Rijn Kerstcruise Düsseldorf, Keulen en Bonn 3 daagse reis met overnachting, ontbijt en diner Donderdag 20 September 2012 lI Supervoordelig uitwaaien op Ameland! Drie dagen in een comfortabel hotel Het begint ai met de overtocht met de boot, waarna u aan komt in de haven van Ameland. WestCord Hotel Noordsee op Ameland ligt aan de Strandweg, ten noorden van het dorp Nes. Op nog geen kilometer afstand van het hotel ligt het Noordzeestrand. SÖHÉ. ':w4 Vanaf de voordeur beginnen diverse fiets- en wandelpaden, die het afwisselende landschap van Ameland ontsluiten. Ameland bestaat uit heide velden, weilanden en bossen waarin zelfs reeën lopen. De noordkust van Ameland is een uitgestrekt duingebied met 23 kilometer lang zandstrand. Aan de oost kant van het eiland ligt natuurmonument "Het Oerd" met een uitgestrekt wadgebied. Het dorp Nes, in de buurt van Hotel Noordsee, is het grootste en gezelligste dorp van Ameland met aantrekkelijke winkel tjes en leuke cafés. Een bezoek aan de andere dorpen en de 58 meter hoge vuurtoren in natuurlijk ook zeker de moeite waard! Laat u boeien door het mooie eiland Ameland tijdens uw verblijf! WestCord Hotel Noordsee Hotel Noordsee beschikt over comfortabele hotelkamers en familieappartementen (met kookgelegenheid), restaurant, bar, Turks stoombad, sauna, solarium en overdekt zwembad. Het arrangement 2x overnachting in een comfortabele kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet 1 dag fietshuur met fietsroutekaart kortingsboekje Ameland Voordelig lx gebruik sauna óf solarium Bij gebruik van 3-gangen diner lx glas wijn p.p. gratis Toeslag aankomst vr/za september/oktober/november 10,00 p.p. Toeslag schoolvakanties: 12 t/m 27 oktober, 24 december t/m 1 januari, 15 februari t/m 2 maart 20,00 p.p. Éénpersoonstoeslag 35,00 per nacht. Prijs is exclusief toeristenbelasting 1,25 p.p.p.n. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.westcordhotels.nl/ Wegener of telefonisch: 0519 54 66 00 onder vermelding van 'Ameland boeit Wegener'. categoi .pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Ga mee met onze kerstcruise naar de kerstmarkten in Duitsland. De touringcar brengt u naar Düsseldorf waar u aan boord gaat van het schip. DAG 1: We starten de reis in Düsseldorf, waar we rond de •middag zullen arriveren. Deze stad staat bekend als een echte winkelstad en tijdens de kerst kunt u hier één van de grootste kerstmarkten van Europa bezoeken. De gehele stad is versierd en u kunt hier genieten van de smalle straatjes vol lichtjes en gezelligheid. Om 16.00 uur mag u aan boord van het cruiseschip en in de loop van de avond vertrekken we naar Keulen. Al varende kunt u genieten van een 3-gangendiner op het schip. Het schip meert aan in Keulen, aan de Rijnpromenade op loopafstand van het centrum. DAG 2: Na het ontbijt kunt u vanaf het schip te voet de stad Keulen verkennen. De stad staat bekend om haar Dom en de vele kerken. Gedurende de kerstperiode staat de stad naast de kerken vooral bekend om haar kerstmarkten. U vindt hier tijdens de kerstperiode maar liefst zeven zogenaamde Weihnachtsmarkten. Rond het middaguur kunt u gebruik maken van een lunch aan boord van het schip. Vanaf 19.00 uur varen we verder naar Bonn. Tijdens de vaart kunt u dineren. DAG 3: Vandaag verlaat u in de ochtend het cruiseschip, de rest van de dag kunt u nog volop genieten van de kerstsfeer in Bonn. De kerstmarkten van Beethovenstad Bonn zijn zeer sfeervol. Aan het einde van de middag vertrekken we naar het verzamelpunt in Nederland, vanwaar u met onze servicelijn naar uw opstapplaats wordt gebracht. Op enkele data zal het programma omgekeerd worden uitgevoerd. De reis start dan in Bonn en eindigt in Düsseldorf. Kom volledig in de stemming met deze Kerstcruise! 3 dagen A Vertrek op: 5 december €199,- 7 december €229,- 9 december €199,- 11 december €199,- 13 december 199,- 15 december €229,- 17 december €179,- Accommodatie: U verblijft tijdens deze reis op het 4*cruiseschip de MS Swiss Crystall. Het schip beschikt over een panoramalounge, restaurant, bar zonnedek, bibliotheek en een souveniershop. Alle hutten beschikken over een radio, tv, mini-bar, kluisje, haardroger, airconditioning.en aparte douche Ns— met toilet. De hutten op het bovendek beschikken over een panorama uitzicht. Inclusief: 2 overnachtingen in een 2-persoonshut 2x ontbijtbuffet 2x 3-gangendiner lx lunch op dag 2 lx koffie bij het verzamelpunt Toeristenbelasting Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Tourist Class touringcar. Meer informatie en boeken: *Boek deze reis en vermeld bij boeking uw boekcode 8938 en er zullen dan geen reserveringskosten worden berekend. Deze actie is alleen geldig op nieuwe boekingen, actie loopt tot en met 30-09-2012. Reizen worden uitgevoerd door Effeweg.nl. Voor meer informatie kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67. categorie reizen rondreizen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48