sport 141
maandag 24 september 2012
ZATERDACVOETBAL
Hoofdklasse B:
ASWH - Kloetinge 3-1, Hoek - Achilles Veen
4-0, Zwaluwen - Nieuw Lekkerland 2-2, RVVH
Wolfaartsdijk 3 0 0 3 0 1 - 11
Vierde klasse B: Alliance - ZSC'62 3-7, SC Sta-
venisse - Chrislandia 3-4, Brouwershaven -
SKNWK 0-7, Smerdiek - Kogelvangers 3-1,
Celdrop/Houta Bouw - TSC 2-1, Desk - Best
Vooruit 1-4, Jeka - Dosko 1-2, Nemelaer - IFC
3-1, Halsteren - Longa 0-0, BW - Vlissingen
- Smitshoek 3-0, Heinenoord
Excelsior M.
DVO'60 - Vrederust 3-2, Halsteren
SPS 3-1
Desk
4
3
0
1
9
14
4
1-1, XerxesDZB - Alexandria'66
Vlissingen
4
3
0
1
9
12
5
4-2, Stedoco
Nivo Sparta 3-2
SKNWK
4
4
0
0
2
24- 3
Dosko
4
3
0
1
9
13
7
DVO'60
4
.3
0
1
9
21 - 8
Best Vooruit
4
3
0
1
9
11
7
ASWH
4
3 1
0
10
8-
1
Kogelvangers
4
3
0
1
9
17- 5
Halsteren
4
2
2
0
8
9
1
XerxesDZB
4
3 1
0
10
9-
4
Halsteren
4
3
0
1
9
13- 7
Nemelaer
4
2
1
1
7
6
5
Excelsior M.
4
2 2
0
8
8-
6
ZSC'62
4
2
1
1
7
14- 7
De Valk
4
2
0
2
6
8
5
Hoek
4
2 1
1
7
7-
3
Smerdiek
4
2
1
1
7
6- 5
BW
4
2
0
2
6
7
9
Stedoco
4
2 1
1
7
7-
6
Vrederust
4
2
0
2
6
12- 6
EFC
4
2
0
2
6
5
8
RWH
4
2 0
2
6
9-
6
SC Staven isse
4
1
0
3
3
10- 15
Longa
4
1
1'
2
4
3
11
Zwaluwen
4
1 3
0
6
5-
4
SPS
4
1
0
3
3
5- 17
Jeka
4
1
0
3
3
8
7
Kloetinge
4
1 2
1
5
5-
4
Chrislandia
4
1
0
3
3
5- 19
Geldrop
4
1
0
3
3
5
14
Smitshoek
4
1 2
1
5
6-
6
Brouwershaven
4
1
0
3
S
1- 18
TSC
4
1
0
3
3
3-
12
Alexandria'66
4
1 2
1
5
6-
7
Alliance
4
0
0
4
0
5-23
IFC
4
0
0
4
0
3-
12
Heinenoord
Nieuw Lekkerland
Nivo Sparta
Achilles Veen
4 12 1 5 5
4 0
4 0
4 0 1-11
Eerste klasse C:
Almkerk - Sliedrecht 1-5, GPC Vlissingen - Alte-
na 1-2, Drechtstreek - Heerjansdam 0-1, Roda
Boys/Bommelerwaard - Terneuzense Boys 3-2,
Oranje Wit - Alblasserdam 1-2, Pelikaan - LRC
2-4, De Zwerver - WGZ 0-0
Alblasserdam
LRC
WGZ
Sliedrecht
Heerjansdam
Roda Boys/B.
Oranje Wit
Pelikaan
Almkerk
Drechtstreek
De Zwerver
Altena
Terneuzense Boys
GPC Vlissingen
4 3
4 2
4 3 1 0 10 8-
9 13-
2 0
4 2 11
4 2 11
4 2 11
4 2 0
4 2 0
4 2 0
4 1 1
4 1 1
4 1 0
4 0 1
4 0 1
8 6-
7 10-
2 6 7-
2 6 7-
2 4 1-5
3 3
3 1
3 1
Bruse Boys
4
3
0
1
9
5
1
Klundert
4
2
1
1
7
13
7
Duiveland
4
2
1
1
7
10
5
Zaamslag
4
2
1
7
10
6
SSV'65
4
2
1
1
7
7
6
Dauwendaele
4
2
1
1
7
9
10
Dinteloord
4
2
0
2
6
10
11
Oostkapelle
4
2
0
2
6
7
8
Zwaluwe
4
1
2
1
5
7
6
Arnemuiden
4
1
2
1
5
8
8
WC'68
4
1
2
1
5
13
14
Serooskerke
4
1
1
2
4
8
8
VCK
4
0
2
2
2
1
9
Heinkenszand
4
0
0
4
0
4
13
Derde klasse
A: Apollo'69
AZW 3-1, 's Heer
Arendskerke - Domburg 3-2, Nieuwdorp - Ka-
pelle 4-2, Spui - Nieuwland 1-5, MZVC - De
Meeuwen 1-5, De Noormannen - DFS 0-0
Nieuwdorp
4
4
0
0
12
17- 5
De Meeuwen
4
2
1
1
7
11 - 4
s-Heer Arendsk.
4
2
1
1
7
11 - 8
Nieuwland
4
2
1
1
7
14- 12
DFS
4
2
1
1
7
8- 10
MZVC
4
2
0
2
6
11 - 10
AZW
4
2
0
2
6
6- 8
De Noormannen
4
1
2
1
5
4- 5
Domburg
4
1
1
2
4
6- 7
Kapelle
4
1
0
3
3
7- 12
Apollo'69
4
1
0
3
3
6- 13
Spui
4
0
1
3
1
6- 13
Derde klasse B: Seolto
- Yerseke
0-2, Rillandia
- WHS 1 -3, DHV - Internos 4-3, Krabbendijke -
MZC'11 3-1, De Fendert - Noad'67 2-2, Tho-
lense Boys - Beek Vooruit 3-3
De Fendert
Tholense Boys
Internos
DHV
Seolto
WHS
Yerseke
Beek Vooruit
Krabbendijke
MZC'11
Noad'67
Rillandia
2 2 0 8 13- 6
11 7 12-
11 7 11-
2 1 1
2 0 2
2 0 2
0 3- 12
Vierde klasse A: Bevelanders - Colijnsplaatse
Boys 1-1, Hoedekenskerke - SVD 2-0, Waarde
- Wolfaartsdijk 6-1, Kruiningen - Wemeldinge
1 -2, Borssele - Vlissingen 1 -4, Walcheren - Le-
wedorpse Boys 2-0
•Wemeldinge
Walcheren
Kruiningen
Vlissingen
Hoedekenskerke
Waarde
Bevelanders
Veere
Colijnsplaatse Boys
Lewedorpse Boys
SVD
Borssele
4 3
1 0 10
0 0 9
1 2
1 1
1 1
1 1
,0
RESERVE ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse A res.: Sliedrecht 2 - ASWH 2
2-5, Pelikaan 2 - Hoek 2 2-0, Hardinxveld 2 -
De Zwerver 2 1-1, Nieuw Lekkerland 2 - WGZ
2 2-6, Kozakken Boys 2 - Oranje Wit 2 0-2,
Heerjansdam 2 - Kloetinge 2 5-3
Heerjansdam 2
ASWH 2
Oranje Wit 2
Kloetinge 2
Pelikaan 2
Nieuw Lekkerl. 2
Kozakken Boys 2
WGZ 2
Sliedrecht 2
Hardinxveld 2
De Zwerver 2
Hoek 2
4 4
0 0"12 1
0 1
7- 9
4 3 0 1 9 11 - 6
4 2 11 7 15- 8
4 2 0 2 6 6
4 2 0 2 6 8
4 12 15 7
4 112 4 9
4 112 4 9
4 112 4 4-9
4 0 2 2 2 4- 8
4 0 0 4 0 3-13
Tweede klasse E:
Arnemuiden - Heinkenszand 3-1, Zaamslag -
Dauwendaele 1-2, Oostkapelle - Serooskerke
3-2, Dinteloord - WC'68 4-5, Klundert - VCK
5-0, SSV'65 - Bruse Boys 0-2,
Duiveland - Zwaluwe 0-0
Rijsoord 2
Wieldrecht 2
SSV'65 2
Drechtstreek 2
GPC Vlissingen 2
Groote Lindt 2
Arnemuiden 2
De Meeuwen 2
De Alblas 2
Terneuzense Boys 2
VCK 2
Heerjansdam 3
4 4 0
0 12 10
3 0 1 9 12
2 11 7 13
2 117 4
2 0 2 6 14
2 0 2 6 12
2 0 2 6 4
2 0 2 6 5
2 0 2 6 6
4 0 0 4 0 2
4 0 0 4 0 7
4 4 0 0 12 18
4 3 1 0 10 9
4 3 0 1 9 9
Tweede klasse A res.: Oostkapelle 2 - Hoek S
2-0, Kapelle 2 - Terneuzense Boys 3 7-0, AZW
2 - Dauwendaele 2 2-4, Bruse Boys 2 -
MZC'11 2 0-2, Heinkenszand 2 - Zaamslag 2
1-1, Nieuwdorp 2 - Serooskerke 3 5-1
Kapelle 2
Zaamslag 2
Dauwendaele 2
MZC'11 2
Hoek 3
Heinkenszand 2
AZW 2
Nieuwdorp 2
Serooskerke 3
Bruse Boys 2
Oostkapelle 2
Terneuzense Boys 34022 2 6- 20
Tweede klasse B res.: WGZ 3 - ASWH 3 2-1,
EBOH 2 - Pelikaan 3 3-4, The Gunners 2 - Klun
dert 2 1-2, Rijsoord 3 - Dinteloord 2 5-2,
Serooskerke 2 - Zwaluwe 2 4-0, Bavel 2 -
WC'68 2 1-6
4 12 1
1 1
1 1
5 9
4 12
4 10
4 3
6 13- 11
6 3-9
12 1 5 9-9
1114 7-6
112 4 6-9
0 1 2
0 0 4
Pelikaan 3
WGZ 3
Rijsoord 3
Serooskerke 2
EBOH 2
Klundert 2
Zwaluwe 2
Bavel 2
WC'68 2
ASWH 3
Dinteloord 2
The Gunners 2
- 5
8 10-
7 13-
4 4 0 0 12 17
4 3 0 1 9 10
4 2 2 0
4 2 11
3 2 0 1 6 9-4
3 2 0 1 6 6-4
4 2 0 2 6 6-8
3 10 2 3 4-9
3 111 1 9-7
4 0 13 1 3-8
4 0 13 1 2- 14
4 0 0 4 0 4-19
2 4 6-15
3 3 2-9
4 0 13 1 6-11
Deurne
SV Venray
EHC/Heuts
UDI'19/Beter Bed
Groene Ster
Nuenen
Someren
UNA/Brinvast
Baronie
Blauw Geel'38
Schijndel/VITAM
Brabantia
Goes
Dongen
4 4
0 0 12
1 0 10
11 - 5
10- 3
7- 5
1 1
1 1
4 2 0 2 6 9
4 2 0 2 6 4
4 12 1 5 6
4 112 4 7
4 112 4 9
4 1 0 3 3 4
4 1 0 3 3 4
4 0 2 2 2 4
4 0 2 2 2 4
Tweede klasse E: Aardenburg - WSC 3-3, SC
't Zand - Terneuzen 7-2, Roosendaal - Moerse
Boys 1-1, Boeimeer - RKJW/Van Dalsen Inter.
B 1 -3, RCS - Sarto 3-2, Axel - BSC 0-2, Alliance
- Uno Animo 0-1
Roosendaal
Terneuzen
BSC
Uno Animo -
RCS
WSC
Aardenburg
Moerse Boys
SC 't Zand
Alliance
RKJW
Sarto
Boeimeer
Axel
4 3
I 0 10 7
0 1 9 1-2
II 7 6
117 6
2
2
2 1 1
1 3 0
1 2 0
1 1 1
1 1 2
1 1 2
4 10-
4 9-
4 1 0 3 3
4 10 3 3
0 13 13-
Eerste klasse A res.: Wieldrecht 2 - Drecht
streek 2 4-0, GPC Vlissingen 2 - Rijsoord 2 1-6,
Arnemuiden 2 - Groote Lindt 2 2-1Terneuzen
se Boys 2 - De Meeuwen 2 1-0, VCK 2 -
SSV'65 2 1-6, Heerjansdam 3 - De Alblas 2 3-4
Zeelandia Mid.
Rood Wit W.
MOC'17
Unitas'30
Internos
Victoria'03
Jong Ambon
Cluzona
Virtus
HW'24
SC Gastel
Meto
4 4 0 0
12 18-
10 11-
10 11 -
7 10-
7 9-
0 0 4 0 3-14
17
Vierde klasse A: Philippine - Steen 4-7, Bier
vliet - IJzendijke 2-0, Hontenisse - Sluiskil 2-4,
Patrijzen - Rïa W 6-1, Hulsterloo - Luctor'88
1 -1Clinge - Oostburg 0-1
Steen
Luctor'88
Sluiskil
Patrijzen
Ria W
Hontenisse
Biervliet
Clinge
Oostburg
Hulsterloo
Philippine
IJzendijke
4 4 0 0 12 16- 6
4 2 2 0 8 5- 1
4 2 11 7 12- 11
4 2 0 2 6 12- 8
4 2 0 2 6 9-10
4 2 0 2 6 7-8
4 12 1 5 5-7
4 112 4 6-5
4 112 4 3-6
4 0 3
4 0 3
4 0 1
Hoeven
SC Kruisland
BW'63
Lepelstraatse Boys
DSE
FC Bergen
Zeeland Sport
De Schutters
Nieuw Borgvliet
Steenbergen
HSC'28
Grenswachters
4 3 1 0 10 9
4 3 0 1 9 9
4 3 0 1 9 10
4 2 0 2 6 9
4 2 0 2 6 8
4 2 0 2 6 5
4 12 1 5 7
4 12 1 5 5
4 112 4 6
4 1 0 3 3 12
1 0 3
0 2 2
2 3
ZONDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Deurne - UNA/Brinvast 3-2,
Blauw Geel'38/JUMBO - UDI'19/Beter Bed 2-2,
Brabantia - Baronie 0-3, EHC/Heuts - Someren
2-0, Schijndel/VITAM Catering - SV Venray 1-3,
Goes - Nuenen 1-3, Dongen - Groene Ster 0-3
Schoondijke
Corn Boys
Sluis
Vogelwaarde
Graauw
Groéde
Koewacht
Breskens
Kwadendamme
Hoofdplaat
SDO'63
Terhole
4 3 1 0 10 8- 1
0 1 9 24- 7
0 1 9 15- 4
4 3
4 3
9 7-
7 14-
4 3
4 2
4 2 11 7 4-4
4 2 0 2 6 12- 8
4 12 1 5 7-4
4 112 4 1 - 3
4 0 13 1 5-13
4 0 13 1 5-15
4 0 0 4 0 3- 33
Odio
Eerste klasse C: De Valk - EFC 0-1,
4 4 0 0 12 15- 2
4 3 0 1 9 9-11
4 2 2 0 8 15- 3
Vosmeer
Divo
FC Moerstraten
Vivoo
NVS
NSV
Robur
Volharding
Hansweertse Boys
3 2 0 1 6 15
3 2 0 1 6 9
4 2 0 2
4 2 0 2
6 11
2 4
4 1 1
4 1 1
4 10 3 3
4 10 3 3
4 0 0 4 0
RESERVE ZONDAGVOETBAL
Hoofdklasse A rés.: OJC ROSMALEN 2 - Best
Vooruit 2 7-3, RCS 2 - Desk 2 0-7, Dongen 2 -
UNA/Brinvast 2 5-2, Rood Wit V 2 - RKWO 2
2-0, Sarto 2 - Jeka 2 1-2, WSC 2 - Nuenen 2
0-4
Rood Wit V 2
Dongen 2
Jeka 2
OJC ROSMALEN 2
Desk 2
RKWO 2
Best Vooruit 2
UNA/Brinvast 2
Nuenen 2
Sarto 2
WSC 2
RCS 2
4 4 0 0 12 13- 3
4 3 1 0 10 12- 5
4 3 0 1 9 9-5
1 1
1 1
8 11
7 11
7 6
4 12 1 5 9
4 12 1 5 7
4 112 4 6
4 0 0 4 0 5
4 0 0 4 0 1
4 0 0 4 0 2
19
9- 11
8- 10
7- 12
Tweede klasse A res.: HW'24 2 - Dosko 2
4-2, Halsteren 2 - Zeelandia Middelburg 2 4-0,
Goes 2 - Steen 2 4-2, MOC'17 2 - Jeka 4 2-2,
Terneuzen 2 - Ria W 2 3-2, SC Gastel 2 - Allian
ce 2 0-0
Derde klasse A: Rood Wit W. - Internos 3-1,
HW'24 - Jong Ambon 0-1, Virtus - Meto 3-2,
Cluzona - Zeelandia Middelburg 1-3, Unitas'30
- Victoria'03 4-1MOC'17 - SC Gastel 2-1
Alliance 2
Terneuzen 2
Zeelandia Mid. 2
Halsteren 2
Jeka 4
Goes 2
Dosko 2
HW'24 2
MOC'17 2
SC Gastel 2
Ria W 2
Steen 2
4 3
1 0 10 10-
0 1 9 14-
0
1 1
1 1
1 1
4 0 0 4 0 5-23
2 11 7 7- 12
10 3 3 5-8
10 3 3 10- 16
0 13 14-7
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: Be Quick '28 2 - Smerdiek
0-1, Ter Leede 2 - RWH 1-1, Odysseus '91 -
Wartburgia 1-0, Reiger Boys - HTC 2-1, SV
Zwolle - Oostkapelle 4-2, SC 't Zand - VIOD
0-6
1-3 2 - 4
1 3 11 - 14
3 1 4-12
VIOD
HTC
RWH
Wartburgia
Reiger Boys
SV Zwolle
Smerdiek
Ter Leede 2
Oostkapelle
Odysseus '91
SSS
SC 't Zand
Be Quick '28 2
Vierde klasse B: De Schutters - Lepelstraatse
Boys 1-2, SC Kruisland - Grenswachters 5-0,
Steenbergen - BW'63 2-3, Nieuw Borgvliet -
DSE 1-4, HSC'28 - FC Bergen 0-2, Zeeland
Sport - Hoeven 1-2
JVOZ
Jodan Boys
BVCB
Nieuwerkerk
Desk
Kozakken Boys
SW
XerxesDZB
TSC
Roosendaal
Internos
Papendrecht
B-JUNIOREN
1 0 10 16- 4
I 0 10 15-" 3
0 1 9 17- 8
II 7 14- 14
11 7 10- 10
1 1
1 2
4 0
4 0
7 9-9
4 5-11
3 12- 12
3 8- 11
3 6- 16
2 8- 12
2 4- 14
Derde divisie B: XerxesDZB - Excelsior R. 3-1,
Forum Sport - UVS 2-2, Alexandria'66 - SW
4-4, VELO - Excelsior M. 5-0, Feyenoord, sc
(AV) - ASWH 3-2, DHC - JVOZ 1 -2
UVS
Alexandria'66
Feyenoord, sc (AV)
XerxesDZB
VELO
DHC
Excelsior R,
JVOZ
Excelsior M.
Forum Sport
SW
ASWH
4 3
1 0 10 10-
2 0 8 11 -
11 7 7-
4 2
4 2 1 1 7 5-4
4 2 0 2 6 11 - 8
4 2 0 2 6 9-6
4 2 0 2 6 5-5
4 2 0 2 6 7-8
4 12 1 5 5-8
4 1 1 2 4 4-4
4 0 13 1 7-11
4 0 13 1 3-10
1 9 14- 4
1 9 12- 6
7 9- 7
6 10- 8
6 8-9
6 7-12
4 10- 9
4 4- 13
Vierde divisie C: Kozakken Boys - Nieuwen-
hoorn 0-0, Spartaan'20 2 - BVCB 1-2, FC
's-Gravenzande - Roosendaal 0-1, Alliance -
Smitshoek 2-5, Oranje Wit - JVOZ 2 0-3, VOC
- Sparta (AV) 3-2
0 5-11
Smitshoek
BVCB
JVOZ 2
Roosendaal
Nieuwenhoorn
Spartaan'20 2
Oranje Wit
Kozakken Boys
FC 's-Gravenzande
VOC
Sparta (AV)
Alliance
C-JUNIOREN
0 0 12 14-
1 0 10 10-
0 1 9 12-
4 3 0 1 9 9-6
4 2 1 1 7 8-5
4 2 0 2 6 8-6
4 12 1 5 7-9
4 112 4 6-8
4 10 3 3 7-8
4 10 3 3 6-9
4 0 13
4 0 0 4
4- 12
7- 18
Derde divisie D: JVOZ 2 - Roosendaal 5-1,
Jeka - Dubbeldam 1-0, Noad - Oranje Wit 2-1,
Brabantia - SC 't Zand 1-2, RKWO - RKDVC
0-3, Haarsteeg - TSC 0-3
4 3 1 0 10 15- 5
4 3 0 1 9 12- 4
3 2 1 0 7 9-4
4 2 11 7 5-2
4 2 1 1 7 5-4
3 1114 7-7
3 111 4 2-2
4 0 4 0 4 4-4
4 1 12 4 5- 6
4 112 4 4-6
3 10 2 3 3-6
4 10 3 3 3-12
4 0 0 4 0 1 - 13
SC 't Zand
RKDVC
Jeka
TSC
RKWO
JVOZ 2
Oranje Wit
Roosendaal
Dubbeldam
Haarsteeg
Noad
Brabantia
D-PUPILLEN
4 4 0 0 12 13-
4 4 0 0 12 11 -
4 3 1 0 10 8-
4 2
4 2
4
4
2 0 8 12- 5
0 2 6 7-9
112 4 7-7
4 112 4 4-
4 1 0 3 3 5-
4 10 3
- 4 1 0 3
4 0 0 4
3- 10
4- 13
2- 10
4
4
0
0
12
20- 6
JVOZ
4.
3
1
0
10
16- 4
4
4
0
0
12
20- 6
MW
4
3
0
1
9
14- 5
4
3
0
1
9
12- 6
Willem ll/RKC
4
2
2
0
8
19- 3
4
3
0
1
9
11 - 9
FC Den Bosch
4
2
2
0
8
7- 4
4
2
1
1
7
8- 9
PSV
4
2
1
1
7
13- 5
4
2
0
2
6
10- 11
NAC
4
2
1
1
7
9- 5
4
1
1
2
4
13- 12
Fortuna Sittard
4
2
Jl
1
7
11- 10
4
1
0
3
3
7- 11
VW/Helmond 2
4
1
1
2
4
4- 10
4
1
0
3
3
7- 11
Roda JC
4
1
0
3
3
5-10
4
'1
0
3
3
9- 15
VW/Helmond
4
1
0
3
3
7- 13
4
0
2
2
2
2- 11
Oranje Wit
4
0
1
3
1
8- 15
4
0
0
4
0
6- 18
Baronie
4
0
0
4
0
1 - 30
Vijfde klasse A: Kwadendamme - Groede 0-1,
Corn Boys - Terhole 13-0, Schoondijke -
SDO'63 2-0, Graauw - Hoofdplaat 5-3, Koe
wacht - Sluis 2-3, Breskens - Vogelwaarde 1 -2
Vijfde klasse B: Renesse - Hansweertse Boys
4-3, FC Moerstraten - WW'67 0-2, NVS - Divo
2-3, NSV - Robur 2-3, Odio - Vosmeer 2-1, Vol
harding - Vivoo 0-6
Tweede klasse B: Sleeuwijk - IJzendijke 1-4,
ARC - Zwervers, cw 1,-5, MZC'11 - XerxesDZB
3-1, Zevenhoven - DSVP 0-4, Lisse - RWH 2
5-2, Barendrecht 2 - RKAW 0-0
IJzendijke
Zwervers, cw
DSVP
ARC
MZC'11
XêrxesDZB
Barendrecht 2
Sleeuwijk
Zevenhoven
Lisse
RKAW
RWH 2
ZUID 1
Tweede klasse F: Wilhelmina - Beerse Boys
1-3, Brabantia - Hurwenen 2-2, Terneuzen -
Sparta'25 3-0, Schijf - UDI'19/Beter Bed 2-1,
Nuenen - Teisterbanders 3-1
OW'67
Schijf
Hurwenen
Teisterbanders
Nuenen
Beerse Boys
Terneuzen
Sparta'25
Brabantia
UDI'19/Beter Bed
Wilhelmina
A-JUNIOREN
Vierde divisie C: Papendrecht - Jodan Boys
2-2, SW - XerxesDZB 3-2, Internos - BVCB
3-6, Nieuwerkerk - Desk 2-6, Roosendaal -
TSC 4-2, JVOZ - Kozakken Boys 6-2
Eerste divisie B:
FC Den Bosch - Oranje Wit 4-2, VW/Helmond
Sport - PSV 0-2, Willem ll/RKC -
VW/Helmond Sport 2 3-0, NAC - JVOZ 0-0,
MW - Roda JC 3-0, Fortuna Sittard -
Baronie 6-1
Tweede divisie C: Dongen - Willem ll/RKC 2
0-7, JVOZ 2 - FC Den Bosch 2 1-0, TSC - OJC
ROSMALEN 0-4, Wilhelmina - PSV 2 0-16,
Geldrop/Houta Bouw - Nuenen 2-2,
UNA/Brinvast - Jeka 2:2
3
3
0
0
9
14-
1
3
3
0
0
9
10-
4
3
2
1
0
7
10-
4
3
2
0
1
6
9-
4
3
2
0
1
6
6-
6
4
2
0
2
6
6-
8
4
1
1
2
4
5-
7
4
1
0
3
3
7-
17
3
0
2
1
2
5-
6
4
0
1
3
1
4-
11
4
0
1
3
1
4-
12
PSV 2
Willem ll/RKC 2
OJC ROSMALEN
JVOZ 2
FC Den Bosch 2
Jeka
UNA/Brinvast
Dongen
Nuenen
Geldrop
Wilhelmina
TSC
4 4 0 0 12 27-
4 4 0 0 12 15-
4 3 0 1 9 13-
4 3 0 1 9 9-
4 3 0 1 9 7-
4 2 11 7 12-
4 112
4 10 3
4 0 2 2
4 0 13
4 0 13
4 0 0 4
6
4 11 - 10
3 7- 17
2 7- 14
1 3- 8
1 3-32
0 2- 10