uit 111 Hoeveel verschillende artikelen verkoopt Boone? Feestje rond presentatie Zeeuwse kinderbundel www.pzc.nl/uit etalage Aan boord van winkelschip Helena Maria biedt Jos Boone een enorm groot as sortiment artikelen aan, zowel voor de consument als voor ande re ondernemingen. Boone is namelijk ook groothande laar in motoronderdelen van het merk Vetus. De lezersvraag van deze week is: hoeveel verschillende artikelen heeft Jos Boone in het assorti ment. Degene die het dichtst bij het juiste getal zit, wint een Beken Calender, een Engelse watersport kalender. Inzendingen moeten uiterlijk aan- Jos en Dien Boone voor hun winkelboot Helena Maria staande dinsdag binnen zijn op het emailadres: info@josboone.nl. De winnaar van de prijsvraag van vorige week is Riet van der Have uit Kerkwerve. Zij antwoordde dat het grote rad in Kado- en Feestboe- tiek 't Ouwe Pak'uus in Zierikzee een zestiende eeuws hijswerktuig is. Met dit goede antwoord wint fnevrouw Van der Have een mand streekproducten ter waarde van 25 euro. Eigenares Elly Acke van 't Ouwe Pak'uus telde 31 inzendingen, waar van er negen niet goed waren. „Een inzender dacht dat het een martelwerktuig was." donderdag 27 september 2012 Een verschroomde buis waarlangs kabels van bijvoorbeeld de ra darinstallatie door het dek gevoerd worden. Fiona Hack met de eerste twee Zeeuwse bundels die zij samenstelde. foto Willem Mieras Bijna 80 mensen, die een rela tie met deze provincie heb ben leverden een verhaal in voor de 'Zeeuwse bundel', die in 2011 werd uitgebracht. Een logisch vervolg daarop is de 'Zeeuwse kin derbundel' die zaterdagmiddag ten doop wordt gehouden in het dorpshuis in Westkapelle. Fiona Hack uit Wissenkerke is ini tiatiefneemster van deze verhalen- en poëziebundels. Voor veel verha lenschrijvers en dichters is het moeilijk hun werk uitgegeven te krijgen. Hack wil hun met deze bundels een podium bieden. De 'Zeeuwse kinderbundel' bestaat uit twee boeken: één met verhalen en gedichten voor kinderen van 4 -10 jaar en de jeugdbundel 'Pu ber-tijd' voor tieners van 10 tot 14 jaar. Hack reikt de eerste kinder bundel uit aan notaris Sander Let- tinga uit Zierikzee en Martin van der Hoek van GGD Jeugdzorg krijgt het eerte exemplaar van 'Pu ber-tijd'. Verder is er een muziek- optreden van Tijl Damen en geeft Tanja Harpe een workshop schrij ven voor kineren vanaf 10 jaar. Ook is er een workshop haiku door Lut Lievense. De groep Deca- toneel uit Zeeuwse-Vlaanderen voert tussen het publiek stukjes uit de kinderbundel op. Zaterdag 29 september, Dorpshuis Westkapelle, 13.30 uur. foto's Ruben Oreel komen. En dat lukt. „We liggen hier op de beste plaats van Zee land. Iedereen komt hier langs als ze door het Kanaal door Walche ren varen en we liggen dicht bij de binnenstad en de nieuwe N57. Dankzij de Westerscheldetunnel zijn we ook voor Zeeuws-Vlamin gen en de Belgen goed bereik baar." De klantenkring reikt tot ver in Brabant, Zuid-Holland en Vlaanderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47