0 mgnseniinq.nl Jubileum 50 jaar getrouwd Jan en Bets Melis-de Visser Overladen Monique Maria Louise Moens - Nooijens Maatje Goldbach-Stroo zaterdag 22 september 2012 femifieberiefttei» I 35 Op vrijdag 28 september 2012 zijn wij Als u ons wilt feliciteren bent u van harte welkom van 15.30 uur tot 17.00 uur in "De Babbel", Langstraat 1 in Zoutelande. Deurlostraat14 4374 BJ Zoutelande Bedankt Bedankt iedereen, die op ons feest was. Bedankt voor de bijdragen, de vele kaarten en mooie bloemen. Bedankt voor deze dag met een gouden randje. Toon en Nellie Spierenburg-La Gasse. D'n oest is Nadat hij zijn laatste oogst heeft binnengehaald is, na een lang en werkzaam leven, op zijn boerderij, tevreden en vredig ingeslapen mijn dierbare man, onze vader en opa Piet Zweemer Borssele, 20 maart 1923 Borssele, 20 september 2012 Marie Zweemer-Witte Wil en Marja Mieke f Annelien Matthijs Lennart én Saskia Jessika en Coen Justin t Sjaak en Christa Zeedijk 20A, 4454 PM Borssele De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn broer, zwager en oom Piet Zweemer Andries Zweemer Ina Zweerrier-Kooij neven en nichten Borssele, 20 september 2012 Wij zijn bedroefd dat is overleden na een periode van ziekte, onze zwager en oom P.A. Zweemer Temeuzen: Borssele: Zwijndrecht: Zwitserland: Vlissingen: Heinkenszand: M. Karelse-Witte C.P Karelse P. Witte t W. Witte t C. de Bue-Witte G.J de Bue J. Witte A.PWitte-Kikf J. Witte f G.J Witte-Koole Neven en nichten Wij wensen Marie en de (klein)kinderen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Ik had graag nog willen blijven, maar helaas is het tijd om te gaan. Wees niet verdrietig, maar geniet van iedere dag die je is gegeven. Hoek van Holland, 14 januari 1961 Vlissingen, 21 september 2012 Mijn lieve man en maatje Ronald Moens Mijn lieve zoon en vriend Mitchar In herinnering Jan Nooijens In herinnering Maria Nooijens - Fransooi In herinnering Kees Moens In herinnering Toos Moens - Boer Cees en Ada Nooijens - de Wild Hans en Hanneke Nooijens - Rotte Eric Moens en Madeleine Gray Neven en nichten Mijn speciale dank gaat uit naar mijn beste vriendin Ingrid, de artsen Wielenga en Scheer en en verder aan iedereen die ons tot steun is geweest en dat zijn er heel wat. Spuistraat 20a 4381 HR Vlissingen Monique is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, hier kan afscheid genomen worden op woensdag 26 september van 11.45 tot 12.15 uur. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Monique hield van witte bloemen, haar wens is dat iedereen één witte bloem meeneemt. Dagwereldwijf! Moos en Mitchar, heel veel sterkte toegewenst. Chris Lies Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat onze zeer gewaardeerde medewerkster en collega Monique Moens-Nooijens is overleden. Monique was werkzaam als verzorgende in verpleeghuis Ter Reede Vondellaan te Vlissingen. Met liefde en plezier deed zij haar werk. Dit straalde zij ook uit in haar werk voor de bewoners en in -haar goede contacten met collega's. Onze gedachten gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens bewoners en medewerkers van Werkt voor Ouderen drs. J. de Graaf, algemeen directeur Simon van den Broeke Vrouwenpolder, 12.maart 1924 t Middelburg, 15 september 2012 Simon heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Er kan daarom geen afscheid van hem genomen worden. De medewerkers van Rustenburg hebben goed voor hem gezorgd. Contactpersoon: A. Franke Haymanstraat 18 4335 CV Middelburg Haar wereld werd steeds kleiner. Geleidelijk verloren wij de moeder die wij kenden. Wij zullen haar blijven herinneren als de lieve vrouw die zij was. Tot ons verdriet is op 90-jarige leeftijd overleden weduwe van J.H. Goldbach Vlissingen, Heerlen, 7 juli 1922 16 september 2012 Leiden: Hans Goldbach Heerlen: Lien Goldbach Wageningen: Rob Goldbach f Correspondentieadres: Vrusschemigerweg 77, 6417 PH Heerlen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken personeel en vrijwilligers van zorgcentrum Tobias en verpleeghuis Piushof voor hun toegewijde en liefdevolle zorg gedurende de moeilijke laatste jaren van haar leven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma EUGENIE ANNA LIEVENSE-HOFKENS weduwe van Willem Lievense "Annie" Herten, 25 december 1937 f Middelburg, 17 september 2012 Adrie An ja de Haan f Denise en Pieter Mila Kevin en Darin ka Mario en Mary Ivar Wilco en Rian Jordi Daley Correspondentieadres: Rommestraat 3, 4384 DH, Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een woord van dank aan het verzorgend personeel van zorgcentrum Buitenrustafdeling Oesterschelp voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35