J. van den Driest-Kodde Harmen Rein Elzenga I (T10nsenünq.nl zaterdag 29 september 2012 familieberichten I 43 jÉfMÉ Var OvarJailsJJ) Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij weten dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve (schoon)moeder, oma, over-grootoma en over-over-grootoma Dina Witte - de Bue - Dien - Sinds 1999 weduwe van Johannes Witte Borssele, 6 december 1916 t Middelburg, 28 september 2012 Mien van Eenennaam - Witte (in liefdevolle herinnering) Jo van Eenennaam John en Anita Anique en Christian Senna Donna Dion en Jessica Hans en Jacqueline Laura Ramon Correspondentieadres: Fam. van Eenennaam Ritthemsestraat 76, 4388 JS Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 3 oktober van 10.00 tot 10.15 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal er daar, voorafgaand aan de crematie, een korte afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van het Gasthuisafdeling Watertoren te Middelburg voor de liefdevolle verzorging. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verslagen hebben wij vernomen dat is overleden onze tante Dien Witte-de Bue Wij wensen schoonzoon Jo en de kinderen alle sterkte toe. Neven en nichten Witte Voor alle felicitaties, attenties, kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksjubileum willen wij iedereen hartelijk bedanken. Mede daardoor is dit voor ons een onvergetelijke dag geworden. Adrie en Jannie Dominicus Westkapelle, september 2012 Mede namens kinderen en kleinkinderen willen wij iedereen bedanken voor de felicitaties, bloemen, bijdragen e.d. die wij ontvingen bij ons 60-jarig huwelijksfeest Wim en Hanna Hamelink-Willemsen Wemeldinge, september 2012 28 september 2012 Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: M. Matthijsse Valkenburgstraat 17 b 4365 AB Meliskerke Op maandag 1 oktober is er gelegenheid tot condoleren van 20.00 tot 20.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Ingang Jan Vaderstraat 9-11. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. donderdag 4 oktober om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Geheel onverwacht is, na een leven dat gekenmerkt werd door zorg en hartelijkheid voor allen die hem lief waren, overleden onze bijzondere broer, zwager en oom Marinus Verhulst Hij mocht 89 jaar worden. L. de Jongh-Verhulst t J. de Jongh f J. de Kok-Verhulst t H. de Kok t S. Verhulst S. Rodenburg-Verhulst J. Rodenburg Neven en nichten 27 september 2012 Corres ponden ti eadres Ina Boudier-Bakkerlaan 22,4481 DB Kloetinge De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 2 oktober om 15.15 uur in de Hervormde Kerk aan het Plein te Borssele. waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er vanaf 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de consistorie achter de kerk. Na de begrafenis is er in Doipshuis "Vijverzicht" te Borssele gelegenheid tot condoleren. "t Hout 13 4361 CA Westkapelle Kadotip: KWF kankerbestrijding 12 oktober a.s hoopt onze moeder, oma en over-oma 100 jaar te worden. leder die haar wil feliciteren is van harte welkom op de receptie van 14.00 -17.00 uur in: Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38 te Koudekerke. Uw aanwezigheid is al voldoende. Wilt u toch iets geven, dan liever een gift t.b.v. een goed doel. Op 98-jarige leeftijd is rustig in zijn slaap overleden em. predikant Bourtange, 4 november 1913 t St. Odiliënberg, 23 september 2012 Echtgenoot van Ini Postma, f 1988 Later partner van Tilly van Ham, f 2006 Zijn kinderen: Aagtekerke, Ank Niederglatt (CH), Gerben en Myrta Haarlem, Frans Londen (UK), Henk en Kanya Haaksbergen, Eise en Chana Amsterdam, Femke f 1995 en zijn klein- en achterkleinkinderen. Zijn zuster: Bilthoven, H.N.J. Elzenga Correspondentieadres: Kalfhoeksepad 8 4363 RH Aagtekerke Overeenkomstig zijn wens is hij in besloten kring gecremeerd. SUJ/J Op 10 oktober 2012 zijn wij Maarten Pouwelse en Nel Pouwelse-Ovaa 60 jaar geleden in het huwelijk getreden. Er is gelegenheid tot feliciteren van 16:00 tot 17:30 uur in Brasserie "DeTijd", Markt 91, Westkapelle Op 29 September 2012 vieren wij het heugelijke feit dat onze ouders Hans Hummel en Leny Cevaal al weer 25 jaar samen zijn Hartelijk dank, ook namens de (klein)kinderen, voor de vele felicitaties, bloemen, kaarten en geschenken die wij ontvangen hebben voor ons 60 jarig huwelijksfeest Kees en Koos Pouwelse - van Rooijen Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Matthijsse-Geertse sinds 19 september 1994 weduwe van Izaak Matthijsse in de leeftijd van 89 jaar. Meliskerke Thijs en Corrie Matthijsse-de Pagter Meliskerke Wim en Corrie Matthijsse-Louws Grande Prairie (Canada) Piet en Carole Matthijsse-Moore Nieuw- en Sint Joosland Jopie Koppejan-Matthijsse Veere Jannie en Wim Koppejan-Matthijsse Meliskerke Sjaak en Carina Matthijsse-Poppe Meliskerke Addy en Han de Pagter-Matthijsse Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uTt naar het personeel van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Psalm 234

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43