Bereidheid, dat is het sleutelwoord 401 sport Film by the Sea bedankt ^^gS' 00 02 zaterdag 29 september 2012 Goes wacht na promotie nog op eerste overwinning in de hoofdklasse Goes gaat zondag op bezoek bij het gerenommeerde UDI'19. De ploeg van Gé- rard de Nooijer wacht nog op de eerste zege in de hoofdklasse. „We moeten wel een keer gaan winnen", zegt de trainer. door Barry van der Hooft Hij heeft de afgelopen sei zoenen weinig te kla gen gehad en gaat daar nu, na een wat tegenval lende seizoenstart, ook niet mee beginnen. Gérard de Nooijer blijft gedreven en positief ook omdat er simpelweg geen reden is voor pa niek. Alleen is na vier wedstrijden wel duidelijk dat sommige spelers van Goes in de hoofdklasse toch even uit een ander vaatje moeten gaan tappen. Dat werd afgelopen zondag, tegen Nuenen, opnieuw duidelijk. Goes speelde een sterke eerste helft, leid de halverwege met 'slechts' 1-0 waar het veel vaker had kunnen scoren en leek halverwege op weg naar de eerste zege. Maar na negen tig minuten stond het met lege handen: 1-3. „We hadden de kan sen af moeten maken", kijkt De Nooijer terug. „Dat heeft met kwa liteit te maken, maar ook met het feit dat spelers niet meer vanuit de discipline speelden. Dat was een week eerder ook al het geval. Ik heb daarom woensdag voor de trai ning een gesprek gehad met de he le groep." Het vervelende voor de trainer was dat niet iedereen aanwèzig was. Gert-Jan van Leiden en Rick de Punder trainen vanwege hun studie in respectievelijk Amster dam en Den Haag alleen op vrij dag met de groep mee. Hetzelfde geldt voor Wouter de Craene, die voor zijn studie fysiotherapie sta ge loopt in Oostburg, geen auto heeft en daardoor op woensdag niet op tijd in Goes kan zijn. De Craene traint daarom op dinsdag met zondag-tweedeklasser Aarden burg mee. De Nooijer: „Het is niet ideaal, om dat je die jongens dus pas op vrij dag ziet. De wedstrijd van de zon dag daarvoor is dan eigenlijk al weer vergeten." De oefenmeester ging daarom gisteravond opnieuw in gesprek met zijn selectie. „Om dat ik wil weten hoe zij het in het veld beleven. Met de informatie die ik krijg maak ik een plan voor de wedstrijd tegen UDI'19. Gaan we het anders neerzetten? Gaan we eerder druk zetten? Of juist Gérard de Nooijer (rechts), hier tijdens het Voetbal Gala met Jean-Paul van Gastel, aast met Goes op de eerste overwinning. archieffoto Ruben Oreel niet? Hoe kunnen we compacter spelen? Dat zijn allemaal zaken die we hebben besproken." Het woord bereidheid kwam daar bij ook voorbij. In de ogen van De Nooijer is het misschien wel het sleutelwoord deze weken. „De on derlinge samenwerking ontbrak in de laatste twee duels. We spreken zaken af, maar het kwam er niet helemaal uit. De eerste helft tegen Nuenen was goed zondag. Maar dat moet je wel vol kunnen hou den. Dat bedoel ik met bereidheid. Ik zag een paar jongens die ver zaakten, terwijl je elkaar in het veld moet blijven helpen, je moet ook blijven omschakelen. Een aan tal jongens deed dat niet meer." Waar-Goes de afgelopen seizoe nen mede dankzij de sterke team geest de successen aan elkaar reeg, wil het nu nog niet vlotten met de Bevelandse debutant. De Nooijer wil dat zijn ploeg weer het inmid dels bekende gezicht laat zien, het liefst zondag al in Uden. Dat moet dan wel gebeuren zon der Yves Nyemb, die zijn laatste wedstrijd schorsing uitzit. Niels Paardekooper en Jesper Poortvliet zijn door blessures al langere tijd niet beschikbaar. Achter het mee spelen van Rick de Punder en Mat thew Lentink staat nog een vraag teken. Verdediger De Punder viel tegen Nuenen uit met een heup blessure, doelman Lentink kwam in dat duel verkeerd neer en had af gelopen week nog veel last. „Maar ik ga er vanuit dat hij kan keepen", aldus De Nooijer. „Als dat niet het geval is, is Daniël Koole zijn vervanger." Tegenstander UDI'19 begon de competitie met twee overwinnin gen, verloor daarna op eigen veld van koploper Deurne en kwam zondag tegen Blauw Geel'38 niet verder dan een 2-2-gelijkspel. „Ze hebben nu twee keer op rij niet ge wonnen", aldus De Nooijer. „Toch schaar ik ze bij de titelkandidaten. UDI'19 speelt al jaren in de hoofd klasse, heeft die ervaring en ook gewoon een goede ploeg." rWWmktkl Met 45.500 bezoeken tijdens de tien dagen van het festival mogen we ook de veertiende editie van Film by the Sea weer een groot succes noemen. Film by the Sea bedankt haar sponsoren, subsidiënten, film verhuurders, arrangementhouders, producenten, juryleden, vrijwilligers en medewerkers, Vrienden van het festival, gasten, schrijvers, gastsprekers, muziekgroepen en natuurlijk het publiek voor hun bijdrage aan het festival. festival Film by the Sea feliciteert James Marsh met de Dioraphte Film Literatuur Award voor 'Shadow Dancer' 01 Parker met de Film by the Sea Publieksprijs powered by CPNB voor 'Voor ik doodga' Arild Andresen met de Youth Jury Award powered by JouwZeeland voor 'Company Orheim' Jim Sheridan met de Lifetime Achievement Award Robbe de Hert met de Grand Director Award Marleen van der Werf met de DELTA Young Talent Award voor 'Wadland' Harm-Jan Snijder en Stefan Bijnen met de PZC Award voor Beste Zeeuwse Film voor 'Wie de gunst aan een gitaar kan geven' Film by the Sea door het jaar voorstellingen oktober Terneuzen maandag 20.00 uur Vlissingen dinsdag 14.00 en 19.30 uur 1/2 0kt. Nono, het zigzagkind van Vincent Bal; 8/9 okt. Dans la maison van Frangois Ozon; 15/16 okt. De marathon van Diederick Koopal; 22/23 okt. Jagten van Thomas vinterberg; 28/29 okt. The Hypnotist van Lasse Hallström. üUOM' CIS!®®!1. ÈGl fadgt CSS» AA Reiniging Zeeland. Accountants- en Adviesgroep Rijkse. Adriaanse van der Weel advocaten. A-Film Distribution, Airmiles, Albert Heijn, Amadore Hotels. Amstelfim, ANWB. AON. Arsenaaltheater, Het Arsenaal, Art Filmsupport. Artec Groep, Artivisual, Arts Auto, AVA Electro. Bagels 8 Beans. Benelux Film Distributors, Bioscoopbon. Bisign, Bizzy, De Bode. Boka Bizarro Beach, Centrum Management Terneuzen, Cinéart. Cine Café, CineCity, Cinema Delicatessen. Cinema Middelburg, Cinema.nl. Cinemien, Citybloem, CJP, Column Film, De Concurrent, Contact Film, CPNB, CTV. Cultuurwerf. Damen Amels, Deloitte, DELTA. Delta Safe Security, Donna, Drankgigant, De Drvkkery, Dutch Filmworks, ELLE Eten, Emergis, Entertainment One, Esprit, Euregio Scheldemond, Eye Film Institute, De Faam, FedEx. Film 1, Filmfonds. Filmfreak Distributie, Fonteyne, Friesland/ Campina, Galterie Hannelore Meijaard, Gemeente Terneuzen, Gemeente Vlissingen, De Gespleten Arent, Golden Tulip L'Escaut, Golden Tulip Strandhotel Westduin, De Graanbeurs, Grolsch, De Gulden Stroom. Hamernoot, Hampshire Hotels Terneuzen, H80. HEMA tickets, t Hof Welgelegen. Horeca Vlissingen, Hotel Bed by the Sea, Hotel Bonaventure, Hotel de leugenaar, Hotel Restaurant Solskin, Hotel Royal, Hotel Truida, Hotel Zilt, HZ. HZ-Cult. Inzee Evenementen, Imagine, Independent Film, jazz by the Sea, Jazzism, Jasz, limmy's, John's men 8 women. JouwZeeland, Jumbo Offset, Just Film Distribution, Justion Advocaten, Keep it Swinging, Kick Uitgevers, Kloosterboer, Koesterpas, De Kroeg, De Kromme Watergang, De Kruljf Tentenverhuur, Kunsteducatie Walcheren, La Picola Italia, Lekker Regionaal Product, Lionsdub Vlissingen, De Loods, Loodswezen, Lumière, Mice en Place, MixCom, MK2, Mr., muZEEum, MvSP, MWCZ. Nationale Bioscoopbon, NedCiPro, Nescio, Nilsson, Nostalgienel, Nederlandse Spoorwegen, OLOV, Omroep Zeeland, Onbegrensd Terneuzen, Ondernemersvereniging TZW, Orion Licht en Geluid, Orionis, Oud Reuchtin 8 Boelen. Panta Rhei, Paradiso Film. Pare Central, Partnernetwerk Film by the Sea, Pepsi, Petit Pêcheur, Philips Lightning, Plat de Zelande, Podium 't 8eest, Hel Polderhuis. Porgy en Bess, Portakal, PPZ, Prins 8 Dingemanse, Promotie Zeeland Delta, Provincie Zeelarfd, Pure-C, PV ADRZ, PV BeJeZet, PV 0&0, PV Zorgstroom, PWE, PZC, Rabobank, Raymondo, Reclassering Middelburg, R0AC, Rode Rozen en Tortilla's, Roompot Vakanties, Sake Sushi, Sauer Oonk, SBText, SCALDA, Scherp, SCOOP, Shell Roosevelt, Slagerij Gillissen, Sligro, Smaak van Italië, Smartweb Solutions, Smooth Events, SNS Reaal, Soolsma, Soif, Solskin, Sony, Steenen Beer. Stefano's, Stichting Dioraphte, Slichting Moerman Promotie Vlissingen, SVRZ, Syndey, 't Hof Welgelegen, Tandartspraktijk Arratoon, Trainingscentrum Vlissingen, True Works, Twin Film, Uitgeverij Cossee, Uitgeverij Minestrone. Uitzendorganisatie De Berk. Uniglobe Deltatravel, Unilever, Universal Pictures International, Van der Kooij Edelsmeden, Van F Tours, Van Menno, Veldman Stomerij Wasserij, Vesla Terminals Flushing. Vidence Verzekeringen, Vestzakthealer de Paerdestal, Vlissingse Waterklerken Vereniging, VSB Fonds. W8A Vis, Warner Bros, Watersnoodmuseum, Weslerscheldetunnel, Whisky by the Sea, Whisky Passion, Wielemaker, Wild Bunch, Winkelcentrum Vlissingen, Winkeliers Vlissingen, Winkeliersvereniging Steenen Beer, Wolf legal, Yara, Zeeland Nazomer- festival, Zeeland Seaports, Zeelandplant, Zeeuws Jaar van het Water 2012, Zeeuws Water, Zeeuwse Bibliotheken, Zeeuwse Meesters, Zorgstroom, Zuidwest Rent, ZVA, ZVU

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40