4* mensen! 35 Finn is geboren op woensdag 5 september 2012 om 22.05 uur. Hij woog bij zijn geboorte 3425 gram. Hij is de zoon van Tim van den Berg en Vanessa Croes uit Middelburg. Het is hun eerste kind. „Grappig detail is dat hij op de foto zijn hand op zijn gezicht heeft gelegd en dat we hem voor zijn geboorte in dezelfde pose ook op diverse echo's hebben zien staan. Dit is zijn favoriete slaap houding", laat vader Tim ons weten. Felisha Josephine is op 18 september op Prinsjesdag geboren in Goes. 'Een klein prinsesje', volgens oma Korstanje. Felisha is de dochter van Jessica van den Bosse en Martin Kargbo. Haar trotse opa en oma zijn Jaap van den Bosse en Saskia Korstanje. Zij hopen dat Felisha een gelukkig en gezond leven tegemoet gaat. Stuur uw foto's van de heu gelijke gebeurtenis van ko mende wèek naar eindredactie@pzc.nl. Stuur ook de gegevens mee: ge boorte- of huwelijksdatum; j namen en leeftijden van de jubilarissen of de naam van de pasgeboren baby plus die van de ouders, broers en zussen; woonplaatsen, geboorteplaatsen en in het geval van een huwelijksjubi leum de manier waarop de echtelieden elkaar hebben leren kennen. De foto moet minimaal 10 cm breed zijn en een resolutie hebben van 300 dpi. Dat betekent een totale groot- te van minimaal 500 kb. De pagina Mensen in de PZC gaat over pasgeboren Zeeuwen en Zeeuwen die 60 of 65 jaar geleden el kaar het ja-woord hebben gegeven. Een pagina vol met menselijke momenten, die u niet snel zaterdag 29 september 2012 Jip heet zijn zusje Lotje wel op een hele bijzondere manier welkom. Lotje is het zusje van Floortje en Jip, en de dochter van Erwin en Josien Dane uit Goes. Op 25 juli 2012 werd geboren: Julian Willem Simon Kruit. De roepnaam van dit mannetje, dat naar beide opa's is vernoemd, is Julian. Marjan Bosselaar en Dennis Kruit zijn de trotse ouders van dit ventje. Julian woont met papa en mama in Koudekerke. Hij was een dag oud toen opa Willem deze foto nam. Je kan dus wel zien dat hij met een flinke haardos geboren is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35