Verdrietig delen wij u mede dat na een moeilijke periode is overleden onze lieve, vrolijke moeder, oma en overoma Wilhelmina Geertruida Verheijke - Mies - weduwe van Kees Goedheer Borssele, 5 mei 1923 - f Goes22 september 2012 Nieuwegein: Wim en Betsie Heinkenszand: Gerda en Dick Den Haag: Anneke en Pierre Maarten Houten: Marga en Frank Roos DeMeern: Jan-Willem en Jessica Saar Heinkenszand: Erik en Kiki Nieuwegein: Leo Correspondentieadres: Weststraat 12 4454 AR Borssele De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 27 september om 15.15 uur in Dorpshuis "Vijverzicht" aan het Plein te Borssele, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "Vijverzicht" gelegen heid tot condoleren. Wij willen de verzorging van "Het Gasthuiste Goes heel hartelijk bedanken voor de warme, liefdevolle verzorging tijdens haar verblijf daar. 28 Ifamilieberichten dinsdag 25 september 2012 (H IHensenlfnq.nl Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus, tante en oudtante Wilhelmina Geertruida Goedheer- Verheijke Oost-Souburg: A.Verheijke Borssele: N. Verheijke-Schijf Heinkenszand: T. Cappon (achter)neven en -nichten Borssele, 22 september 2012 Lieve Mo, Wat zullen wij je missen. Bedanken willen wij je nog dat je op onze bruiloft bent geweest. Het was een grote inspanning voor jou om erbij te zijn, maar je was er wel. Het is zo oneerlijk dat een lieve, zorgzame en altijd lachende vrouw van ons allen wordt weggenomen. Voor altijd in ons hart. Pim en Hélène Keerssemeeckers Dag lieve Mo, "friends will be friends wat zullen wij je missen. Peter en Rianne Piet en Francis Bart en Sandra Rudy en Babs en Kelsey Harold en Jêtske en Micha, Tomaz Chris en Miranda en Romy John en Bruni Joop en Lola Lars en Angela en Anne, Sara Danny en Corry Aart Steven Merlijn Ko Rene Daan Ramon Wij wensen Moos en Mitchar heel veel steriele toe. Geschokt zijn we door het bericht dat onze gewaardeerde Monique Moens is overleden. Monique werkte sinds 2008. bij Zorgstroom als verzorgende. We zullen haar positieve inzet en vrolijkheid enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar haar man en zoon.' We wensen hen en familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Meulenberg - Klap Jannie sinds 2 juli 1987 weduwe van Paulus Arie Meulenberg Wissen kerke, 24 december 1936 Serooskerke: Middelburg: Middelburg: f Middelburg, 22 september 2012 Evert Meulenberg en Anja Tramper Marlie Vicky Leo Meulenberg Marian Jobse - Meulenberg Ko Jobse Maaike en Jordy Aymée Jannette en Sharvan Middelburg: Marjolein Meulenberg Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Rustenburg" voor Correspondentieadres: Simon van Beaumontstraat 20 4336 DT Middelburg De rouwdienst voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden donderdag 27 september om 14.45 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 14.30 tot 14.40 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van de begraafplaats. Verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jannie Meulenberg-Klap Sleeuwijk: N. van Wijgerden-Klap H. van Wijgerden t Krabbendijke: C. Klap C.L. Klap-Nijsse Wissenkerke: M. Begthel-Klap J. Begthel t Wissenkerke: M. Klap H. Klap-Breure Holwierde: L. Klap LTClap-de Nooijer Neven en nichten Met droefheid wil ik U kennis geven van het plotseling overlijden van mijn geliefde schoonzuster en onze tante Jannie Meulenberg - Klap sinds 2 juli 1987 weduwe van Paulus Arie Meulenberg Wissenkerke 24 december 1936 f Middelburg 22 september 2012 Oostkapelle: J.P. Marcusse neven en nichten Oostkapelle, 22 september 2012 'n Beetje Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van Bastiaan Johan Coppoolse sinds '23 februari 2003 weduwnaar van Bastiaantje Janske Coppoolse-Baars ,v Amsterdam, t Vlissingen, 9 oktober 1913 23 september 2.012 Minko Coppoolse Maslo Yrla Raymond Jacobs Bill Coppoolse Jeany Coppoolse Fred Coppoolse Correspondentieadres: Middelburgsestraat 98 4371 EVKoudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 28 september van 10.15 tot 10.45 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 11.30 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in het Theo van Doesburgcentrum, Dr. Ottestraat 1 te Vlissingen. Paars was zijn lievelingskleur Geslachten gaan, geslachten zullen komen, wij zijn in Uw ontferming opgenomen (Ps 90 berijmd) Na aanvankelijke omzwervingen vond hij rust in het land van zijn vaderen. Onze broer en zwager is op hoge leeftijd overleden. Bastiaan Johan Coppoolse Weduwnaar van B.J.Coppoolse-Baars Drager Bronzen Kruis Amsterdam, oktober 1913 t Vlissingen, 23 september 2012 Wellesley (MA,USA) I.ET. Gerzon-Coppoolse Apeldoorn J-M. Bremmer-Coppoolse Doorn G.A. Coppoolse E Coppoolse-Dorsman Den Haag D.G.N. Coppoolse-van der Zee Bilthoven E.H. Coppoolse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28