niet meer langs de lijn. We zullen hem vreselijk missen. Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame zwager Piet Gunst Ina Leen (in herinnering) Jos Anneke (in herinnering) Jan en Helma Ada en Thijs Goes, 24 september 2012 "Neem Heer mijn beide honden en leid uw kind Na een lang en voltooid leven is op 97-jarige leeftijd vredig ingeslapen onze lieve moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Jacoba de Bruijne-Snoep weduwe van Jozias de Bruijne 4 februari 1992) Goes, 29 december 1914 Granton, Ontario: Middelburg: Oöstburg, 27 september 2012 Nellie en David Scheele-de Bruijne Ron ën Corrie Hans en Jantje Jacquelien en Jan Willem Jan de Bruijnë (in herinnering) Maja Bezemer Robert en Christine Caspar en Pearl Addie en Wim Lucieer-de Bruijne Ton Pieter en Marianne de Bruijne Martijn Eric en Elvira Hans Kleinkinderen, achter- en achterachterkleinkinderen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 2 oktober in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Provincialeweg 2 te Nieuwvliet, om 14.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Retranchement. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk te Nieuwvliet. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis De Stelle voor de liefdevolle verzorging van onze moeder gedurende haar laatste levensjaren. Correspondentieadres: P. de Bruijne, Amnestylaan 56 4336 LA Middelburg Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Softly, as I leave you Frank Sinatra Onze moeder, schoonmoeder en oma is toch nog onverwacht uit het leven weggegleden Zus Houben weduwe van Harry Evers, 11974 weduwe van Titus van Roon, 12004 Wij hebben haar met liefde in ons hart laten gaan. 4 11 januari 1928, Heerlen 126 september 2012, Sittard Geldermalsen: Joye en Wouter Holtzer-Evers Bonaire: Rob Evers Oostburg: Mil Evers Niek, Tom Den Haag: Jeanine Evers Sittard: Nan en Erik Hartwich-Evers Kay, Spike, Senna Zus is opgebaard in rouwcentrum Gerda Pommé, Marialaan 2a in Susteren. Woensdag 3 oktober is daar van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de naasten te condoleren. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op donderdag 4 oktober om 14.15 uur in crematorium 'Nedermaas', Vouershof 1 te Geleen. Voorafgaand is er in de ontvangstruimte gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. Evers Postbus 82118 2508 EC Den Haag Een bijzondere persoonlijkheid heeft ons verlaten. Na een kort ziekbed hebben wij afscheid genomen van mijn lieve partner, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Paulus Sinke Paul Goes, 17 juli 1919 Kapelle, 27 september 2012 Jozien Minderhoud Els Kolle - Sinke Charles Kolle Diana en John Babs, Ebbie Robin Jeannette Kempe - Sinke Anton Kempe Rens en Marloes Emy en Jelle Lia Septer - Jasperse Wessel Septer Arnaud en Christa, WesselLuuk Idsard en Jet Hidde Kees Jasperse Suzanne van Dooren Jeroen Maarten Simon Jasperse Riet Jasperse - Barink Sjors en Samantha Tom Joost Correspondentieadres: Parklaan 34, 4421 GV Kapelle Paul heeft besloten zijn lichaam aan de wetenschap te geven. Samen met Jozien zullen wij in besloten familiekring bijeen komen. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum "Cederhof" voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, laten wij weten dat, na een kortstondige ziekte is overleden, onze broer en neef Alouis Bouwens in de leeftijd van 77 jaar. Kloosterzande: M.Asselman-Bouwens Th. Bouwens neven en nichten 24 sept 2012 Pr.Bernhardplein 164 1097 BL Amsterdam: De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. "Ajscheid nemen is met je handen meedragen 'al wat herinnering waard is. Verdrietig, maar vol bewondering voor de wijze waarop zij het onvermijdelijke aanvaardde, geven wij U kennis dat mijn lieve, moedige echtgenote, onze dierbare moeder, schoonmoeder en grootmoeder Tinie Amalia Duininck-Kreuger na een moeizame levensavond in haar vertrouwde omgeving is overleden. Den Helder, 1 januari 1929 Goes, 26 september 2012 Goes: J.A. Duininck Zwijndrecht: )osé Burki-Duininck Gerard Jan Burki Hans en Ineke Matthijs en Emmie Rotterdam: Liesbeth Duininck Pim Lerou Suzanne Michiel Olivier 's-Gravenhage: Kees Duininck Sandy Stofkooper Marijn Correspondentieadres: De Horst 214 4461 WZ Goes De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op dinsdag 2 oktober om 10.45 uur in de Dorpskerk, Kerkring 1 te 's-Heer Abtskerke. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Namens de combi-gemeente Doopsgezind Goes en Vrijzinnig Protestanten Goes delen wij u droevig mede dat is overleden ons zeer gewaardeerde lid mevrouw T.A, Duininck-Kreuger 'Tineke' Voor alles wat zij voor onze gemeente heeft betekend, betuigen we onze erkentelijke dank. Haar man Jan en de familie wensen we sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Haar betrokkenheid, haar "to the point" opmerkingen en haar humor zullen we node missen Namens de leden van genoemde combi-gemeente: De kerkenraden een harde werker is van ons heengegaan een laatste Tschüss van die (Hollander) aan Wilfried Piet en Yvonne Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44