8 I banen KREDIETANALIST MKBMICROKREDIET JURIST Insolventierecht MKBMICROKREDIET zaterdag 22 september 2012 jQjJobTrack.nl Stichting MKBmicrokrediet gaat per 1 oktober 2012 van start als verschaffer van risicokapitaal (tot maximaal 175K) aan ondernemers (eenmanszaken en besloten vennootschappen) die door middel van een kapitaalinjectie een faillissement willen voorkomen en aan ondernemers die na een deskundige voorbereiding door willen starten na een faillissement. Stichting MKBmicrokrediet gaat per 1 oktober 2012 van start als verschaffer van risicokapitaal (tot maximaal 175K) aan ondernemers (eenmanszaken en besloten vennootschappen) die door middel van een kapitaalinjectie een faillissement willen voorkomen en aan ondernemers die na een deskundige voorbereiding door willen starten na een faillissement. FUNCTIEOMSCHRIJVING In deze functie beoordeel je individuele kredietaanvragen van MKB-ondernemers. Goed gefundeerd adviseer je bij het fiatteren of afwijzen van financieringsvoorstellen. Je signaleert belangrijke kredietrisico-ontwikkelingen en adviseert het management hoe daarop moet worden geanticipeerd. Ook draag je jouw kennis intern over en lever je gevraagd en ongevraagd input aan de juridische afdeling en directie over de kwaliteit van het financieringsproces en bijbehorende risico's. FUNCTIE-EISEN Wij zoeken een specialist op het gebied van kredietbeoordeling voor het MKB. Ervaring en diepgaande kennis zijn een absolute must. Je bent creatief en kan "out of the box" denken. Wat is nog meer noodzakelijk voor deze uitdagende functie: Je hebt een afgeronde hbo-studie. Je hebt kennis van juridische, bedrijfseconomische en fiscale aspecten van een krediet. Je bent commercieel en zakelijk aangelegd. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je hebt ervaring opgedaan bij een bank of participatiemaatschappij. Je bent analytisch sterk en ruikt problemen al op 10 kilometer afstand. Langere reisafstanden om ondernemers te bezoeken vormen geen bezwaar voor je. ARBEIDSVOORWAARDEN Binnen deze functie kan je jezelf uitleven en ontwikkelen. Het is een enerverende functie en geen enkele opdracht is hetzelfde. Je ontmoet nieuwe mensen, doet ervaring op en kan ervaring delen. Expertise wordt omgezet in solide oplossingen en behoud van werkgelegenheid. Je maakt deel uit van het managementteam. Wat bieden wij nog meer: Salaris tussen de 4.000,- en 5.500,- bruto per maand, naargelang je ervaring. Opleidingen en doorgroeimogelijkheden. Zelfstandige functie met grote verantwoordelijkheid. Aandacht voor je persoonlijke ontwikkeling. Auto van de zaak (Audi A5). Als je interesse hebt voor deze uitdagende functie, kun je Joost Melis bellen voor aanvullende informatie (085-489 43 88). Je sollicitatie kun je per e-mail richten aan: joost.melis@mkbmicrokrediet.nl. Bezoekadres: Stichting MKBmicrokredietMinervum 7412 B, 4817 ZG Breda. FUNCTIEOMSCHRIJVING Als jurist richten jouw werkzaamheden zich op het insolventierecht. Je bent zelfstandig actief, bezoekt opdrachtgevers in het MKB, inventariseert problemen en draagt oplossingen aan die je ook zelf uitvoert. Je onderhandelt met de belastingdienst, handelscrediteuren, banken en curatoren. FUNCTIE-EISEN Wij zoeken een specialist op het gebied van het insolventierecht, dit kan een Advocaat Medewerker of een Jurist zijn. Ervaring en diepgaande kennis van het insolventierecht zijn een absolute must. Je bent creatief en kan "out of the box" denken. Wat is nog meer noodzakelijk voor deze uitdagende functie: Een afgeronde WO-opleiding Nederlands Recht. Tussen de 3 en 6 jaar ervaring als Advocaat óf Jurist. Je bent in staat zelfstandig te werken en 2 medewerkers aan te sturen. Je bent rechtdoorzee, helder, flexibel en stressbestendig. Je bent een snelle denker, maar ook een doener. Een uitstekende, foutloze beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je bent voor minimaal 40 uur per week beschikbaar Langere reisafstanden om cliënten te bezoeken vormen geen bezwaar voor je. ARBEIDSVOORWAARDEN Binnen deze functie kan je jezelf uitleven en ontwikkelen. Het is een enerverende functie en geen enkele opdracht is hetzelfde. Je ontmoet nieuwe mensen, doet ervaring op en kan ervaring delen. Expertise wordt omgezet in solide oplossingen en behoud van werkgelegenheid. Je maakt deel uit van het managementteam. Wat bieden wij nog meer: Salaris tussen de 4.000,- en 5.500,- bruto per maand, naargelang je ervaring. Opleidingen en doorgroeimogelijkheden. Zelfstandige functie met grote verantwoordelijkheid. Aandacht voor je persoonlijke ontwikkeling. Auto van de zaak (Audi A5). Als je interesse hebt voor deze uitdagende functie, kun je Joost Melis bellen voor aanvullende informatie (085-489 43 88). Je sollicitatie kun je per e-mail richten aan: joost.melis@mkbmicrokrediet.nl. Bezoekadres: Stichting MKBmicrokredietMinervum 7412 B, 4817 ZG Breda.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48