gewoon CombiComfort FZC de hele dag... kokosnoten!:-) van de reepe vandE Twee koren zingen in kerk dinsdag 25 september 2012 21 Tonny van Noord: 'Het is een uitdaging voor mij om na elke controle weer handen schuddend van boord te kunnen gaan. Ook al heb ik net een pro ces- verbaal uitgeschreven.' ^beenhakker :H@Kg comfort mobiliteitshulpmiddelen Jufferswegje 12, Kapelle - 011 3 34 10 49 www.combicomfort.nl - info@combicomfort.nl Tonny van Noord aan boord van de RWS 88, Ronnie in de deuropening. op te brengen? „Nou, het wordt wel een beetje zwaarder. Die cur sussen zijn allemaal in Utrecht." De toekomst? Wellicht één organi satie, waarin politie en Rijkswater staat volledig samengaan? Het lijkt die kant op te gaan. Maar Tonny betwijfelt of het echt ooit zover zal komen. Wel eens spijt gehad van je keuze? „Ik heb me wel eens afgevraagd: zal ik dit blijven doen? Maar ik heb het toch volgehouden. Mijn werk heb ik altijd met plezier ge daan. De veranderingen gaan wel erg snel allemaal." Ronnie ontdekt een speedbootje. Erop af. Waarom? Doet hij iets fout? Ach, het is een speedbootje. Wie staat achter het stuur? Is het de schipper van dat binnenvaart schip? Nee, die gebaart vanaf het dek van zijn eigen schip. Zijn zoon? Die is nog minderjarig. Dat zou bingo zijn. foto Mark Neelemans Het blijkt een spel. Even later is het bootje aan boord van het bin nenvaartschip getakeld, terwijl de schipper amicaal met Ronnie in ge sprek is, leunend tegen de reling van de RWS 88. Als vrienden wordt afscheid genomen, zo lijkt het. Tonny: „Het is een uitdaging voor mij om na elke controle weer han denschuddend van boord te kun nen gaan. Ook al heb ik net een proces-verbaal uitgeschreven." AARDENBURC TERNEUZEN Hobbymarkt bij In den Wijngaard Restaurant en feestzaal In den Wijngaard aan Smedekensbrugge bij Aardenburg is komende zater dag de locatie van een hobby- markt. Deelnemers tonen en verkopen hun zelfgemaakte werkstukken. Er zijn ook enkele workshops. De markt duurt van 11.00 uur tot 17.00 uur. TERNEUZEN Christelijke sing-in in De Brouwzaeie Zij en Zeeuws, een lifestylemagazi- ne voor christelijke vrouwen, houdt vrijdag een sing-in in De Brouwzaeie aan de Haarmanweg in Temeuzen. Er wordt een varia tie aan christelijke liederen ten ge hore gebracht Begeleiding komt van SenZZ. De zangavond begint om 20.00 uur. Opgeven kan via 06- 42847536 of www.zijenzeeuws.nl. TERNEUZEN Lezing over 'eerste ijzeren gordijn' De beruchte 'elektrische draad', die in de Eerste Wereldoorlog de grens tussen Nederland en België vorm de en flink wat slachtoffers maak te, is donderdag onderwerp van een lezing van Alex Vanneste. Die vindt plaats in hotel l'Escaut aan de Scheldekade in Terneuzen. Aanvang is 20.00 uur. De bijeen komst is een initiatief van de Heemkundige Vereniging Terneu- Toonbeeld organiseert cursus glaskunst Toonbeeld in Terneuzen begint donderdag 4 oktober met een cur sus glaskunst Cursussen zijn don derdagavond vanaf 19.00 uur en vrijdagochtend vanaf 9.00 uur. Er wordt gewerkt met zowel koud als warm glas. Docente is Leslie Mar tin. Inschrijven kan tot 27 septem ber via 0115 455950 of www.toon- beeld.nl. SINT JANSTEEN Mexicaans tintje aan Dag van de Klant Horeca en middenstand in Sint-Jan- steen houden zaterdag de Dag van de Klant. Die wordt verwend met demonstraties, proeverijen en aan biedingen. Thema is Mexico; dat komt terug in kleding, versiering en hapjes en drankjes. De band Mariachi zorgt voor de muzikale noot TERNEUZEN Politie houdt voor de laatste keer kijkdag Woensdag 3 oktober houdt de poli tie de allerlaatste fietskijkdag in Terneuzen. Na deze datum wordt dit overge dragen aan de gemeente. U kunt die dag 's ochtends tussen 10.00 uur en 12.00 uur en 's middags tus sen 14.00 uur en 16.00 uur naar fiet sen komen kijken op de Nijver heidsstraat 10 in Terneuzen. U moet uw aangifte en/of reserve sleutel meenemen. ZUIDDORPE Twee koren treden komende zater dag, 29 september, op in de katho lieke kerk in Zuiddorpe. Het gaat om Jubilate Deo uit Axel, dat onder leiding staat van Jos van der Linden, en het Dongens Man nenkoor. Daarvan is Jan Terpstra de dirigent. Het eerste optreden begint om 20.00 uur. ihifi Iedere dag om 19.00 uur liet PZC videojournaal ZEEUWSE KELDER Scheidsrechter Rein zorgde even voor paniek in de kelder. Lees het op www.pzc.nl/zeeuwsekelder KLASSENWERK Alle afleveringen van de rubriek Klas- senwerk zijn terug te lezen op www.pzc.nl/klassenwerk STUUR UW TIPS NAAR redtem@pzc.nl Papegaaistraat 8, Goes wwvy.vandéreepe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 57