Even voorstellen in uw regio Vernieuwde Speciaalzaak Simon De Muynck Techniek: groot in spuitwerk Creatieve oplossingen in hout Hoogwaardige zorg in het MWCZ Koken met zeewater: meer smaak en minder zout Met de snurkbeugel zijn snurken en slaapapneu verleden tijd Onderstaande bedrijven met een sterke binding met uw regio laten u graag en met gepaste trots voor en achter de schermen meekijken. Ook interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie naar: 076-5312113. Driekwart eeuw oud en nog steeds hypermodern. Speciaal zaak Simon heeft een paar dagen geleden de deuren geopend van de geheel vernieuwde winkel in Goes. Simone de Witte nodigt u van harte uit om een kijkje te komen nemen en van de actie te profiteren: „Tot het eind van de maand krijgt u op de gehele col lectie 20% korting, ook de aan staande koopzondag." Kwaliteit en service. Dat zijn de twee kernwoorden in de speciaalzaak in bad-, nacht- en onderkleding voor het hele gezin. De klant is koning bij Simone.Maten opnemen, vakkundig advies geven, echt de tijd nemen, ze vindt het vanzelfsprekend. „Hoezo, lingerie zie je toch niet? Ondermode zie je wel. Een goede pasvorm is van het grootste belang. Bovenkleding zit netter, dames lijken slanker." Simone is in de wolken nu ze haar prachtige assortiment kan uitstal len in de vernieuwde winkel. Ze kan echt laten zien waarom ze dé specia list is: de enorme keus in maten (van hele kleine naar hele grote), model len, kleuren en prijssegmenten.Loop eens binnen, u kijkt uw ogen uit! Speciaalzaak Simon Klokstraat21 4461JK Goes (0113)215563 www.speciaalzaaksimon.nl Het is niet alleen hoe groter hoe beter. Dat zou de spuiterij van De Muynck Techniek tekort doen. Ze zijn ook tot in de verre omstre ken bekend om hun kwaliteit. Geen wonder dat het bedrijf op nieuw uit het jasje groeide. Met de laatste uitbreiding, in totaal nu zestienhonderd vierkante meter vloeroppervlakte, komen er weer nieuwe mogelijkheden en uitda gingen binnen handbereik. Directeur Jan de Muynck is gepast trots op de drie enorme spuitca bines van 22 meter lang, waarin objecten van 6 meter breed en 5,5 meter hoog kunnen worden gespoten. Het gaat om bedrijfs wagens, trailers, kranen, shovels, betonmixers en autobussen, juist in de verscheidenheid zijn ze groot. Daarnaast specialiseert De Muynck zich in industrieel spuitwerk zoals staalconstructies en plaatwerk. De Muynck Techniek is een zuster- bedrijf.van touringcarbedrijf AMZ Borssele en is gevestigd op be drijvencentrum Quistenburg, zeer gunstig gelegen aan de zuidkant van industriegebied Vlissingen- Oost. De Muynck Techniek maakt zich hard voor een goede afspraak, een hoge doorloopsnelheid, een scherpe prijs en natuurlijk een glimmend eindresultaat. De Muynck Techniek .Quistenburg 8 4454PZ Borssele (0113) 351551 www.amz.nl Van een enkel huis tot een groot woningbouwproject met dui zenden ramen. De klanten van Timmerfabriek De Mol B.V. uit Heinkenszand komen uit alle windrichtingen voor de hoog waardige kwaliteitskozijnen, ramen en deuren. „In hout na tuurlijk", zegt directeur-eigenaar Marco Traas. „Het mooiste mate riaal dat er is." In de eeuw van haar bestaan is veel veranderd, ook bij De Mol. Maar sommige eigenschappen overle ven moeiteloos de jaren. Zo is de kwaliteit en de service onveranderd hoog. De timmerfabriek denkt met de klanten mee. Dat komt goed van pas in nieuwbouw- en reno vatieprojecten, die De Mol samen met andere bouwpartners uitvoert. „Creatieve oplossingen bedenken voor onze opdrachtgevers, dat is een van onze sterkste punten. We bestaan niet voor niets al honderd jaar." Veel aannemers en woningbouw verenigingen op Zuid-Beveland en Walcheren zijn klant van Tim merfabriek De Mol. De Vakkennis van het professionele team en het moderne machinepark wordt inge zet om van elke klus een succes te maken. Nieuwbouw, utiliteitsbouw, renovaties, er is geen uitdaging te groot. De Mol is FSC gecertificeerd, de materialen zijn dus het resultaat van goed bosbeheer. Timmerfabriek De Mol B.V. Noordland 17 4451RP Heinkenszand I (0113) 561271 www.demol.nl Complete mondzorg, plastische chirurgie en skincare. Het Medisch Weiness Centrum Zeeland (MWCZ) biedt een indrukwekkende hoe veelheid behandelingen aan. Er is één overeenkomst. „Kwaliteit en veiligheid staan iedere minuut van elke dag voorop", aldus kaak- chirurg Degraeve. Het centrum, dat haar eerste lustrum viert, is gevestigd in de Stadspoort Goes. De specialisten werken ook van uit het Admiraal de Ruijter Ziekenhuis in Goes en Vlissingen en hetZorgSaam Ziekenhuis in Oostburg. Het centrum is KIWA gecertificeerd. De patiënten zeggen: Professionele zorg met per soonlijke aandacht. In de mondzorg maakt het MWCZ ge bruik van revolutionaire techniek, de Cone Beam Scanner, die door het ne- men van driedimensionale foto's door de kaak heen kan kijken en zo proble men opspoort. De afdeling plastische chirurgie biedt hoogwaardige behandelingen voor ogen en gezicht, borst en decolleté, het bovenlichaam, het onderlichaam en huidaandoeningen. SkinCare is huidtherapie die wordt toegepast in de behandeling van zieke of bescha digde huid. U kunt een behandeling combineren met een vakantie in Zee land. MWCZ houdt een open dag op zater dag 27 oktober tussen 10.00 en 16.00 uur! Medisch Weiness Centrum Zeeland Piet Heinstraat41-43 4461 GL Goes 0113 237620 www.mwcz.nl 'Mag het ietsje minder zijn?' Deze variatie op de oude slogan ge bruikt Keurslager Rob van Velzen uit Krabbendijke vaak en graag. Maar dan heeft hij het over min der smaakversterkers en minder zout. Zo worden zijn biologische en streekgerechten steeds gezon der én lekkerder. In veel dingen mag het bij de keursla ger 'ietsje meer' zijn. Meer kwaliteit, meer service. Meer variatie in en in spiratie uit het steeds veranderende assortiment, zoals de tweewekelijks specials. U zet moeiteloos de dage lijkse maaltijd op tafel. Zeg Van Velzen en je zegt natuurlijk, zoals varkens en runderen van de eigen Zuid-Be- velandse eilanden en het biologische polderhoen. De nieuwste culinaire experimenten zijn de prachtige vleeswaren met de verzamelnaam 'Mer Terre'. In zijn zoektocht naar minder zout en meer smaak kwam Van Velzen uit bij het koken met zeewater. In zijn pekelmix gebruikt hij gezuiverd Oosterscheide- water. Het resultaat is een meesterlijke ham, mals en zonder toevoegingen toch langer houdbaar. Een ham om uw vingers bij af te likken, zo lekker! Komt u binnenkort proeven? Keurslager Van Velzen Dorpsstraat 84 4413CE Krabbendijke (0113) 501548 www.vanvelzen.keurslager.nl Oververmoeidheid, concèntra- tieproblemen en een kort lontje: veel mensen schrijven dit toe aan een burn-out of overspan nenheid. Wat veel mensen echter niet weten, is dat deze proble men ook kunnen ontstaan door een slaapapneu. Yvo van den Broek van de Snurkpoli leed zélf aan een slaapapneu en er voer de nadelige gevolgen. Door toe passing van een snurkbeugel kreeg zijn leven een totaal andere wending, "Ik kreeg weer energie en kon me be ter concentreren." Comfortabel en handzaam Van den Broek is tandarts, maar richt zich nu volledig op snurkbeugels. Als één van de weinigen ter wereld kan zijn snurkbeugel ook op een klikprothese op implantaten worden geplaatst. "Tot voor kort werden er voornamelijk overdrukmaskers inge zet om een slaapapneu te verhelpen. Maar nu is de snurkbeugel veelal eer ste keuze van therapie en wordt deze ook vergoed" legt Van den Broek uit. De snurkbeugel is daarbij een stuk kleiner en comfortabeler. Daarmee vormt het ook een goede oplossing voor snurkers en hun partners, wan neer de hinderlijke snurkgeluiden hen uit hun slaap houden. Wilt u weten of de snurkbeugel iets voor u is? Maak dan een afspraak bij deSnurkpoli. DeSnurkpoli Cimbaallaan 49A 5402 AX Uden (0413) 255 612 www.desnurkpoli.nl info@desnurkpoli.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 52