Even voorstellen In uw regl Mabélis Mode: Een belevenis! MCT-Terne Gun uw mo Onderstaande bedrijven met een sterke binding met uw regio laten u graag en met gepaste trots voor en achter de schermen meekijken. Ook interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie naar: 076-5312113. Hardlopen en wandelen zijn po pulair bij miljoenen Nederlanders. Logisch, het is gezond en je komt nog eens buiten. Zorg goed voor uw voeten en breng eens een be zoekje aan Koole Sport in Middel burg: Dé speciaalzaak voor begin nende en doorgewinterde lopers. Bij Koole Sport weten ze waar over ze praten. Alle medewerkers combineren actief sporten met theoretische kennis. Floris Jan Koole en Mauricio Gonzalez hebben beiden professioneel hardgelopen op het hoogste niveau en zijn podo- logen, specialisten op het gebied van voeten en voetproblemen. „Je kunt wel een mooi jasje aantrekken. Maar zonder de geschikte schoen is het vragen om blessures."Wilt u beginnen met hardlopen, dan krijgt u nergens beter advies dan bij Koole Sport. Met kennis en passie helpen ze lopers en wandelaars van twee tot tachtig jaar. Een video-analyse, een podologisch consult, een voetscan, ze kunnen allemaal worden ingezet om ook voor u het perfecte schoei sel te vinden. Het resultaat is vele uren onbezorgd loopplezier. Koole Sport is geregistreerd bij de stich ting Loop. Podologische inlegzolen worden door de zorgverzekeraar vergoed. Koole Sport Brakstraat 24 4331.TN Middelburg (0118)627779 www.koolesport.nl Schoudee ligt in de achtertuin van natuurpark De Oosterschel- de. Op deze unieke locatie nodi gen Martip en Anne Gunst u van harte uit om een kijkje te komen nemen in en om hun historische hoeve. Een waarschuwing is wel op zijn plaats: heeft u de weg naar Wemeldinge gevonden, dan wilt u niet meer weg. De zaal, de tuin en het terras van de nostalgische boerderij vormen het decor voor sfeervolle feesten en partijen. Een jubileum,een diner, een themafeest, een familiereünie, u verzint het en samen met Martin en Anne wordt het gerealiseerd.. 'Duizend mensen, duizend wensen' is het motto. Elke zondag serveren ze een brunch. Leuk voor iedere gelegenheid met het hele gezin en mooi te combineren met een wan deling langs de Oosterschelde. Steeds meer bedrijven maken ge bruik van de faciliteiten en arran gementen van Schoudee. Een ver gadering, een bedrijfspresentatie, een informele borrel, het is maar een greep uit het aanbod. U kunt er zelfs een ontbijtvergadering be leggen. Kijk eens op de site om nog meer inspiratie op te doen! Vergader- en partycentrum Schoudee Schoudeeweg 1 4424 NB Wemeldinge (0113) 626088 www.schoudee.nl Zij adviseren en begeleiden u in een keuze die het beste bij u en uw huis past. Het programma is compleet met het allround technische team. Zij komen bij u thuis alles tot in de puntjes installeren en afwerken. Interieurhuys Deurloo Havenplein 3 4301 JD Zierikzee (0111)416378 www.deurloozierikzee.nl ke simulator om motorfietsen te kunnen perfectioneren, de motor zuinig af te stellen en problemen te kunnen ontdekken en verhelpen MCT-Terneuzen organiseert diverse evenementen voor motorliefheb bers. U kunt zich nog opgeven voor de Sound of Tunnel, een prachtige toerrit op zaterdag 29 september, de dag dat de Westerscheldetunnel tolvrij is. En op zaterdag 20 oktober is de afsluiting van het seizoen bij MCT- Terneuzen, met onder andere demo-rijden met Benelli motoren inclusief een Italiaans buffet. MCT is sinds kort dealer van dit Italiaanse motormerk! Nieuwsgierig gewor den Neem een kijkje op de web site van MCT-Terneuzen. MotorCyde Tuning Terneuzen Polenweg 24a 4538 AP Terneuzen (0115)769006 www.mctonline.nl lnfo@mctonline.nl Kwalitatief hoogwaardig on derhoud en reparatie van alle merken motoren. Dat is de spe cialiteit van MotorCycle Tuning (MCT) in Terneuzen. De ervaring en vakkennis van Johnny Sjuul Willemsen in combinatie met de laatste technische snufjes ga randeren een optimaal resultaat. MCT bemiddelt ook bij de aan- en verkoop van motoren. Johnny Willemsen is een begrip in de racerij (ook gezien zijn eigen racehistory!). Hij onderhoudt het materiaal van raceteams uit- heel Europa. Met evenveel liefde buigt hij zich over de motorfietsen van de vele particuliere klanten.Zij pro fiteren mee van zijn enorme erva ring. Daarnaast is techniek absolute topklasse. Zo heeft MCT-Terneuzen een vermogenstestbank, een unie- In New York leef je écht, kun je creë ren, ontsnappen en ontdekken. Net als deze stad is de UGG-lijn voor dames, heren en kinderen (vanaf maat 30) een unieke ervaring. Bij de 1 gewaagde ontwerpen staan opval lende technieken, prachtige leer soorten en unieke stijlen centraal. De Carmen Collection, vrouwe lijkheid met een vleugje retro- glamour. De Madison Collection voor de pure modeliefhebster. De Downtown en de Fontanne Collec tions, die ruig combineren met luxe materialen. Wacht geen seconde langer, de nieuwe UGGS liggen nü bij The Tube! The Tube Grote Kade 40-42 4461 BE Goes (0113)323484 www.the-tube.nl Kom, kijk, voel en beleef! Deze uit nodiging van Hendrik Mabélis van Mabélis Mode in Vlissingen geldt natuurlijk voor de prachtige da- mes- en herenkleding die hij ver koopt. Maar eigenlijk is de gevel van het historische pand al een be zoekje waard. Iedere zes maanden een nieuwe uitstraling. De bood schap: hier wordt met passie en creativiteit gewerkt. Kleding kopen is een belevenis. Mabélis volgt zorgvuldig de trends op het gebied van mode. Deze win ter voeren warme tinten als don kerrood, oranje en kerriegeel de boventoon. Maar ook de combinatie zwart-wit is pqpulair. Mabélis en zijn team zijn onnavolgbaar als het gaat om het creëren van mooie combi naties. „Onze klanten komen steeds terug. Ze zijn gesteld op de persoonlijke aandacht, de kwaliteiten het eerlijke advies." Mabélis Mode bestaat uit een da mes- en een herenmodezaak. Beide winkels zijn behangen met gezel ligheid. De collecties zijn met liefde voor het vak samengesteld. Eigenzinnig, smaakvol en exclusief. Zoekt u iets voor overdag of's avonds, klassiek of sportief? Loop eens binnen en laat u verrassen. Mabélis Mode Sint Jacobsstraat 9-11 4381 EK Vlissingen (0118)412194 www.mabelismode.nl Alles wat uw hartje begeert op het gebied van woninginrichting. Dat vindt u bij Interieurhuys Deurloo in Zierikzee. Een assortiment dat zijn weerga niet kent, medewer kers die vakkunde en service met hoofdletters schrijven. „Kom eens binnen en laat u verrassen", klinkt het warme welkom van eigenaar Arie van Beveren. Het historische Jugendstïl- pand staat al ruim een eeuw mooi te wezen als een baken van kwaliteit. Ook bij Interi eurhuys Deurloo gaan ze altijd voor kwaliteit. Laat u niet mis leiden door de smalle gevel. Achter de voordeur ligt 500 vierkante meter winkelvloer. U vindt er de mooiste vloeren, een indrukwekkende collectie zonwering en rolluiken, com plete raamdecoratie en de fraaiste bedderie. Door al dit moois dreigt u wellicht door de bomen het bos niet meer te zien. Daar maakt het team van Interieurhuys Deurloo echter het verschil. Wie van surf- en streetwear houdt, raakt niet uitgekeken op de vrije- tijdskleding bij The Tube. Een vol ledige schoenenlijn maakt het helemaal éf. Nu hebben ze het neusje van de zalm in huis. Het is de nieuwe en opvallende herfstcollec- tie van UGG Australië, geïnspireerd door New York. Sportieve vrijetijdskleding voor dames, heren en stoere kinderen. Dat is de specialiteit van The Tube in Goes. De nieuwe collectie van UGG past daar perfect bij. Bent u ook gek van dit Australische feno meen voor uw voeten? Kom dan snel een kijkje nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 52