36 Ifamilieberichten Woensdag 26 september 2012 H1ensenlinq.nl ..„that we shall pay any price, bear any burden..., to assure the survival and the success of liberty. This much we pledge-and more. John F. Kennedy, January 1961 Intens verdrietig maar dankbaar voor de goede tijd die wij samen hebben gehad geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Hermanus Christoffel Jukkenekke Herman Utrecht, Zierikzee, 12 juni 1944 23 september 2012 Claartje B.M. Jukkenekke-van der Weele Stormvogelstraat 8 4301 WN Zierikzee De dienst ten afscheid zal worden gehouden op vrijdag 28 september om 13.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Voor de dienst is er vanaf 12.00 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Herman hield van bloemen Tot ons verdriet is plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom Hermanus Christoffel Jukkenekke Herman Utrecht: Ans en Bert Nederbragt-Jukkenekke Nieuw-Vennep: Pieter en Cocky Jukkenekke-van der Weele Capelle a/d IJssel: Marinus en Saskia van der Weele-Verkruissen neven en nichten Zierikzee, 23 september 2012 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze dappere vriend Herman Jukkenekke Wij wensen dat Claartje het gemis van Herman, in de naaste toekomst, een plaats kan geven. Marianne en Hans van Hest Leny Visser Zierikzee, 23 september 2012 Nooit meer een Boedapester Wij zijn diep geraakt door het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde schaakvriend en voorzitter van onze vereniging: Hei-man Jukkenekke Herman heeft diverse bestuursfuncties vervuld bij Schaakvereniging Zierikzee waarvan de laatste 10 jaar als voorzitter. Hij was een voorzitter, die de vinger aan de pols hield en altijd een creatieve oplossing wist te bedenken. Wij verliezen in Herman een zeer betrokken mens met kennis van zaken. Een verbindende persoonlijkheid binnen onze vereniging. Wij wensen Claartje en familie veel sterkte toe om het gemis van Herman een plaats te geven. Bestuur en leden van Schaakvereniging Zierikzee C.Bimmel Secretaris Zierikzee, 24 september 2012 Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven,.. noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 8: 38,39 Tot ons groot verdriet heeft de Heer thuisgehaald onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Hendrina Johanna Roest-Ringelberg Sinds 24 november 1997 weduwe van Pieter Roest Geb. Temeuzen 23 februari 1922 Overl. Oostburg 23 september 2012 Staphorst: Jan en Ina Roest-Kousemaker Breskens: Carla en Jan Verduijn-Roest 's Gravenpolder: Wim en Ina Roest-Pieters Klein- en achterkleinkinderen Een dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op vrijdag 28 september in gebouw Het Trefpunt, Langeweg la te Breskens. Aanvang 14.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Nieuwe Begraafplaats van Breskens, aan de Oude Rijksweg. Moeder ligt opgebaard in haar kamer in "De Hooge Platen", Boulevard 23, Kamer 104. Gelegenheid tot condoleren ria de teraardebestelling in het "Trefpunt". Correspondentieadres: Carla Verduijn-Roest Havenstraat 42 4511 BK Breskens Het was mooi, het is goed zo... Dag lieve oma Rieneke en Herrold Iris, Stijn Ellen en Serge t Luuk, Manon Karin en Sven Cas Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van onze gedachten nam. Je had nog zoveel dromen, maar het mocht er niet meer van komen. Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, een vader, een opa op wie je kon bouwen en wiens woord je kon vertrouwen. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en schoonzoon Jan Diesch Schiedam, 28 mei 1942 t Vlissingen, 24 september 2012 Judi Diesch-van Oorschot Esther en Ron de Visser-Diesch Danielle en Robbert Jason Karin en Ronald Meeuws-Diesch Lorenzo Ricardo -in herinnering Fernando Nel van Oorschot-Stroo Wij bedanken de medewerkers van woning 26 van Ter Reede voor de liefdevolle verzorging van Jan. Colijnstraat 89 4384 EK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 29 september a.s. om 10.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het clubgebouw van "Jachthaven De Schelde", aan de Prins Hendrikweg 4 te Vlissingen. K Diegenen die ik Liefheb verlaat ik Om diegene die ik Liejhad terug te vinden Anneke Voorn - de Veld weduwe van Anton Voorn Schiedam 16 april 1944 Middelburg 25'september 2012 Na een korte moeilijke periode, hebben wij onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma losgelaten. Vlissingen: Marja en Perry Hagen-Voorn Cindy en Kenny Eddy, Davey en Jakey Elisa en Jeroen Sam Romy en Bram Middelburg: Arthur Voorn Amemuiden: Norma en Martin Stroo-Voorn Jeremy Met dank aan de medische verzorging Correspondentieadres: Moerland 3 4337 CD Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Anneke, onze moeder, zaterdag 29 september van 11.00 tot 11.30 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte worden gehouden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom David Gideonse Middelburg: J. Gideonse t L. Gideonse-Quist L. Willemse-Gideonse C. Willemse A.Gideonse t E. Gideonse-de Visser t P. Gideonse t C.Gideonse-Maljaars M. Pouwer-Gideonse F. Pouwer t neven en nichten Goes, 24 september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36