PZC Luxe 3 daagse stedentrip naar Lissabon fft) HotelSpecials.nl Wellness hotel in de prachtige Eifel! donderdag 27 september 2012 Adviesprijs €185,00 p.p. Lezersprijs 122,50 p.p. 3-dagen in Portugal en verblijven in het deluxe 5-sterren hotel Corinthia Lissabon www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen De prijs is per persoon en gebaseerd op 2 personen, per twee persoonskamer en o.b.v. beschikbaarheid. Prijs is exclusief toeristen belasting en 9,95 reservermgskosten. Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2012 m.u.v. feestdagen. Single toeslag 30,- per nacht. Boek nu een extra nacht voor slechts 50,- p.p.p.n. incL ontbijt. De zomer heeft zich nauwelijks laten zien of de herfst vakantie staat al voor de deur. Er lekker tussenuit en de zon achterna? Groot gelijk! Speciaal voor u hebben we een (na)zomers arrangement samengesteld waar u kunt genieten van de zon en 5-sterren luxe! Lissabon is een stad die u gezien moet hebben! Natuurlijk bezoekt u de Torre de Belem, een prachtig fort met een rijke historie. De "elevadores" brengen u naar de Barrio Alto, waar u de artiesten en kunstenaars aan het werk kunt zien of bekijk het waanzinnige uitzicht over Lissabon vanaf Castelo de Sao Jorge. Een echte aanrader is het Middeleeuwse Alfama. Het is hier een wirwar van kleine straatjes, steegjes en pleintjes met witte huisjes en balkonnetjes, 's Avonds is.het ook gezellig, bij de kleine restaurantjes en de vele fado cafés. Corinthia Hotel Lissabon Het Corinthia Hotel Lissabon biedt u een werkelijk schitterend uitzicht over het Monsanto Park. U verblijft in een Superior kamer voorzien van alle gemakken. Het Spa Wellness Centre is voorzien van een groot zwembad, beautysalons en stoomcabines om u bij terugkomst in het hotel volledig te kunnen ontspannen. Voor de deur stopt de metro die u binnen een paar minuten naar het centrum van Lissabon brengt en op enkele minuten lopen ligt de wereldberoemde Lisbon Zoo. Luxe Nazomeren in Lissabon 2 x overnachting in een Superior kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 3-gangen diner in restaurant Tipico Gratis toegang zwembad en Fitness Gratis WiFi Plattegrond Lissabon 15% toegang op entreekaarten voor de Lisbon Zoo Vliegtickets Goedkope vluchten kunt u boeken via: www.easviet.com en andere lowcost airlines. U vliegt al vanaf 75 per persoon! Meer informatie en/of boeken Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174 725 202 (ma-vrij van 09:00 -17:00 uur) of per email lezersreizen@wegenermedia.nl WEBWINKEL Unieke aanbieding van Carat Vitalhotel Monschau/Eifel Het 4-sterren Carat Vitalhotel Monschau/Eifel biedt echt alles voor een onvergetelijk weekend weg. Kijk je ogen uit in de prachtige Eifel, ontdek de mooiste plekjes van het stadje Monschau en laatje in de watten leggen in dit wellness hotel! De Eifel is altijd al een droombestemming, maar in de herfst word je hier helemaal overdonderd door de schitterende natuur. Ontdek de kleurenpracht tijdens een mooie wandeling en geniet volop van deze oase van rust. Een verblijf in Carat Vitalhotel Monschau/Eifel maakt dit nog mooier door de heerlijke wellness- faciliteiten en de perfecte ligging. Vanuit het hotel loop je namelijk zo het knusse stadje Monschau in met traditionele vakwerkhuizen en leuke boetiekjes. Daarnaast ligt het adem benemende Nationaal Park Eifel op korte afstand, ideaal dus! Uitstapjes In het historische centrum van Monschau vind je vele vakwerk huizen en typische gevels die zeker een bezichtiging waard zijn. Deze stad wordt dan ook niet voor niets de parel van de Eifel genoemd. Alleen al een wandeling door de sfeervolle straatjes is een belevenis op zich, maar bewonder ook zeker de burcht van Monschau of bezoek het kunst- en cultuurcentrum. Natuurlief hebbers halen hun hart op in Nationaal Park Eifel of rondom het stuwmeer Perlenbach. Een andere aanrader is een bezoek aan de mosterdmolen of glasblazerij in Monschau. Ook een uitstapje naar de historische stad Aken is absoluut de moeite waard! Hotelfaciliteiten Je verblijf in Carat Vitalhotel Monschau/Eifel is tot in de puntjes verzorgd. De ruime hotelkamers zijn van alle gemakken voorzien. Maar dat is nog niet alles. Tijdens jouw verblijf kun je ook onbeperkt gebruikmaken van het zwembad en de sauna. Heb je trek gekregen? Proef dan regionale gerechten in café Stüvje. Bovendien zit er bij het arrangement een diner inbegrepen waarbij zoveel mogelijk na tuurlijke producten uit de omgeving worden gebruikt. Inhoud arrangement Welkomstdrankje 2,3 of 4 overnachtingen inclusief ontbijt lx diner op de dag van aankomst Gratis gebruik van het zwembad en de sauna 10% korting op beauty- en wellnessbehandelingen Adviesprijs* Lezersprijs* 2 nachten - €99,- €82, 3 nachten 141, 4 nachten 183,- De prijzen zijn per persoon voor het gehele verblijf, op basis van beschik baarheid en tweepersoonsbezetting, excl. reserveringskosten 12,50 per boeking), toeristenbelastingen eventuele extra's. en we gaan er weer even tussenuit pzc.nf/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen - __i Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel naar HotelSpecials.nl 0900-5183577 om te reserveren. Deze aanbieding is geldig met aankomst t/m maart 2013.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 60