Khadija is voor mij Albert de Vries, Tweede Kamerlid 31 Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag www.westerscheldetunnel.nl Tijdelijke verkeershinder... www.westerscheldetunnel.nl foto Jos van Leeuwen en al jaren in de Kamer. De dag wordt helemaal gevuld met uitleg over procedures door de Kameror ganisatie. Ik ben niet zo van proce dures, maar in dit huis schijnen ze wel belangrijk te zijn. Ik ga er wer- kendeweg mee leren omgaan. Om 19.00 uur weer in Middelburg. schap, dat nog duurt tot 8 oktober, als voor Tweede Kamer. Naar Utrecht voor de politieke le denraad van de PvdA. Gelukkig ook een aantal Zeeuwen. Mooi, zo veel enthousiasme, maar ook kriti sche leden. Hans Spekman en Die- derik Samsom spreken en beant woorden vragen. Indruk maakt jongen van 12 die oproept tot an dere jeugdzorg. Hij verlangt na 5 jaar naar (t)huis. Is uit mijn hart gegrepen. Tot slot alle 38 Kamerle den op podium. Uiteraard met ro de roos. Dagje Middelburg. Eerst naar fy- sio. Bechterew speelt weer op. Daarna samen met opvolger Saskia Szarafmski naar collegevergade ring, een aantal overdrachtsge- sprekken en 's avonds fractieverga dering. Gezorgd dat ik mijn stukken op or de heb. Zowel voor wethouder Den Haag: bij binnenkomst met collega Jan Vos geregeld dat er Ka mervragen worden gesteld over si tuatie bij Thermphos. Om 10.30 uur fractievergadering; eerst uitleg over papierloos vergaderen (voor mij niet nieuw), daarna portefeuil leverdeling, informatie over forma tie en aantal fractienotities. Om 14.00 uur vragenuurtje en weer re geling van werkzaamheden. Om 15.30 uur debat over benoeming nieuwe Kamervoorzitter. Drie stemronden. Khadija wordt het niet, jammer, maar wel leuk dat ze mijn buurvrouw blijft. Anouchka van Miltenburg ken ik al lang, een prima politica, ik gun het haar. Pas laat in Leiderdorp. Dag begint rustig, tijd om verder te kijken hoe alles werkt. Ik heb nog geen inhoudelijk medewer ker, er is een vacature voor de por tefeuille ruimtelijke ordening, ha vens en scheepvaart. Vanmiddag spreek ik een tijdelijke vervanger. We bespreken de 'first-to-do' za ken. Het is grotendeels mijn oude vak maar zal er wel in moeten ko men. Jammer dat ik niet in de zorgportefeuille kon, maar daar was de spoeling heel dun. Om 16.00 uur is er een kennismakings vergadering van PvdA-cluster ruimtelijk beleid. Om 18.15 uur stap ik in de trein, en bij aankomst in Middelburg ga ik naar de raads commissie maatschappelijke zaken waar belangrijke zaken op agenda staan over jeugdzorg en de Wmo. zaterdag 29 september 2012 Werkzaamheden tunnelweg Zeeuws-Vlaanderen Tijdelijke omleidingsroute via N252 en N682 Let op: deWesterseheldetunne! zelf is niet afgesloten en blijft dus in beide richtingen beschikbaar. Weliswaar met uitzondering van de tijdsperiode van 20.30 uur tot 21.00 uur en van 04.30 uur tot 05.00 uur. Dit is noodzakelijk voor het veilig instellen en weer opheffen van de wegomleiding. Westerschèld etu nnel Meer informatie: Kijk op www.westerscheldetunnel.nl of stuur een e-mail naar info@westerscheldetunnel.nl of bel de Klantenservice - vanuiï Nederland: 0900 - 23 58 866 0,05/min.) - vanuit België: 0031 - 113 232 844 Volg ons ook op Twitter via ©WSTVerkeer Westerschelde De omleidingsroutes staan met gele borden aangegeven. Onze excuses voor het ongemak. De omleiding is noodzakelijk omdat er voorbereidende werkzaamheden plaatsvinden voor de aansluiting op de toekomstige Sluiskiltunnelweg. De daarop volgende werkzaamheden zullen duren tot en met mei 2013 en worden uitgevoerd op het wegvak tussen de Westenrijkpolderstraat en de Nieuw Westenrijkdijk richting rotonde in de N61/Hoofdweg. Vanwege de verkeersveiligheid wordt de maximum snelheid ter plaatse tijdelijk verlaagd naar 70 km/u, bij in- en uitvoegend werkverkeer naar 50 km/u. Tevens geldt voor de gehele periode een breedtebeperking van 2.80 meter. Van woensdag 3 oktober tot donderdag 4 oktober en van donderdag 4 oktober tot vrijdag 5 oktober a.s. is de Westerschelde- tunnelweg, niet de tunnel zelf, in Zeeuws-Vlaanderen in beide richtingen afgesloten voor verkeer. De wegafsluiting geldt telkens van 20.30 uur tot 05.00 uur. Het betreft het tracé vanaf de kruising met de Herbert H. Dowweg tot de rotonde in de N61/Hoofdweg. Het verkeer wordt omgeleid via de N252, de weg langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen en via de N682, de weg tussen Hoek en het busstation bij Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31