Christina Meijering - Lammertsma 20 Ifamilieberichten maandag 24 september 2012 ITIensenlinq.nl Psalm 90 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat op 97 jarige leeftijd overleden is onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Johanna Geuze -van Helleman weduwe van David Geuze 119 januari 1985 Breskens 21 september 2012 Rinus Geuzè Gudron en Tessa Max en Elly Geuze-Cijsouw Judith en André, Thorn, Maud Matthijs en Kim dohan Geuze t David en Nel Geuze-Melse Middelburg 27 juni 1915 Oostburg: Oostburg: Oostkapelle: Correspondentieadres: Stadhouderslaan 16 4501 KE Oostburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 27 september om 14.00 uur in de PKN kerk, Kerkplein 1 te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Oudestad te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het kerkcentrum tegenover de kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het woonzorgcentrum De Burght, waar ze nog ruim een jaar een goede tijd heeft gehad. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, ij gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voorgoed uit ons midden Maar voor altijd in ons hart Dag lieve oma Geuze Judith, André, Thorn en Maud Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weetdie redt het niet. Je streelt zijn hand, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen zijn leven maar ook zijn lijden overnam. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat, voorzien van de ziekenzalving, rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Carlos van Damme - Ca rol us Ludovicus Maria - echtgenoot van Mies de Waal Koewacht, 7-10-1942 Hulst, 22-9-2012 Mies van Damme-de Waal Familie van Damme Familie de Waal Klapstraat 26 4576 CV Koewacht De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 27 september om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, waarna de begrafenis volgt op het kerkhof aldaar. Woensdag 26 september is ervan 18.00 -18.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de van der Maelstedeweg 102b te Hulst Liever geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de doktoren en personeel van Hospice 'Meander', voor hun inzet en goede zorg. "Across the years I will walk with you In deep green forests; on shores of sand And when our time on earth is through, In heaven, too, you will have my hand. Robert Sexton De zon gaat onder, maar heeft ons verwarmd. Met groot verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Theodora de Koning - van Jole Dora weduwe van Rudolph de Koning *Hontenisse, 22-01-1924 tKloosterzande, 20-09-2012 Kloosterzande: Kloosterzande: Kloosterzande: Graauw: Middelburg: Kloosterzande: Kloosterzande: Rudie en Iza Wim en Irene Desirée en Ivo Antoine en Rustica Mare Sandra Stanny en Marina Frank en Cisca Debbie en Martijn Evelyne t Karin en Erwin Correspondentieadres: Zandehof 19, 4587 GA Kloosterzande Moeder is opgebaard in de familiekamer van het Monuta uitvaartcentrum aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is de mogelijkheid om afscheid te nemen op woensdag 26 september van 19.30 tot 20.00 uur aldaar. U wordt uitgenodigd voor de crematieplechtigheid donderdag 27 september om 15.00 uur in de aula van het Monuta crematorium naast het uitvaartcentrum. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als ik de dingen niet meer weet Als ik de dingen niet meer ken en al wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben herinner mij, stralend in de zón, vol levenskracht, toen ik alles nog kon. In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, laten wij weten dat op 89-jarige leeftijd is overleden, onze vader, opa en overopa Engelbertus Rentmeester echtgenoot van Clazina Rijk 8-9-2009 Goes: Marijke en Frans Aertssen - Rentmeester Dimitry en Tanne, Mathis, Nicolas Maureen en Ton Bergen op Zoom: Magda en Sjaan Withagen - Rentmeester Judith en Jan Pieter, Femke, Eva Sandor en Kiki, Iris, Stijn, Gijs Brielle: Elly en Rob Vos - Rentmeester Mark en Ma scha Floris en Hannekè 's-Heerenhoek: Rinus en Gerry Rentmeester - van Gessele Mireille en JohnEmma Tamara en Michel 's-Heerenhoek: Marriëtte Rentmeester (in herinnering 1980) Goes, 22 september 2012 Zorgcentrum "TerValcke" Correspondentieadres: Werrilaan 28, 4453 CC 's-Heerenhoek Een speciaal woord van dank voor het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum "Ter Valcke" kamer 406 voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. De afscheidsmis zal worden gehouden op woensdag 26 september om 10.30 uur in de parochiekerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de parochiekerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in "De Jeugdhoeve" aldaar. Na een leven geleefd te hebben op geheel eigen wijze, is plotseling van ons heengegaan, onze lieve moeder en oma Gonny Michels in de leeftijd van 55 jaar. Axel: Zowie en Marco Klaassen Emily, Melanie, Jessy en Jaily Sint-jansteen: Gabriel Schelfhout Axel: Margaretha Schelfhout Malisha Axel, 20 september 2012 Correspondentieadres: Gerbrandylaan 9,4571 TW Axel Maandag 24 september is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium bij begraafplaats Westerzicht. Wij gedenken Gonny dinsdag 25 september om 10.00 uur in De Halle, Rooseveltlaan la te Axel, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Burchtlaan te Axel. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Halle. Na een lang en gelukkig leven is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en opoe weduwe van Geert Meijering Hoensbroek, 28 november 1922 t Vlissingen, 21 september 2012 Ga nu maar lekker slapen Vlissingen: Geert en Mieke Geert en Leonie Nova, Mo, Softe Crïstel en Mark Eindhoven: Marianne en Frits Correspondentieadres: Nieuwstraat 216 4381 CX Vlissingen Onze moeder is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, hier is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 september van 10.45 tot 11.15 uur. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. "Al hel onmogelijke maakte hij mogelijk. Maar nu is het mogelijke onmogelijk geworden. Te midden van wie hem lief waren is rustig overleden.mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en broer Teun van der Bijl A 17 oktober 1942 f 21 september 2012 Hetty van der Bijl-Dijkema Victor en Anja Michon Dicky Routs-van der Bijl Correspondentieadres: Maria van Reigersbergstraat 26 4352 AL Gapinge We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Teun te nemen op donderdag 27 september om 13.00 uur in de aula van het rouwcentrum aan de Bachweg 2 te Middel burg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Hierna zal hij door zijn naaste familie begeleid worden naar het crematorium. Kom zoals je bent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20