t luuilïum (H ni9nseniinq.ni dinsdag 25 september 2012 familieberichten I 27 OvarJadBii Je hebt genoten van het leven en wij van jou. Geheel onverwacht heb je ons voorgoed verlaten, maar in gedachten zal je altijd bij ons zijn. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn lieve schoonzoon,onze zwager en oom. Ad von Unen Liefhebbende echtgenoot van Henny vader van Marcel en Marion A Hage In herinnering G J Hage-Vleeshouyver Sjoukje en Jan Loes en Jeffrey 5ven,Finn Karin en Jaap Stijn,Jimi Isaline en Arthur Kim Nils en Rosina Truus en Leen Milou Sjoerd Zierikzee, 21 september 2012 Met grote verslagenheid en ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Ad von Unen Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Henny, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Mw van Bemden Comé Swaen Huib van Dorpel Paul Swaen Mark van Soest en Carolien Rapis Bas'en Patricia Priem en kinderen Jan en Conny Papeveld en kinderen Eric en Jolanda Herfst en kinderen Leo Hanse Bas en Gonny de Vos en kinderen Ad en Henny Goedegebuure en kinderen Ad en Els van der Werf en kinderen Leo en Willy Noordijk Rini en Laura van Almenkerk en kinderen Joost en Cynthia van der Waal en kinderen Een mens is harder dan een rots brozer dan een bloem. Zo maar uit ons leven Jo-An Griede - Bruinshoofd Goes 31 juli 1962 Middelburg 22 september 2012 Middelburg: Siep Griede Andries Gelegenheid om afscheid te nemen van Jo-An op woensdag 26 september van 16.00 tot 16.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De kist zal gesloten zijn. Vanaf 17.30 uur verwelkomen wij u graag in de Wandelkerk, ingang Onder den Toren, te Middelburg om een toost uit te brengen op Jo-An. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij dat onze lieve dochter, zus en tante is overleden. Jo-An Griede - Bruinshoofd Rilland: A.J. Bruinshoofd (in liefdevolle herinnering) M. Bruinshoofd - van der Poel Zierikzee: Corinne Bruinshoofd Alexander en Nicole Richard en Renata Verdrietig zijn wij dat ons lief nichtje is overleden. Jo-An Griede - Bruinshoofd Kapelle: ome Hans en tante José Marietta en John Lindy, Franklin, Shirin Frank en Jacqueline Tim, Mathijs, Koen Wij zijn diep geraakt en heel verdrietig door het overlijden van onze lieve Jo-An tante Heieen en ome Peter Hélène en Marcel Max Elena Agnita en Peter Koen Irene en Stefan Tot onze verbijstering is na een zeer kort ziekbed overleden onze lieve collega Jo-An Griede Jo-An leefde en werkte met passie. Het is onvoorstelbaar dat zij nu niet meer bij ons is. We missen haar enorm. We wensen de familie van Jo-An heel veel sterkte. De medewerkers van de afdeling Kabinet, Juridische zaken en Bestuursondersteuning: Marcel Adriaanse, Jeroen Bakker, Caroline Baljé, Petra Bank, Ria van Beers, Elise Blok, Hanneke Blok, Erik van Bostelen, Nicole Botermans, Marjolein de Bruijne, Annet de Bruyne, Rosemarie van Dalen, Carla van Dijke, Mariska Dingemanse, Marjan de Feijter, Desiree Frissen, Ella Geelhoed, Toon Harte, Jakko van Helleman, Diana Martens, Pieter-Jan Mersie, Ron de Mèyer, Jeannet Petiet, Sjaak Portegies, Cor Ramondt, Anneke de Ruiter, Kim Schaier, Ella Teirlinck, Cristina Torna, Joke Ton, Illy Vermaire, Anne-Marie Vermazen, Louis van Vlaanderen, Huib van Vrouwerf, Martijd Warmerdam Machteld van der Wijst, Ria Willemse, Elisabeth van der Zee Middelburg, 24 september 2012 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden' van Jo-An Griede Jo-An was een zeer gewaardeerde medewerkster en collega en heeft veel betekend voor de verspreiding van het gedachtegoed van de Four Freedoms, die Franklin Delano Roosevelt in 1941 formuleerde. Wij zijn haar daarvoor zeer erkentelijk. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Gedeputeerde staten Karla Peijs, voorzitter Ab Smit, secretaris Middelburg, 24 september 2012 Het bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster en collega Jo-An Griede raakt ons diep. Met passie en overtuiging zette zij zich in voor het gedachtegoed van de Four Freedoms en zij was een drijvende kracht achter de uitreikingen van de Four Freedoms Awards. In onze herinnering leeft zij voort als een vrolijke en gedreven collega. Onze gedachten gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Middelburg, 22 september Het bestuur van de Roosevelt Stichting Karla Peijs, voorzitter Louis van Vlaanderen, secretaris Hyde Park (New York) 22 september 2012 Roosevelt Institute Anna Eleanor Roosevelt, chair William J. vanden Heuvel, chair emeritus Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze gewaardeerde collega ên lid van het FFA-team Jo-An Griede Ons medeleven gaat uit naar haar man, tiaar zoon en naaste familie. Vrijwilligers en oud-vrijwilligers van het FFA team: Han Bleyenbergh Rob Driessen Albert Holland Wim Reijnders Leen Schouls Degenen die ik lief heb verlaat ik om degenen die ik lief had opnieuw te ontmoeten. In dankbare herinnering aan wat zij met liefde voor ons heeft gedaan, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze dierbare moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Maria Magdalena Blok -Vermeulen weduwe van Gustaaf Petrus Blok - in de leeftijd van 93 jaar. Tilburg: Leontien Weisscher-Blok Lex Weisscher Giselle en Maurice Nikki, Binck, Indy Alard en Marjolein Valentijn, Loïs Komhom: Frank Blok Klaasje Blok-Nijdam Karin en Ramiro Alwin Neerpelt (B): Els Boonman-Blok Lou Boonman Fleur Sofie Olivier Heinkenszand, 22 september 2012 Correspondentieadres: Leigraaf 16, 5032 EJ Tilburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op donderdag 27 september van 19.50 tot 20.30 uur in ro.uw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 28 september om 10.30 uur in de R.K. Kerk, Kerklaan 9 te Hans weert. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te - Kruiningen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27