gewoon zeelandl 25 Divapop Veiling vande Bio-wijngaard in Zaamslagveer hoydt open dag Benefietconcert en veiling voor diva Mara Auris Hybride Scouting Axel uit de brand Toyota Auris Hybride van de reepe vrijdag 28 september 2012 CAPPENDIJK TOYOTA TERNEUZEN 58 4538 AS Temeuzen Tel. 0115-617751 ar maken en verwijderingsbijdrage. Wijzigingen V, M'Jër inlo: bel gratis0800-0369 of kijk op Www.toyota.l ZAAMSLAGVEER - Wijngaard Hage- meier aan de Koning Willem III-weg bij Zaamslagveer houdt za terdag van 10.00 tot 17.00 uur open dag. Aad van Hilst is, mede als eerbetoon aan zijn overleden vader, enkele jaren geleden de niet- commerciële wijngaard begonnen. Voorafgaand aan de Nationale Wijnweek wil hij wijnliefhebbers de kans geven zijn kleine biologi sche wijngaard (500 stokken) te be zoeken. Aan de stokken groeien 26 soorten druiven, waarvan witte, ro de en ook roséwijnen worden ge maakt. Van Hilst wil zijn kennis over biologische wijnmakerij de len met geïnteresseerden. Z Op. 13 oktober wordt in 't Beest in Goes een benefietconcert gegeven ten behoeve van de Stichting Diva Dietvorst. Aanstaande zaterdag is er in het High Life Café een feest om geld in te zamelen voor de behandeling van Mara. euro, gaat naar de stichting Diva Dietvorst. Divapop is op 13 oktober, in 't Beest. „Ik wilde een programma sa menstellen met bands die iets met Bart, de vader van Mara, hebben", vertelt organisator en bestuurslid van de stichting Menno Nagel hout. „Bart heeft altijd in bandjes gespeeld, ook toen hij nog in Goes woonde. Het is uiteindelijk een heel breed programma geworden, de doelgroep voor Divapop is ei genlijk iedereen die van goede mu ziek houdt. Sense is een akoestisch duo, Trenches is de nieuwe band van Wilfred Goncalves, een oude bekende, die met The Scale Mo dels in 1997 de Zeeuwse Belofte heeft gewonnen. Derrick van Schie is wat bekender, hij is een singer-songwriter, bekend van Wealthy Beggar. Hij heeft samen met Bart een nummer gemaakt voor Mara, dat via iTunes te koop is: Sister Bluebird. Ze spelen dat ook op die avond. X-Proof is de oude band van Nagel hout. De band is al jaren uit el kaar, maar maakt speciaal voor Di vapop een comeback. X-Proof speelt instrumentale hardrock. Mis ty Basement is een bekende Zeeuwse reggaeband. De avond in 't Beest wordt afgeslo ten door dj Sandstorm. „Het mooie is dat Bart eigenlijk met ie dereen die meewerkt aan deze avond een linkje heeft", zegt Men no. Een kaartje voor Divapop kost tien euro. AXEL - Een mooier onderkomen heeft de Axelse scoutinggroep De Vier Am bachten nog nooit gehad. Aan de Sportlaan bij Axel is een compleet nieuw clubgebouw verrezen, nadat eind 2010 het oude, houten complex door brandstichting in vlammen opging. Dat was een flinke tegenslag, maar de Axelse scouting zat niet bij de pakken neer. De groep hield allerlei sponsor acties en kreeg financiële steun van alle kanten, van bedrijven en de ge meente Terneuzen. Zaterdag is het zover. Wethouder Cees Liefting verricht om 13.30 uur de officiële opening van scoutinggebouw Klaver Vier, waarna het van 14.30 tot 16.00 uur open huis is voor iedereen. Scouting Axel wil de nieuwbouw niet alleen voor zichzelf houden. Bestuurslid Karin Koster hoopt onder meer op verhuur aan andere scoutinggroepen die in Axel op kamp komen en activiteiten zoals een familiereünie. foto Mark Neelemans U hoeft er niet lang over na te denken. De keuze voor de Auris Today Hybride is een logische. Waarbij alleen het beste telt. En blijft Tomorrow tellen. Maak vandaag nog een proefrit. Kijk ook op toyota.nl Toyota voor meer informatie over de nieuwe Full Hybrid Auris. Ongeëvenaarde kwaliteit al vanaf 21.345,- TOYOTA 2014 Reken maar. - Geen belasting tot -14% bijtelling Papegaaistraat 8, Goes www.vandereepe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 127