Walcheren voelt zich benadeeld 37 Sterk begin De Leeuw in kampioenschap maandag 24 september 2012 wb Ik sta hier als een trotse man die zijn team alle complimenten wil geven voor het vertoonde spel' Tjoba-trainer Bram van Geffern Dirk-Jan Westmaas (in balbezit) vormde met zijn broer Niels, Demi Mondeel en Anoek Braam een sterk vak. foto Johan van der Heijden het team erg geholpen om het sco- laatste tijd veel getraind op onze rond de twintig doelpunten sco- Niels Westmaas 4, Manon Braam 3, rend vermogen te verhogen, zo schoten. Je ziet ook in onze wed- ren. Dat is heel netjes." Dennis Broerse en Esmee Walraven 2, zei Westmaas. „We hebben de strijden terug dat we constant Scores Tjoba: Dirk-Jan Westmaas 6, Anoek Braam en Sander Harinck 1. door Peter Snelders HULST - De hockeysters van Rapi- de kregen' in de tweede klasse een lesje in effectiviteit van Om moord. Het duel in Hulst eindig de in 1-4. Zowel het mannen- als het vrouwenteam van Walcheren verloor met ruim verschil. Vrouwen. Tweede klasse. Rapide-Ommoord 1-4: Door bles sureleed miste Rapide stootkracht in de aanvalslinie. Dat brak de thuisploeg tenslotte op. In de eerste helft kwamen de be zoeksters drie keer in de cirkel en scoorden ze net zoveel keer. Rapi de probeerde in de tweede helft meer naar voren te spelen, maar was voor het vijandelijke doel niet scherp genoeg. Nadat Om moord 0-4 had laten aantekenen, scoorde Lauren Zaman tegen. Derde klasse. Vlijmen-Walcheren 5-0: Walche ren voelde zich behoorlijk be nadeeld. Door de vele onderbre kingen en het toekennen van en kele dubieuze treffers door de scheidsrechter nam de irritatie bij Walcheren steeds meer toe. Daar door kwam de ploeg geen mo ment in het vertrouwde ritme en speelde men op den duur vooral tegen zichzelf. Bij rust was het 2-0. Mannen. Derde klasse. Pelikaan-Walcheren 6-2: Het was een geflatteerde uitslag. In het begin liet Walcheren enkele fraaie kansen onbenut. Daarvoor kreeg het team in de zevende mi nuut de rekening gepresenteerd in de vorm van een tegentreffer. Toch had Walcheren via een drie tal kansen nog voor de doel- wisseling de stand om kunnen buigen. Een kwartier na de rust tekende Steven Sijnja uit de rebound van een strafcorner alsnog voor de ge lijkmaker. Via een dubieuze tref fer werd het 2-1, maar kort daarna liet Tim Wouters op aangeven, van Koen Waasdorp 2-2 noteren. Pas vijf minuten voor tijd werd het 3-2. Toen knapte het bij Walcheren en kon de thuisploeg nog uitlopen naar 6-2. Vierde klasse. Olympia-Rapide 2-1: Een verdien- de^zege voor de ploeg uit Terneu- zen. In het sfeervolle en open duel was Olympia energieker en scherper dan de bezoekers. De te ruggekeerde Gijs Schueler werd de man van de wedstrijd. Hij maakte^ voor de rust de 1-0 en nam snel in de tweede helft ook de 2-0 voor zijn rekening. Het het relatief onervaren Rapide probeerde daarna de bakens te verzetten en drong Olympia enigs zins terug op eigen helft. De span ning keerde terug toen Quinten Missiaen uit de rebound van een strafcorner 2-1 liet noteren. 'S-GRAVENPOLDER - Titelhouder Jo hnny de Leeuw is zaterdag zonder puntverlies van start gegaan in het Zeeuws kampioenschap dam men. De Goesenaar versloeg de jongste deelnemer in de hoofd klasse, Jacob Provoost. De aspi rant uit 's-Gravenpolder zette de partij scherp op, maar in het mid denspel groeiden de problemen hem boven het hoofd. De Leeuw haalde een verrassende combina tie uit en kwam een schijf voor, waarna de partij snel afgelopen was. Ook de nummer twee van vorig jaar, Daaf Kasse, begon met een zege. Kees de Jonge gaf goed partij en leek na een grote afwikkeling een punt in handen te hebben, maar toen hij op de 44e zet een schijf de verkeerde kant opschoof, kon Kasse naar een gewonnen eindspel afwikkelen. Martin van Dijk was de derde spe ler die het toernooi met een winstpartij begon. Met ijzersterk centrumspel dwong hij Ko Lou- werse naar de randen van het bord, en in het eindspel zette de veteraan uit 's-Heer Abtskerke de kroon op het werk. De andere drie partij eindigden in een gelijk spel. 'Enerverend was het duel tussen Danny Wattel en Jos de Wild. De jonge Wattel leek lange tijd op weg naar een overwinning, maar De Wild sleepte na bijna zes uur een punt uit het vuur. ZEVENBERGEN Hoondert/de Waard wint alle partijen In de derde divisie van het drieban den heeft Hoondert-de Waard uit Kwadendamme met 0-8 gewonnen bij Kanters uit Zevenbergen. Kopman Frans de Koek won de eer ste partij. Piet Koek, Jaap Ha meling en Bram de Waard volgden zijn voorbeeld. Door de overwinning staat het biljartteam op de vijfde plaats. KWADENDAMME Kansloze nederlaag Lands Welvaren 2 In de kadercompetitie heeft het tweede team van Lands Welvaren met 8-0 verloren van De Post- hoorn/RBS. Het team met Pierre van den Berg, Jos Breas, Phuc Nguyen en Sjoerd Breas kon in geen van de wedstrijd de 110 caram boles bereiken. Geen van de biljar ters kon een mooi moyenne halen. Jos Breas was nog het dichtst bij het behalen van een mooi resul taat Hij haalde 101 caramboles en noteerde een hoogste serie van 25, wat zijn moyenne op 6.73 bracht. HELLENDOORN Hoondert Rally Team wint opnieuw race Het Hoondert Rally Team heeft sterk gepresteerd in de rally van Hellendoorn. Coureur Adwin Hoondert uit Hoedekenskerke en navigator Ruud Koole uit Nisse hebben de eerste plaats in groep N behaald. De Zeeuwse equipe staat stevig aan kop in het klassement om het Nederlands kampioen schap.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37