36 Ifamilieberichten zaterdag 22 september 2012 IDensenlinq.nl Je hebt genoten van het leven en wij van jou. Geheel onverwacht heb je ons voorgoed verlaten, maar in gedachten zal je altijd bij ons zijn, onze lieve vader en mijn lieve opie Jan Rejack weduwnaar van Maatje Paulina Reijnhout 24 mei 1933 Goes 20 september 2012 Anja en Dick Sondervan - Rejack Sharon Wilma Rejack en Jurgen van der Velde Correspondentieadres: Poelruiterhof 3 4451 DB Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 24 september tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 25 september om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Totaal onverwacht is overleden onze goede vriend Jan Rejack Tonny en Tilly Fassaert Monique en Daniël Theo en Renate Kleinkinderen Goes, 20 september 2012 Het zal nooit meer hetzelfde zijn Jan we zullen je missen. De koffieclub Koffiehuis 't Geveltje - ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING - Geheel onverwacht is, na een vriendschap van 42 jaar, overleden Frank de Zeeuw zoon van Frans de Zeeuw t en Lena de Zeeuw-Lenzen t in de leeftijd.van 57 jaar. Vlissingen, 9 september 2012 Correspondentieadres: Jonny Labrujere Groen van Prinstererlaan 120 4384 CK Vlissingen De crematie heeft op 14 september in stilte plaatsgevonden. Buiten God is niets dan strijd Niets dan moeite en zorgen Laat mij in zijn liefde geborgen rusten nu in eeuwigheid Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat onze lieve, betrokken tante van ons is heengegaan Sara Jacoba Diermanse -Tante Saar- in de leeftijd van 89 jaar. neven en nichten Familie Visser Familie Hoogstrate Familie Suurmond Wij danken hen die haar zo liefdevol hebben bezocht en verzotgd. Vlissingen, 20 september 2012 Correspondentieadres: Burchtstraat 15 4388 JJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 22 september en zondag 23 september van ,14.00 tot 15'.00 uur in haar eigen woning alwaar zij is opgebaard. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 24 september om 12.30 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Met Giel is een warm mens, een groot man, inspirator en mentor van ons weggegaan. Na een leven waarin hij al zijn talenten ten volle aan ons heeft gegeven is Giel Clemens overleden. Wij zullen Giel als echtgenoot, vader, grootvader en vriend erg missen. 23 december 1932 t 21 september 2012 Maastricht Terneuzen Wies Frangois en Irene Timo en Lois Karim Joke Het verplegend personeel van afdeling B2 van het ziekenhuis ZorgSaam te Terneuzen heeft Giel in zijn laatste dagen professioneel en met warmte verpleegd, wij zijn daarvoor zeer dankbaar. Van der Waalsstraat 8, 4532 LC Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 26 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Op dinsdag 18 september jl. is overleden oud-medewerker van politie Hypolytus Leonardus Warrens Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Namens alle-medewerkers van Politie Zeeland, A. M. Demmers-van der Geest, korpschef Geen leven zonder leed. Geen afscheid zonder verdriet. Toch nog willen blijven leven. De geest nog helder, het lichaam op. Ga nu maar zo is het goed. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Maria fohanna Cornelia van Duimen sinds 1974 weduwe van Eduard Julien sF Rotterdam t Kwadendamme 25 maart 1924 20 september 2012 Kwadendamme: jetty en Willem Kwadendamme: Marina (in liefdevolle herinnering) Middelharnis: Louis Kwadendamme: Jan en Ilda Eefen Mèllanie Chris en. Mitchell Linda Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allevo, Priva Zorg en de huisartsenpraktijk 's-Gravenpolder voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: De Casembrootstraat 29 4454 AM Kwadendamme De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 25 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de IT. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de Kapel in de kerk. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Lieve oma, Je wilde nog zoveel doen, maar het ging niet meer. Je lichaam was op... Ik zal nooit vergeten wat je allemaal voor mij hebt gedaan. Je zal voor altijd een speciaal plaatsje in mijn hart hebben. Ik ga je heel erg missen lieve oma. Ik hou van jou Dikke kus Eef Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat na een mooi leven van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jacobus Minnaard Ko in de leeftijd van 87 jaar. G.A. Minnaard-Traas Kees Minnaard Niels Kiki en Robert 21 september 2012 Roel shoek weg 16 4413 NG Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Gelegenheid tol condoleren en afscheid nemen zaterdag 22 september van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. T.W. van Bennekom, wordt maandag 24 september om 13.30 uur gehouden in "De Rancke", Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Rancke" gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij om het overlijden van Ome Ko Jan en Lia Marianne en Daan Corine en Frank Jacqueline en Ron Rinus en Nicole Jacco en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36