Jacohus Paauwe 38 I familieberichten zaterdag 22 september 2012 (f) (TlGnsenlinq.nl Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Paulina Antonina Zweedijk-de Graaf betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed ).D. Zweedijk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2012 Veel kaarten hebben wij ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Casper Siereveld Vaak met een persoonlijk verhaal. Dat heeft ons veel steun gegeven. Hartelijk dank hiervoor. J. Siereveld-de Nooijer Henk en Thea Anneke en Wim Gilbert en Annet Nick en fordy Amemuiden, september 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven, kaarten en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Wij kijken als familie terug op mooi en waardig afscheid zowel in de kerk als bij het graf. Janny Paauwe-Wondergem Kinderen en kleinkinderen Gapinge, september 2012 ...maar met een schatkist aan herinneringen zal je nooit alleen staan Tijdens zijn ziekte en na hetoverlijden van mijn lieve man Kees Schout ontvingen wij vele hartverwarmende reacties en blijken van medeleven. Uw betrokkenheid heeft op ons een onuitwisbare indruk achtergelaten. Hartelijk dank hiervoor. Nel Schout-Holten Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, september 2012 Dankbaar zijn wij voor het leven van FRANS LAZARUS ZADRACH SARÏOA FRANS zal altijd onze geweldige, prachtige, zorgzame, lieve en grappige broer en papa jBANT.fi blijven. Zijn stille aanwezigheid, zijn mooie glimlach en daadkracht blijven ons altijd bij. Tranen en leegte.liefde, warmte maar vooral uw steun en aanwezigheid hebben wij gevoeld. Overweldigend was uw medeleven, nadat FRANS zo plotseling van ons werd ontnomen. Zoveel mensen, kaarten, bloemen, telefoontjes, lieve woorden en armen om ons heen! Aangezien het onmogelijk is iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij op deze wijze onze oprechte dank. Dankbaar zijn wij, Lena, Corry, Noes, Jonas, Tonny, Hanny en Lientje zwagers, schoonzussen en kinderen SARIOA Gods zegen Oost-Souburg, september 2012 Voor de grote belangstelling en de hartelijke wijze van medeleven na het overlijden van mijn vrouw en moeder Adriana Kleinepier - Brasser Jaantje willen wij u hartelijk bedanken. Zo veel kaarten, vriendelijke woorden hebben ons zeer We hopen dat zij in uw en onze gedachten zal blijven voortleven. K. Kleinepier Kees Koudekerke, september 2012 Uw je medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en hele oude oma Mientje de Jonge - van Waarde heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. Middelburg: Theo en Ada de Jonge Zichem Hylke en Katrien, Margot, Hannah Eindhoven Wietse September 2012. Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Piet Raas Wij zullen er een dankbare herinnering aan bewaren. Jo Raas-Janse, Kinderen en kleinkinderen Lewedorp, september 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn allerliefste man, ons pa en onze lieve opa Frans van der Zande Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Mina van der Zande-Dam Kinderen en kleinkinderen Oud-Vossemeer, september 2012 Onze Kanjer, Peter de Kam i uniek n onze oprechte dank. Voor alle warmte, belangstelling en steun tijdens zijn ziekte. Voor de honderden kaarten en brieven na zijn overlijden en zoveel mensen die bij zijn afscheid waren. Aan alle oud-collega's die de moeite namen een kaart te sturen of zelfs de begrafenis bij te wonen. Het heeft diepe indruk op ons- gemaakt en heeft ons goed gedaan en gesterkt. Rini de Kam-Brouwer Stevo en Marcel Liesbeth Linda Het familiehuis Daniël den Hoed was heel blij met ruim 700,- aan giften. Aagtekerke, september 2012 Uw handdruk, uw kaart, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader - Isaac van den Buuse hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Hiervoor onze hartelijke dank. D.P. van den Buuse-Sinke Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, september 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, opa en overgrootvader Johannes Albertus Muller zeggen wij u hartelijk dank. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, september 2012. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en mémé Julia de Caluwé-Van Rossem Uw aanwezigheid bij de begrafenis, de kaarten, telefoontjes en bloemen hebben wij als zeer troostvol ervaren. Het heeft ons getroffen dat zovelen met ons meegeleefd hebben. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Koewacht, september 2012 Langs deze weg willen wij u danken voor alle bewijzen van deelneming na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en (overgrootmoeder Johanna Marina Dekker-Guiljam Uw medeleven - in welke vonn dan ook betoond - heeft ons goed gedaan. Fam. K. Blankers-Dekker Fam. W. Dekker-Moens Zaamslag, september 2012 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en bomma Eugenie de Blok - Verbruggen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst-, september 2012 ;i Alle lieve woorden en gebaren naar aanleiding van het j; ongeluk en overlijden van Co de Bruijne hebben ons getroost en geholpen. We zijn iedereen die zijn medeleven - op welke manier dan ook - liet blijken j oprecht dankbaar. Namens de familie: Joke de Bruijne-Dekker Terneuzen, september 2012 Bij het overlijden van mijn man, vader en schoonvader Robert de Meulemeester hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons duidelijk het gevoel gegeven het verlies van Robert niet alleen te hoeven dragen. Monika Patricia V en Gerben Nieuwvliet, september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38