HttÉUUu m (J) dlensenliriq.nl zaterdag 22 september 2012 familieberichten I 37 In vrede vertrouwend op God is heengegaan mijn trouwe vriendin en huisgenote Elisabeth Cornelia de Ruijter 28 november 1925 t 20 september 2012 M. Dekker Touwbaan 108 4331 VA Middelburg De herdenkingsdienst zal gehouden worden maandag 24 september om 14.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te condoleren en te ontmoeten. Liever geen bloemen. IK BEN BLIJ Na een korte periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoomnoeder, oma, zus, schoonzus en tante Self! Soplanit - de Keijzer weduwe van Adrianus Soplanit 10 mei 1934 f 19 september 2012 Oost-Souburg: Sammy Roos Mona Edwin, Sisera Moordrecht: broers, zusters neven, nichten kleinkinderen Ma is liefdevol verzorgd in Sint Jans Hospice de Casembroot te Middelburg. Onze hartelijke dank hiervoor. 4388 JT Oost-Souburg Kromwegesingel 189 Er is gelegenheid tot afscheid nemen van zaterdag 22 tot en met maandag 24 september van 19.00 tot 21.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden op dinsdag 25 september om 11.00 uur in de aula van voornoemd uitvaartcentrum. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden om 13.30 uur te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Molukse Stichting "MAE-UKU" Pr. Hendrikstraat 35A te Oost-Souburg. De Heer is mijn herder. Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Maria Zielman-Francke - tante Rie - weduwe van Frits Zielman 25 april 1925 f :19 september 2012 Uit aller naam: D. Stoelhorst Zorgcentrum, De Zoute Viever Correspondentieadres: Mozartlaan 14, 4384 KT Vlissingen Er is gelegenheid, tot afscheid nemen op dinsdag 25 september van 11.00 tot 11.45 uur in gebouw De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De uitvaartdienst zal om 12.00 uur in kerkgebouw de Open Haven aan het Oranjeplein worden gehouden. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg waar omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in gebouw De Ark. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen hopen wij u middels deze kennisgeving te bereiken. Onze dank gaat uit naar het team van zorgcentrum De Zoute Viever voor t De grens over Na een lang en vol leven van 90 jaar hebben wij afscheid genomen van onze lieve papa en opa Geboren: 11 juli 1922 Overleden: 20 september 2012 Leen van Duivendijk Weduwnaar van Marguerita van Duivendijk-Ververs Emmy van Duivendijk Ivar, Karin Esmé, Berend Leen en Els van Duivendijk Annemiek, Mattijs Madelief, Joop Liezelot, Ronald Correspondentieadres: L.P. van Duivendijk Parelduikerhof 16 4332 DA Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 26 september om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein te Koudekerke. Na de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Biggekerksestraat, nodigen we u uit in De Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Voor de liefdevolle verzorging bedanken wij de medewerkers van Zorgstroom en van De Brouwerij. Als u geen kaart ontvangen heeft en u voelt zich verbonden met onze familie, bent u van harte uitgenodigd. a Nooit zul je meer door je tuin lopen, waar je zo trots op was. Nooit meer Ixaakmtandenzoekenophetstrand Nooit meer logeren bij oma T Nooit rfieer zomaar eén kletspraatje (o)ma wé zullen je missen Woensdagavond,T.9 september 2012 is overleden ;>V: Juliette Rosalie de Bakker-van Daele weduvppan Augusttnus Servinus Aloysius de Bakker.- f f 19 september 201.2. te Oostburg 11 december 1932 te Sint Jansteen Buiten: lénburg: '-Hoofdplaat: ÉpÉk Cofféspoi identi'éadres: Anita en John Evelien en Jarno Guus en Anouk Anne frank en Ann Florence en Miguel t Marian en Erik Inge eri Gijs Ellen en Klaas Rol, Chris en Edwin i Jetsite Lotte; Oude: Haven 2. 450 i PA Oostburg De uitvaartdienst wordt ighouden "Óp maandag 24 'september om 10.30 uur in de Sint Éligiyskerk aan. het Eiigiuspiein te Oostburg. Na de ■dienst brengen we haar samen naai. haai.: laatste rustplaats op j: voor ma hei afgelopen jaar hëett gezorgd, willen we iangs deze weg hartelijk bedanken. Wik u, indien u peet: kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging m. zodanig beschouwen imiiffii Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden onze Louis Winter Louis was een markante persoonlijkheid, die- zich op humorvolle wijze vele jaren heeft ingezet voor de Zeeuwse Reinigingsdienst. We verliezen in hem een zeer gewaar deerde en loyale collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, naaste familie en alle mensen die dicht bij Louis hebben gestaan. Namens de Directie en medewerkers Indaver Nederland, Zeeuwse Reinigingsdienst Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze trouwe medewerker Louis Winter Wij wensen familie en collega's van de Zeeuwse Reinigingsdienst veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Tempo-Team Uitzenden Goes Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Aaltje Knol-Verhelst Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. kinderen en kleinkinderen Temeuzen, september 2012 Wij willen iedereen bedanken voor uw steun, aanwezigheid of kaartjes na het overlijden van Mimi Hoste In plaats van kaarten Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame (schoon)vader en opa Kees Balkenende Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING Hartelijk dank voor de belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man Bram Huijsman Het was mij mede tot steun in deze moeilijke periode. A.L. Huijsman-Dekker Koudekerke, 22 september 2012 U die persoonlijk, schriftelijk of in welke vorm dan ook, uw medeleven heeft betoond na het overlijden van onze moeder en oma JO DAANE betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Namens de familie, G. van dep Brink

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37