scoort erop los en loopt verder uit sport 133 Terneuzen legt rode loper uit voor 't Zand 4 Zeelandia Middelburg blijft fier aan kop maandag 24 september 2012 HW'24-speler Jari Vyaene, die het flink voor de kiezen kreeg van de Hulsterse supporters, is Dennis Felius de baas. laag. „Vorig jaar viel alles goed. Nu is het elke keer 'net niet'. Dat frustreert enorm, zeker na zo'n goede voorbereiding. Ik wil niet teveel kritiek op de spelers hebben, maar iedereen, inclusief de staf moet eens in de spiegel kij ken." Daarbij stelt de Belgische trainer zijn eigen positie ter discussie. „Ei genlijk ben ik nu te gefrustreerd om commentaar te geven. Ik heb tijd nodig om dit te verwerken. Mijn spelers steken veel energie in hun sport. Ik hou van voetbal en goede combinaties. Waar het aan ligt dat het niet loopt zoals ik dat wil, weet ik niet. Voorop staat dat het om het belang van HW'24 gaat. De club mag er niet onder lij den wanneer ik zelf misschien on voldoende breng." HW'24 voorzitter John van der Hoeven neemt zijn trainer in be scherming. „Het siert Luc dat hij het zich zo aantrekt en zijn eigen functioneren ter discussie stelt. Daarmee zie je hoe gedreven en betrokken hij is. Maar voor ons is dat niet aan de orde. We moeten foto Camile Schelstraete niet panilceren, maar toewerken naar een ommekeer. En die zit er zeker aan te komen." HW'24 - Jong Ambon 0-1 (0-1). 23. Björn Langeveld 0-1. Scheidsrechter: L. Uitterhoeve (Hoedekenskerke). Gele kaarten: Tim Mechelinck, Marnix van Sonsbeek (HW'24), Eli Wattimena, Al- per Koe, Dennis Felius (Jong Ambon). Aantal toeschouwers: 250 Zeelandia Middelburg beeft ook zijn vierde wedstrijd gewonnen. Zondag werd Cluzona over de knie ge- hl w? 4 wnrht na v\er cneelmnrlen le^- De eerste helft liet een goed Zeelandia Middelburg zien, dat na de openingstreffer van Jerfy Booy (0-1) lang verzuimde verder afstand te nemen. Kort voor de rust kwam dan toch de 0-2 via Abdoe Ab- nog steeds op de eerste overwin- denbi. Cluzona zag de gasten halverwege de tweede helft verder uitlopen naar 0-3 door Alberto Conde ning in de derde klasse Morgado. Kort voor het laatste fluitsignaal redde Barry Perk de eer voor de ploeg uit Wouw: 1 -3. via Boban Martinovic en Perry Bek. De bezoekers wisten zich hier door verslagen. Invaller Raymond Rovers bepaalde met twee treffers in de slotfase de eindstand op 6-1. Hulsterloo-Luctor'88 1-1: Nadat Roy van Leeuwen al in de tiende minuut de score had geopend (0-1), kreeg Eric Goossens een goe de kans om nog voor rust gelijk te maken, maar zijn inzet eindigde net over het doel. Aan de andere kant voorkwam doelman Jelle van Damme met een prima redding dat de Zuid-Bevelanders verder af stand namen. Na rust maakte Rob bert van Driessche na lang blessu releed zijn rentree in de basis van Hulsterloo. De thuisploeg nam het initiatief en na een kwartier maak te Remy van Itegem op aangeven van Van Driessche gelijk: 1-1. Biervliet-IJzendijke 2-0: Een voor al in de eerste helft oppermachtig Biervliet opende al na negen minu ten de score via Ben Ongenae: 1-0. Na een halfuur maakte Jordi Ver- straete er 2-0 van uit een hoek schop van Erik Adam. Dé thuis ploeg verzuimde vervolgens om nog voor de thee verder uit te lo pen omdat Derek de Booij zijn in zet vanaf elf-meter gekeerd zag worden door de doelman. De tweede helft was matig, maar toch bleven de béste kansen voor de thuisploeg. Na afloop was er naast de vreugde over de eerste winst- partij van dit seizoen vooral ook blijdschap over de rentree van de geblesseerde Bas Hubregsen, die een uur had meegedaan. Clinge-Oostburg 0-1: Een slap ge start Clinge werd na acht minuten in eerste instantie nog gered door Thijs van Peteghem die een inzet net voor de doellijn wegkopte. Ru ben van der Meulen was er echter als de lappen bij om uit de re bound de 0-1 binnen te schieten. Hierna kwam de thuisploeg in de eerste helft twee keer goed weg omdat even zo vaak een vrije trap van Peter van der Linde tegen de lat eindigde. Na rust had Clinge op tisch een overwicht. Beste kans op de gelijkmaker was in de slotfase voor John Slis die echter ook van dichtbij doelman Anthony de Muer niet kon passeren. Philippine-Steen 4-7: Na veertien minuten stond het al 0-3 door tref fers van Robin Mariman (2x) en Randy Houwer. Maarten van Hecke deed halverwege de eerste helft wat terug namens de thuis ploeg .(1-3), maar nog voor de thee liepen de bezoekers via Giovanni Lekaj en Sander van Remortele uit naar 1-5. In de tweede helft maak te Christopher Sint Jacoba het hal ve dozijn vol namens Steen (1-6), waarna Maarten van Hecke met twee doelpunten zijn dagtotaal op drie bracht: 3-6. In de slotfase bracht Serge Merckx de marge weer op vier (3-7), waarna het slot akkoord voor Sjoerd Everaard was die zo de eindstand op 4-7 bepaal de. Bij Steen moest Piet van Looij geblesseerd het veld verlaten. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht voor verder onderzoek. Hontenisse-Sluiskil 2-4: De wed strijd begon met twintig minuten vertraging, maar na het eerste fluit signaal was het al binnen drie mi nuten raak toen Ali Eryiirük de be zoekers op voorsprong bracht: 0-1. Op slag van rust verdubbelde Ti- mucin Yilmaz deze voorsprong dat voor de thee niet verder kwam dan een kopbal van Tom Rijk die werd gestopt door de doelman. Kort na het "begin van de tweede helft liep Sluiskil verder uit door Shegbert van Uijtrecht (0-3), waar na Kris van Meele Hontenisse weer wat hoop gaf (1-3). Paal en lat voorkwamen de aansluitings treffer, waarna Veli Eryüriik de marge weer op-drie bracht: 1-4. In de slotfase zorgde Titiano Staes vanaf elf meter voor de eindstand. door Jos van Belzen MIDDELBURG - Terneuzen ging vre selijk op de pijnbank in de tweede klasse van het zondagvoetbal. De Zeeuws-Vlamingen gingen als kop loper naar Tilburg, maar verloren met liefst 7-2. Aardenburg tegen WSC leverde met 3-3 een attrac tief duel, maar geen winnaar op. Axel verloor op eigen veld na een doelpuntloze eerste helft met 0-2 van het Roosendaalse BSC. SC 't Zand-Terneuzen 7-2: De thuisploeg vierde zondag het 50-ja- rig bestaan en Terneuzen leek vol op te willen meewerken aan het feest. „Wij hebben de rode loper voor hen uitgelegd", aldus Terneu- zen-trainer Alexander van Keulen die met afschuw zag hoe zijn ploeg al na twaalf minuten tegen een 3-0-achterstand aankeek. De thuisploeg bleef verder gaan met bijna het maximale rendement uit de kansen te halen en stond zo doende na een uur voetbal comfor tabel met 5-0 voor. Can Kiran scoorde nog wel tegen (5-1), even als zijn teamgenoot Bert den Ha mer die kort voor tijd de eind stand op 7-2 bepaalde. Zij konden echter niet voorkomen dat de kop loper tegen een forse nederlaag op liep. Bij SC 't Zand waren Mark Lo- hn (2x), Robin Visser (2x), Stijn van Hal, Cas Jacobs en Daan van Hal trefzeker. Aardenburg-WSC 3-3: Het spel speelde zich in de eerste helft meer op de helft van de thuis ploeg af. Desondanks waren er goe de mogelijkheden voor Niek van Sprundel en Bart van den Hemel om de score te openen, maar zij hielden hun kruit droog. In de tweede helft bracht Jaimie Pen- nings de bezoekers al snel op voor sprong (0-1), maar in de 65e mi nuut maakte Niek van Sprundel gelijk: 1-1. Binnen twee minuten was het echter alweer 1-2 door Onur Ulusan die een mooie aan val van de gasten afrondde. Ook na de gelijkmaker van Steven de Croock (2-2) kwam WSC door Roel Duquesnoy (2-3) weer snel opnieuw op voorsprong. Bij de thuisploeg vonden er vervolgens enkele omzettingen plaats en met succes, want het was de naar het middenveld doorgeschoven Dwight van Hulle die zijn ploeg verdiend een punt bezorgde: 3-3. Axel-BSC 0-2: Voor rust was Axel de betere ploeg, die echter ver zuimde dit ook op het scorebord tot uitdrukking te brengen. Kjell Vanderhaegen, Danny Aarnoutse en Mailt de Wolf kwamen alle drie in kansrijke positie, maar toonden zich hierbij niet trefzeker. Na een doelpuntloze eerste helft kwamen de bezoekers na de rust meer op zetten. In de 62e minuut leidde dit tot de openingstreffer toen de bal na een vreemde stuit via de bin nenkant van de paal de doellijn passeerde: 0-1. Axel bleek niet meer in staat het tij te keren, zeker niet meer nadat BSC een kwartier na de openingstreffer de voor sprong verdubbelde: 0-2, tevens de eindstand. RCS-Sarto3-2 (1-1). Davy Ernest 1-0, Len Eversdijk 2-1, Geraldi Geerman 3-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77