tor Jödsri Maatje Gabriëlse-Brand I fDensenlinq.nl donderdag 27 september 2012 familieberichten I 31 Na een periode van langzame achteruitgang is rustig ingeslapen onze lieve moeder en oma weduwe van Jan Gabriëlse 4 mei 1925 25 september 2012 Jan en Willy Gabriëlse-Minderhoud Richard Marianne en Mario Piet en Marja Gabriëlse-Huibregtse Anja en Rick Karin en Adrie Huibregtse-Gabriëlse Wendy en Mark Lizan en Wouter Correspondentie-adres: Beatrixstraat 6 4361 EG Westkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 29 september om 11.00 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt in Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats van Westkapelle. Na afloop kunt u de familie condoleren in het Jeugdgebouw. Wij bedanken het personeel van Simnia voor de liefdevolle verzorging Bedroefd delen wij u mede dat. is overleden onze. lieve schoonzus en tante Maatje Gabrielse-Brand Weduwe van Jan Gabrielse Westkapelle: Aamout en Maaie Gabrielse-Cijsouw Wij wensen de kinderen en kleinkinderen troost en sterkte toe. Westkapelle, 25 september 2012 Na een wekenlange strijd is overleden mijn altijd sympatiek overkomende tante Ma. Maatje Gabriëlse-Brand Weduwe van oom Jan Gabriëlse Westkapelle: AndréToutenhoofd Sterkte toegewenst aan de kinderen en kleinkinderen, Westkapelle, 25 september 2012 Op 25 september 2012 overleed, omringd door ons vieren, onze unieke moeder Renée Marguerite Bolt M»- 25 juni 1934 Den Haag 25 september 2012 Zeist: Saskia de Meester Utrecht: Willemijn de Meester Willem Roos Middelburg: Jan de Meester Marleen de Meester-Breen Delft: Uneco de Meester Ifke Brunings en kleinkinderen Het afscheid zal plaatsvinden op zaterdag 29 september om 13.00 uur, in crematorium Nieuw Eykenduynen, Kamperfoeliestraat 2, Den Haag. Gelegenheid tot condoleren na afloop. Aan een lang leven van ruim 106 jaren is een einde gekomen. Tot op het laatste moment stond zij nog midden in het leven, toonde belangstelling voor iedereen, was pol itiek geïnteresseerd en was het een genoegen met haar contact, te hebben. Overleden is Cornelia Maria de Ruijter - Maartense sinds 1971 weduwe van Willem Christoffel Louis de Ruijter Middelburg 24 september 2012 Middelburg 17 maart 1906 Namens de familie: W C. L. de Ruijter Everard van Doernelaan 9 5671 EC Nuenen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 29 september om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij nodigen u uit de plechtigheid bij te wonen. Na afloop zal er gelegenheid zijn de familie persoonlijk te condoleren. Binnen korte tijd werden wij opnieuw getroffen door het verlies van een schoonzuster en tante Aagtekerke Middelburg Middelburg Serooskerke: Klazien Geschiere-Stavast weduwe van Jan Geschiere Nel Geschiere-Bosselaar Matty Lorier-Geschiere Johan Geschiere janny Geschiere-Riemens Bram Gideonse Neven en nichten In dierbare herinnering: Piet Geschiere Jo Geschiere-Bakker Simon Geschiere Cathrien Geschiere-de Buck Adrie Geschiere Dien Géschiere-de Vrieze Ko Geschiere David Lorier Jo Gideonse-Geschiere Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 25 september 2012 Uw medeleven, in welke vorm dan ook, tijdëns het zièk-zijn en na het overlijden van Dick van Zwoll was hartverwarmend. Wij bedanken iedereen voor deze steun en troost. Els van Zwoll-de Rijke Kinderen en kleinkinderen Goes, september 2012 Wij willen u, die na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Willem Bijl blijk heeft gegeven van uw hartverwarmende steun, oprecht dankzeggen. Uw brieven, persoonlijke aanwezigheid en andere tekenen van medeleven hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Kinderen en kleinkinderen Scherpenisse, september 2012 Nooit klagend, nooit vragend Jouw handen hebben voor ons gewerkt Jouw hart heeft voor ons geklopt rust nu maar uit, je hebt het verdiend Toch nog onverwacht moeten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Wilfried Rosenthal Düsseldorf, 21 -02-1943 Westkapelle, 26-09-2012 "Du bist alles was Ich habe auf der Welt" Marjan Wilco en Mireille Wessel Corina en Gerard Rick, Manon V, Rowin Patrick en Aminata Zuidstraat 111, 4361 AH Wpstkapelle Wilfried is thuis, bezoek graag in overleg. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 1 oktober om 13.00 uur in het Jeugdgebouw, Markt 65,4361 AE Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats in Westkapelle. Nadien is er gelegenheid ons te condoleren in 'Kasteel van Batavia'. Kom zoals je bent. dt - Enige en algemene kennisgeving. - Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 Dankbaar ben ik dat ik de laatste week nog afscheid heb kunnen nemen van mijn liefhebbende vader David de Witte weduwnaar van Mientje van der Slikke In de leeftijd van 83 jaar. Ria de Witte 25 september 2012 Correspondentieadres Jannewekken 10a 4301 HH Zierikzee Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 1 oktober a.s. van 13.30 uur tot 13.45 uur in de Ontmoetingskerk aan de Oosterscheldestraat 1 te Middelburg, waarna om 14.00 uur de rouwdienst zal worden gehouden, geleid door Ds. M.J. van Oordt. Aansluitend zal de begrafenis om 15.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren en een kopje koffie te drinken in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. !T| iVTfito j?j.rrj Vijf jaar zonder juffie, nog steeds eaigroot gemis. CW MJV NB KT" Herman van Leemput Paula van Leemput-Lammens In liefdevolle herinnering Matthijs Matthijsse Thijs 27 september 2011 - 27 september 2012 Lieve Er zijn vaak van die dagen dat ik veel aan je denk en de gedachten niet kan verdragen datje er nooit meer bent. Je nooit meer kan zeggen hoeveel ik om je geef, niemand uit kan leggen dat ik wenste datje bleef. Maar toch moetje weten dat wij je nooit zullen vergeten en de liefde voor jou zal altijd bestaan. Hoever je ook bij ons vandaan bent gegaan. Liefs van ons.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31