David Gideonse SCUj (Hl0nsenlinq.nl dinsdag 25 september 2012 hmïllëhgï I 29 Ga niet alleen door het leven Hier ben ik zei de Heer, Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jacobus Johannes van Aartsen echtgenoot van Iza Pleijte in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Middelburg: I. van Aartsen - Pleijte Middelburg: Chiel en Marion van Aartsen - Schutte Amsterdam: Ella en Han van Delft - van Aartsen Ritthem: Karei en Riet van Aartsen - de Buck Den Haag: Tonnie van Aartsen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Buitenruststraat 205 4337 EN Middelburg, 22 september 2012 De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de begrafenis wordt gehouden donderdag .27 september om 10.15 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er hier van 10.00 tot 10.10 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen Heden overleed onze beste zwager en oom Ko van Aartsen op de leeftijd van 95 jaar. G. Janset M. Janse-Pleijte I. Pleijte t G. Pleijte-Schroevers P. Pleijte M. Pleijte-Wiekel W. Pleijte f A. Pleijte-van Belzen Neven en nichten gemeente Tholen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van het gewaardeerd oud-raadslid en de oud wethouder van de gemeente Tholen, de heer I.C. Moerland De heer Moerland was van 1 augustus 1975 tot 23 oktober 1995 verbonden aan het openbaar basisonderwijs in Tholen in diverse functies op diverse scholen. In de periode 1982 tot 2001 was de heer Moerland raadslid en wethouder van de gemeente Tholen voor de Partij van de Arbeid. Wij waarderen zijn gedrevenheid en zijn jarenlange inzet voor de gemeente Tholen en spreken de wens uit dat dit tot steun mag zijn voor hen die hem zo dierbaar waren. Wij wensen zijn vrouw, dochter, schoonzoon, kleinzoon en verdere familie veel stérkteen troost toe in deze moeilijke tijd. Met gevoelens van oprechte deelneming, Burgemeester en wethouders van Tholen, De secretaris, S. Nieuwkoop De burgemeester, W. Nuis Met gevoelens van oprechte deelneming, De gemeenteraad van Tholen, Voorzitter, Griffier, W. Nuis mevrouw mr. W.C. Antes Tholen, 25 september 2012 Hand in hand zijn we gegaan tot aan de drempel Moegestreden, Door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze trotse vader, opa en opi echtgenoot van Jannie Gideonse-Olree in de leeftijd van 85 jaar. Goes: Jannie Gideonse-Olree Goes: Lennie en Sjaak de Jonge-Gideonse Miranda, Sem, Nikki Jolanda Patrick en Esther, Yade Kwadendamme: Peter en Andrea Gideonse-Wagenaar Barry en Nancy, fames Kevin en Rosalien, Heinkenszand: Ans en Kees Drijdijk-Gideonse Marcel Goes: Ria en Lau de Winter-Gideonse Raymond en Jacintha Sjoerd Heinkenszand: Coby en Bas Pop-Gideonse Sharon Naomi Davy Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel, in het bijzonder Unit 2, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 23 september 2012 Watertorenstraat 17,4462 CW Goes De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 28 september om 10.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00 - 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom, David Gideonse man van onze zus Jannie. Uit allernaam: Mevr. P. J. van de Woestijne-Olree 23 septeember 2012 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend werd door inzet en hartelijkheid voor.allen die hem lief waren, overleden mijn maatje, papa en opa Pieter Stupers echtgenoot van Toni Stupers-Broeksteeg Hij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Toni Stupers-Broeksteeg Jolanda en Peter Tamara, Patrick Simone en Arthur Daan Paul Shannon en Alvaro, Selena, Sanne-Fleur, Sterre 18 september 2012 Correspondentieadres: Kaar 13, 5374 JX Schaijk De plechtige uitvaartdienst heeft maandag 24 september te Schaijk in besloten kring plaatsgevonden. Rust zacht, lieve, lieve opa, mijn held, mijn allerbeste vriend. Pieter Stupers Bedankt voor je liefde, je vriendschap en je trots. Het maakt niet uit hoe ver wegje bent, ik zal altijd van je blijven houden. Tamara Bleuel Helpen was je leven, voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Jan de Lange In de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: J.M. de Lange-van Wijngaarden Ronald eh Cindy de Lange-van de Velde Myrthe, Jerzy Bongo HansenGreet Brasz-Sterk Oost-Souburg: Erwin Brasz Morgan, Senne, Lotte Goes: Patrick Brasz en Miriam Steur Middelburg, 22 september 2012 Correspondentieadres: Obsidiaan 13 4337 LL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 26 september a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1. De crematie plechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 28 september om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Geheel onverwachts is overleden onze broer, zwager, oom en oudoom in de leeftijd van 82 jaar Jan de Lange Wij wensen Jannie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: F de Lange S. de Lange-van Sparretak Middelburg: Iz. de Lange M.E.J. de Lange-Janse Neven en nichten Middelburg, 22 september 2012. PVMHPm Voor altijd in ons hart Arthur Pafeer Tuur 25 septerrto 2P 10 25 september 2012 Claudia, Jessica Gerben, Thomas Daniël - De Uitvaart Informatie Hulplijn „Jl, Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Familieberichten Email pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet j www.famiiieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29