Aanpak files Goes-Zuid Goes peilt ideeën voor 'witte vlek' Goese i older Zakenvrouwen ontbijten samen in de Westerkerk BEVELANDEN/THOLEN almanak Begrafenis Heineken bier DONDERDAG 27 september 2012 PZC Goes wijzigt voorrangssituatie A. Fokkerstraat/afslag A256 wachten om auto's vanaf de A256 voor te laten gaan. Ook automobi listen uit de richting 's-Heer Hen drikskinderen moeten voorrang ge ven. Volgende week wordt de defi nitieve bebording geplaatst. De nieuwe situatie is een beetje een doekje voor het bloeden, want het is nog altijd wachten op groen licht voor de aanleg van een twee de afslag vanaf de A58 om Goes-Zuid te ontzien. «ommi—— Een kans om het leven te ervaren 18 en 19 door Luc Oggel GOES - Om het fileleed aan de zuid kant van Goes te verzachten, heeft de gemeente de situatie bij de T-kruising afslag Goes-Zuid/ Anthony Fokkerstraat aangepast. Verkeer dat vanaf de A256 komt, heeft nu voorrang op het verkeer op de Fokkerstraat. Voorheen was dat andersom. Vooral in de och tendspits staat het verkeer dat van af de A58 en de A256 Goes in wil, muurvast, vaak al tot ver voor de afslagen. Om de doorstroming te bevorderen, is de voorrangssituatie gewijzigd. Het is wel even opletten geblazen, want de nieuwe situatie is enigszins merkwaardig vormge geven. Want waar autobilisten voorheen vanuit Goes rechtdoor reden op de Fokkerstraat, moeten ze nu een korte knik naar rechts maken en daar voor haaientanden Kijk voor onze aanbiedingen elders in deze krant! GOES - Ruim honderd Zeeuwse za kenvrouwen hebben woensdagmor gen samen ontbeten en koffie ge- GOES - Bewoners van de Goese Pol der mogen meedenken over de in vulling van een braakliggend per ceel tussen wijkcentrum De Spin- ne en supermarkt Lidl. De gemeente Goes is sinds kort weer eigenaar van het perceel van dertig bij dertig meter en streeft naar een breed gedragen invulling. Er is in de wijk een flyer verspreid met een foto van het gebied. Van het perceel is een witte vlek ge maakt, waarop de wijkbewoners hun idee kunnen intekenen, maar ook hun mening over een mogelij dronken in de Westerkerk in Goes. Rolstoelstennisster Esther Vergeer en Jacqueline Zuidweg, Nederlands ke bestemming kunnen opschrij ven. De flyer is ook nog af te halen in het wijkcentrum. Ingevulde exemplaren kunnen voor 31 okto ber in een stembus worden gede poneerd, die pal naast het perceel staat. Tijdens het WIJK-(Wat Is Jouw Kracht) café van 8 november wordt de uitslag van de peiling be kend gemaakt en wordt een werk groep gevormd die samen met de gemeente het beste idee uitwerkt. Het is de bedoeling begin volgend jaar met de realisatie wordt begon nen, als ook de Lidl heropent. zakenvrouw van het jaar 2012, wa ren aanwezig bij het zakenvrouwen- ontbijt. foto Ronald den Dekker aoo6«ee0»aeee«««ee Tip? redactie@pzc.nl Het was een pittig omaatje, die 92-jarige Goese. En omdat ze al had uitgemaakt dat ze ook niet het eeu wige leven had, wilde ze nog wel even met haar seniorenkroost de aan staande en ook onvermijdelijke be grafenis regelen. Eerst dood en dan begraven, bepaalde ze resoluut de volgorde. En koffie met cake hoeft niet, want 'nu ik nog leef, komen ze ook geen bakkie doen'. „En wat voor muziek moet er gedraaid worden?", informeerden de bejaarde koters. „Muziek? Niks muziek. Da's nergens voor nodig", sprak ze beslist. „Ik hoor er toch niets van." De nieuwe situatie moet de doorstroming bevorderen. A256 Richting Vlissingen/ Bergen op Zoom Fokkerstraat Richting Goes-Zuid

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 61