PZC PZC Vier Kerst in Hilton Berlijn*****! Supervoordelig 'Winters Zweden' zaterdag 29 september 2012 8-daagse winterreis naar Zweden incl. ferryovertochten Zoekt u een bijzondere locatie waar u uw wintersportvakantie kunt combineren met unieke Scandinavische winteractiviteiten? Ga dan met Oad naar Vakantiepark Idre Fjall in het prachtige Zweden! Profiteer nu van deze extra voordelige lezersaanbieding. Naast skiën en langlaufen biedt Idre Fjall u ook de kans om o.a. een onvergetelijke sneeuwscooter- of huskytocht te maken! Optimaal genieten Na een enerverende dag in de sneeuw kunt u terecht in het binnen zwembad op het park, waar u tot rust kunt komen in de whirlpool of kunt genieten van een massage. Bent u met uw gezin, ga dan naar de amusementshal waar u kunt bowlen of tennissen. Er is zelfs een klimwand! Langlaufen en skiën Metzo'n 75 km aan langlaufloipes biedt het prachtige gebied rondom Vakantiepark Idre Fjall volop gelegenheid tot het maken van actieve langlauftochten door de Zweedse natuur. Als skiliefhebber kunt u uw hart ophalen; het ruige en uitgestrekte berggebied biedt voor zowel de beginnende als de gevorderde skijër volop mogelijkheden. Speciaal voor de kids Uw kinderen zullen zich geen moment vervelen. Naast de kinderskischool voor diverse leeftijden, kunt u uw kinderen ook opgeven voor een speciale kinder aprés-ski. Ook bobsleeën en rodelen behoren tot de mogelijkheden. Activiteiten Naast het maken van een sneeuwscooter- of huskytocht kunt u ook een paardrijdtocht maken, waarbij u wordt voortgetrokken in een arrenslede door het sprookjesachtige winterlandschap (alle tegen betaling, ter plaatse reserveren en betalen). Uw accommodatie Idre Fjall is een ideale winterbestemming op ca. 580 km van Göteborg, in het noordelijke deel van de provincie Dalarna. De vakantiewoningen en appartementen liggen verspreid tussen de pistes en beschikken overeen woon-/eetkamer met tv, open haard en een éénpersoonsbedbank. Open keuken met koffiezetapparaat, broodrooster, magnetron, oven en 3 kookpitten. Badkamer met douche en toilet. Lezersaanbieding Bij 5 personen 3 dagen Winters Zweden «129, Bij 4 personen c 159, Bij 2 personen «289, Vanafprijs geldt bij vertrek op zaterdag 15 december met verblijf in type A Vertrek op zaterdag in de periode 15/12/2012-23/3/2013 A: 3 kamerwoning (ca. 40 m2, max. 6+1 pers.): vrijstaand. Slaapkamer met stapelbed en een slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden en twee uitklapbedden boven de 2 éénpersoonsbedden. B: 4 kamerappartement (ca. 70 m2, max. 6+2 pers.): twee slaapkamers met stapelbed, slaapkamer met tweepersoonsbed en een extra éénpersoonsbedbank. Sauna en afwasmachine. Inclusief 5 overnachtingen in een 3 kamerwoning of 4 kamer appartement op basis van logies retourovertocht per ferry Kiel-Göteborg metStena Lineo.b.V; binnenhut Oad informatie. Exclusief Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) reserveringskosten (€17,50 per boeking) evt. administratiekosten reis- en/of annuleringsverzekering* huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken (SEK 200 per set p.p., opgeven bij boeking of zelf meenemen eindschoonmaak (type A SEK 880, type B SEK 1250 of zelf doen). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naaruwANVR-reisbureau of bel 0900-8482 0.15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRSE01. O StenaLine V!®' .Making good time' REIZEN pzc.nl/webwinkel categorie reizen wintersport 4-daagse treinreis, vertrek op 23 of 24 december 2012 Dit jaar zin in een bijzondere kerst? Boek dan nu deze unieke kerstreis, met verblijf en kerstdiner met live muziek in het luxe Hilton Berlin! Tijdens de kerstperiode is Berlijn één zee van lichtjes. Het dak van het Sony-Center wordt omgetoverd tot een fonkelende sterrenhemel en op de Boulevard Unter den Linden stralen de bomen. De prachtige verlichting en vele kerstmarkten, waarvan de grootste markt zich pal voor het Hilton bevindt, maken Berlijn tot een waar kerstparadijs! Hilton Berlin Hilton Berlijn ligt op een unieke locatie aan de historische Gendarmenmarkt, in hartje stad. De beroemde laan "Unter den Linden", de winkels in de FriedrichstraGe, het historische Checkpoint Charlie, de.Opera en het musical theater bevinden zich op loopafstand. Het hotel beschikt over frisse, comfortabele kamers, 2 restaurants, een bar, een wellness- centrum met healthclub, fitnessruimte, verwarmd zwembad, sauna en stoombad. Inclusief in het Kerst arrangement: 3 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet Een feestelijke welkomstcocktail in aansluiting op het Kerstdiner buffet Kerstdiner buffet met live muziek op 25 december, inclusief drankjes (wijn, bier, water, frisdranken en koffie) Treinretour (2de klasse) vanaf elk station van Nederland inclusief zitplaatsreservering en ICE toeslag via Hengelo Vertrek mogelijk op 23 en 24 december Arrangementsprijs* p.p. Verlengingsprijs p.p.p.n. €385,- €57,- €553,- 114,- *Reissom o.b.v. eigen vervoer is: p.p. in een tweepersoonskamer. Prijzen zijn exclusief calamiteitenfonds 2,50 per boeking, toeslag voor reizen via Arnhem 8,- p.p. en 15,- per onlineboeking; 29,50 per telefonische of reisbureau boeking. Facultatief bij te boeken: Toegang tot de executive lounge, waar u gebruik kunt maken van een persoonlijke check in, afternoon tea, koude en warme snacks in de avond, gratis drankjes, internet en kranten en geselecteerde alcoholische drankjes in de avond: 45,- p.p.p.n. Op 24 december: 'Berlijns Heilige Abend' dinerbuffet incl. drankjes: 44,- p.p. Meer informatie en boeken Meer informatie en reserveringen voor het Kerst-arrangement: zie webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900- 8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Berlijn Kerst. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (stedentrips)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 14