SS
31
media
media@wegeneir.nl
024-3650570
'De docenten sporen ons aan op zoek te gaan naar een persoonlijke stijl.
Maak die film zoals alleen jij dat kan, is het motto'
Sam de Jong, afgestudeerde
Zaterdag 22 september 2012
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs gro
te tuinverbouwing 10:55
Fix this kitchen 11:30 Van
huis naar thuis 12:25 SBS
6 Autosport 13:00 Tommy
Teleshopping 15:00 De Ho-
telpolitie 16:00 Verbouwen
verkopen 17:00 De Un
dercover Makelaar
09:00 Watt nu?! 09:30 Vis
TV 10:00 Ondernemend
Nederland 10:30 Business
class 12:00 Business-Chan-
nel.nl 12:30 Classic car ral
ly: Winter trial 201213:00
RTL GP: GP2 - Singapore
13:15 RTL GP: Formule 1 -
Singapore (race) 16:15 RTL
GP Retro 16:30 RTL GP: Ral
ly report 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 RTL Au
towereld
06:31 RTL Telekids: Fabel
tjeskrant, Uki, PipaPanda,
Jokie, Little people, Chug-
gington Medaille race, Bi-
baboerderij, Bobo, Chloe's
closet, Ernst, Bobbie en de
rest, Burgers' Zoo en Waar
om, Sprookjesboom, Tita-
Toverfeest, Sprookjes, De
Schatkamer, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Bassie Adri-
aan, Bibi &Tina, Hallo K3I,
Team Hot Wheels 10:31 Tel
sell, Tommy Teleshopping,
Tel sell 16:20 Ambassadeur
voor een dag 16:50 Con-
tessa van Renesse 17:20
Strong medicine
07:05 McLeod's daughters
08:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
13:55 McLeod's daughters
15:50 Will Grace 16:45
Switched at birth 17:35
Switched at birth
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing spiez, Redakai,
Hotwheels battle force 5, iZ
Beyblade Metal Fusion, Po-
kemon Black White, Ulti
mate Spider-man, Phineas
Ferb, De drie musketiers,
The suite life on deck, Pair
of kings, Zeke Luther,
Kickin' it, Kick Buttowski,
Scaredy Squirrel, De Ver
vangers, Lab Rats, Phineas
Ferb, Het Speelplein, The
suite life on deck, Ultimate
Spider-man
18:00 De grote verhui
zing, Realitypro-
gramma
18:00 RTL GP: Formule 18:20 Trinny Susan-
1 - SingaporeSa- nah: Missie Hol-
menvatting land, Make-over-
programma
18:30 Grenzeloos ver
liefd, Reality pro
gramma
18:00 Border security,
Reality
19:00 De 25 leukste 19:00 Ruige mannen: 19:20 Don't tell the bri- 19:35 The Joneses, film- 19:35 Pawn Stars, Reali-
vrouwen van Ne- Ice road truckers, de, Reality komedie typrogramma
derland, Amuse- Reality
merit
20:30 Wegmisbruikers, 20:00 The principal, Ac- 20:30 Vermist, Misdaad-
Verkeersprogram- trefilm serie
20:30 Hawaii Five-O,
Misdaadserie
21:30 Red mijn vakan
tie!, Consumenten-
21:30 VermistMisdaad- 21:25 The terminal. Film- 21:25 Person of interest,
serie komedie Misdaadserie
OO
o
p
O
O
10
O
ro
m*
b
22:30 Hart van Neder
land, Reportages
22:45 Piets weerbericht
22:50 Reportage: De
verkrachter van
Gainesville, Docu
mentaire
23:55 My holiday hosta
ge hell, Realitypro-
gramma
22:10 The substitute, Ac- 22:30 Trauma, Drama-
tiefi/m serie
22:20 NCIS, Detective- IM
serie Ni
23:25 Joe the king, Film- 23:55 Extreme home 23:15 Las Vegas, Dra-
drama makeover, Reality maserie
programma
01:00 Nachtmagazine
00:25 Business class
01:55 Teleshop 7
01:56 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
01:26 Stoute meiden TV 00:50 Veronica's closet
02:01 Tommy Teleshop- 02:40 Relatie Advies
03:15 Extreme home
05:30 ^/oningwijs
makeover (h)
04:05 Hart van Neder
land (h)
00:05 Las Vegas
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
ro
ui
n
x
actualiteiten sportfilm
The Joneses
David Duchovny en Demi Moore
spelen het perfecte gezinnetje in
een bovengemiddeld rijke buurt,
tot afgunst van de buren.
Maar het gezin heeft een dubbele
agenda. Regie: Derrick Bor-
te.(VS-2009)
Net 5, 19.35-21.25 uur
The Principal
Leraar James Belushi moet aan de
slag op een school die drijft op ben
des en drugs. Samen met hardge
kookte conciërge Louis Gossett Jr.
brengt Belushi verandering. Regie:
Christopher Cain.(VS-'87)
RTL 7, 20.00-22.10 uur
The Terminal
Een waargebeurd verhaal is de inspi
ratiebron voor deze film. Victor Na-
vorski (Tom Hanks) staat centraal.
Door een staatsgreep in zijn land
komt hij vast te zitten op de lucht
haven van New York.
NET 5, 21.25- 23.55 uur
The Substitute
Huurling Shale (Tom Berenger)
wordt bij gebrek aan opdrachten in
valkracht op een bijzonder crimine
le school in Miami waar hij naar ei
gen zeggen heerst over zijn lokaal
als een 'meedogenloze god'.
(VS-'9Ö)
RTL 7, 22.10-00.25 uur
Joe the King
Indrukwekkend drama over de
naargeestige jeugd van tiener Joe in
de jaren zeventig (Noah Fleiss). Val
Kilmer speelt de beschonken vader.
Hardvochtige film van Frank Wlia-
ley.(VS-'99)
RTL S, 23.25-01.25 uur
Good
Starre toneelverfilming met Viggo
.Mortensen ongemakkelijk voor het
voetlicht als een milde literatuurpro
fessor die in een moreeL vacuüm
wordt ingepakt door de Duitse na
zi's. Regie: Vicente Amorim.
(VS-2008)
BBC 2, 23.30-01.00 uur
07:00 Zeeland NU, Zeeland de
week, Zeeland NU, Regioned,
Zeeland in vogelvlucht 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:57 09:00 Zeeland
Nu, Zeeland de week, Zeeland
Nu, Regioned, Zeeland in vogel
vlucht 10:00 programmering
zoals tussen 09:00 en 09:57
11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland Nu, Dromen
van Messi, Zeeuwse Top 40
clips, Verzeeuwigd, Zeeland Nu
18:40 Beleefde kern,Trugkie-
ke, Verzeeuwigd 19:00 pro
grammering zoals tussen 18:00
en 18:3019:40 programmering
zoals tussen 18:40 en 18:58
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:30 23:58
programmering zoals tussen
18:40 en 18:58
wm
09:00 Braambos 10:00 Eucha
ristieviering 11:00 De Zevende
Dag 13:00 Het journaal 13:30
Het Weer 13:35 Animal King
dom 13:55 De Drie Musketiers
15:40 Clips 15:451 Love Musi
cal 16:25 Africa's Dragon
Mountains 17:15 Vlaanderen
vakantieland 18:00 Het journaal
18:10 Groenland 18:30 Dage
lijkse kost 19:00 Het journaal -
sportweekend 19:55 Het Weer
20:00 Dublin Zoo 20:25 Scho
ne schijn 20:55 Villa Vanthilt
22:10 The Spiral 23:05 Het
journaal laat 23:25 Het Weer
23:30 De Zevende Dag
09:00 Herfstbeelden 10:00
Sporza: Zondag 18:00 Panora
ma 19:00 Meester, hij begint
weer 19:30 De wilde keuken
20:00 Het journaal 20:15 Indian
Ocean with Simon Reeve 21:15
Van Kooten De Bie sloegen
weer toe 22:05 Music Videos
that Shaped the 80s 23:05
Braambos
07:00 Breakfast 08:35 Match of
the Day 10:00 The Andrew
Marr Show 11:00 Sunday
Morning Live 12:00 Sunday Pol
itics 13:10 Formula 1The Sin
gapore Grand Prix 16:20 A
Question of Sport: Extreme
17:00 Points of View 17:15
Songs of Praise 17:50 The Indi
an Doctor 18:35 Planet Earth
Live: A Monkey's Tale 19:35
BBC News 19:50 Regional
News and Weather 20:00 Fake
or Fortune? 21:00 Countryfile
22:00 Andrew Marr's History of
the World 23:00 BBC News
23:15 Regional News and
Weather 23:25 Match of the
Day 2
07:00 Zigby 07:10 Louie 07:20
Little Robots 07:30 64 Zoo
Lane 07:40 Dipdap 07:45 Ras-
tamouse 08:00 Roar 08:30
Deadly Art 08:45 Copycats
09:15 Paradise Cafe 09:40
Wingin' It 10:00 12 Again
10:30 Junior Bake Off 11:00
Saturday Kitchen Best Bites
12:30 The Great British Bake
Off 13:35 Seven Years in Tibet
15:45 Escape to the Country
16:15 Cycling: World Road
Championships 18:00 Rugby
League: Super League Play-Offs
19:00 Great Barrier Reef 20:00
Top Gear 21:00 Vikings 22:00
Dragons' Den 23:00 Mock the
Week 23:30 Good
07:15 Willi wills wissen 07:35
Meister Eder und sein Pumuckl
08:25 Tigerenten Club 09:25
Die Sendung mit der Maus
09:55 Tagesschau 10:00 Okto-
berfest2012 12:00 Tagesschau
12:03 Presseclub 12:45 Wo-
chenspiegel 13:15 Mensch
Mama! 14:45 Die Herbstzeitlo-
sen 16:15 Tagesschau 16:30
ARD-Ratgeber17:00 W wie
Wissen 17:30 Gott und die
Welt 18:00 Sportschau 18:30
Bericht aus Berlin 18:49 Ge-
winnzahlen Deutsche Fernseh-
lotterie 18:50 LindenstraRe
19:20 Weltspiegel 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort 21:45 Gün-
ther Jauch 22:45 Tagesthemen
23:03 Das Wetter im Ersten
23:05 ttt-extra 23:35 Druck-
frisch
07:10 Meine Freundin Gonni
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
08:35 Löwenzahn Classics
08:59 Anders fernsehen 09:00
Heute 09:02 sonntags 09:30
Evangelischer Gottesdienst
10:15 Die Schwarzwaldklinik
11:00 ZDF-Fernsehgarten
12:55 Heute 12:58 Peter Hahne
13:20 planet e. 13:50 The Ad
ventures of the Wilderness Fa
mily 15:25 Heute 15:30 Easy
Virtue 17:00 Heute 17:10 ZDF
Sportreportage 18:00 ZDF.re-
portage 18:30 Terra Xpress
19:00 heute 19:10 Berlin direkt
19:28 5-Sterne - Gewinner der
Aktion Mensch 19:30 Terra X
20:15 Rosamunde Pilcher: Die
falsche Nonne 21:45 heute-
journal 22:00 GSI - Spezialein-
heit Göteborg 23:30 ZDF Hi
story
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Land und lecker 08:35 Ein Fall
für die Anrheiner 09:05 Linden
straRe 09:35 KölnerTreff 11:00
west.art Talk 12:30 West ART
Meisterwerke: Tiger Turtle
von Heike Mutter und Ulrich
,Genth, Magic Mountain in
Duisburg 12:35 Die Bliicher-
bande 14:05 Mein Nachbar,
sein Dackei ich 15:35 Tür-
kisch für Anfanger 16:00 Cos
mo TV 16:30 Krach mit Oma
17:00 GroRstadtrevier 17:45
Ein Fall für die Anrheiner 18:15
Tiere suchen ein Zuhause
19:10 Aktuelle Stunde 19:30
Westpol - Politik in Nordrhein-
Westfalen 20:00 Tagesschau
20:15 Wunderschön! Rhein,
Wein und Lebenslust - Der
Rheingau in sechs Tagen 21:45
Bundesliga am Sonntag 22:15
Zimmerfrei! - Prominente su
chen ein Zuhause: Jürgen Bek
kers 23:15 ...und BASTA! 23:45
Zeiglers wunderbare Welt des
FuRballs
07:15 X-Machines 08:05
Mighty ships 08:55 Factory
Line 09:45 Crash course 10:35
Rattlesnake Republic 11:30
Dual survival 12:25 Flying wild
Alaska 13:201 shouldn't be
alive 14:15 Countdown to colli
sion with Sebastiaan Labrie
15:10 Auction Kings 16:05
Dealers 17:05 Crash course
18:05 American chopper: Sen
ior vs Junior 19:05 Mythbusters
20:00 Unchained reaction
21:00 Flying wild Alaska 22:00
Superhuman showdown 23:00
Squeamish
07:00 Is it real? 08:00 Megafac-
tories 09:00 André Kuipers
10:00 Made in NL 11:00 Wit
ness 12:00 Doomsday preppers
13:00 Locked up abroad 14:00
The dog whisperer 17:00 Made
in NL 18:00 Alien Deep with
Bob Ballard 19:00 Wild Russia
20:00 Nazi Underworld 21:00
The Mayan Apocalypse 22:00
Made in NL23:00 Doomsday
preppers
Animai Planet TIC
07:15 Weird creatures with
Nick Baker 08:10 Natural born
hunters 08:40 Dogs 101 09:35
Crocodile hunter 10:30 Shark-
man 11:25 Mutant planet
13:15 RSPCA: Have you got
what it takes? 14:10 Wild Africa
rescue 15:05 Must love cats
16:00 Animal Planet's most
outrageous 17:00 Austin Ste
vens adventures 18:00 Snog,
marry, avoid? 18:50 Brides of
Beverly Hills 19:40 Dresscue
me 20:10 Sister Wives 21:00
Mob wives 22:00 A Gypsy life
for me 23:00 Dr G: Medical Ex-
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
07:05 Artzooka! 07:30 Sponge-
bob 07:55 Lucky Fred 08:20
Pinguins van Madagascar 08:35
Kung fu panda 09:00 Nick Bat
tle 09:20 Spongebob 09:35
Nick Battle 09:55 Big time rush
10:45 Transformers: Prime
11:05 Big time rush 16:45
Ned's survivalgids 17:10 Big
time rush 18:30 iCarly 19:20
Big time rush 20:15 The troop
20:35 Pinguins van Madagascar
21:00 iCarly 00:10 Gigantic
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:35
Stars parade 09:00 Flash 09:05
Samsam 09:15 Les voyages de
Balthazar 09:20 Woofy 09:25
Les légendes de Tatonka 09:35
Léonard 09:45 Mon ami Grom-
pf 10:10 Galactik Football
10:35 Tactik 11:05 Science ou
fiction 11:35 Amérikologie
12:00 Flash 12:05 Jour de rug
by 12:45 Nouvo 13:05 Epicerie
fine 13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:00 Vivement diman-
che 15:30 Flash 15:35 Nec plus
ultra 16:00 TV5Monde, le jour
nal 16:30 Acoustic 16:55 Flash
17:00 Kiosque 18:00 TV-
SMonde, le journal 18:10 Inter
nationales 19:00 Dans les pas
de Katia 19:55 Flash 20:00 Ma
ghreb-Orient-Express 20:30
Journal de France 2 21:00 Ins
pecteur Lavardin 22:40 Dan
cing 23:00 TV5Monde, le jour
nal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 23:55 Qu'un seul tien-
ne et les autres suivront
Comedy Central
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 07:55 Wiz-
zy Woppy 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit
tle pony 09:15 Kuifje 09:40 Nils
Holgersson 10:05 Lucky Luke
10:50 Boes 11:00 Hallo K3!
12:00 Heidi 12:25 AbraKOdab-
ra 12:50 Dobus 12:55 Nils
Holgersson 13:50 Wickie de Vi
king 14:10 Sinbad 14:35 Dom
mel 15:00 Two guys and a girl
weekend special 15:01 Two
guys and a girl 20:00 Futurama
20:25 Family guy 20:50 Ameri
can Dad 21:15 South Park
21:35 Men at work 22:00 Cali-
fornication 22:30 Married with
children 23:20 Spin city
08:30 Snooker: Masters 11:00
Wielrennen: WK op de weg
17:15 Superbike: WK 18:30
FIA WTCC19:00 Motorsports
weekend 19:15 Snooker: Mas
ters 21:00 FIA WTCC 23:15 Au
tosport: Auto GP
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Middle East
07:30 Talk Asia 08:00 World
Report 08:15 CNN Market
place Europe 08:30 iReport
09:00 World Sport 09:30 Open
Court 10:00 African Voices
10:30 The Brief 11:00 World
Report 11:30 News Special
12:00 CNN Presents 13:00
World Report 13:30 Leading
Women 13:45 Future Cities
14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 Interna
tional Desk 16:30 Political
Mann 17:00 Global Exchange
17:15 CNN Marketplace Africa
17:30 Global Exchange 17:45
CNN Marketplace Middle East
18:00 World Sport 18:30 Win
ning Post 18:45 The Gateway
19:00 International Desk 19:30
African Voices 20:00 Interna
tional Desk 20:30 News Special
21:00 Fareed Zakaria GPS
22:00 World Report 22:30 Po
litical Mann 23:00 Open Court
23:30 World Sport
10:20 Degrassi: The next gen
eration 12:00 16 and pregnant
12:45 Snooki Jwoww 13:10
16 and pregnant weekend
break 13:11 16 and pregnant
19:00 Awkward 19:25 Snooki
Jwoww 19:55 Savage U 20:20
Guy Code 20:45 Ridiculousness
21:30 Punk'd 22:15 Savage U
22:40 Guy Code 23:05 Ridicu
lousness 23:25 Gamekings
23:50 Nitro circus
06:25 Afrik'art 06:50 Reflets
Sud 07:45 Et si vous.me disiez
toute la vérité 08:00 Journal