Colofon mmhmm f mensenlinq.nl Woensdag 19 september 2012 an i 33 Psalm 1456 berijmd. Dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar diep bedroefd omdat we haar zo zullen missen, delen wij u mee dat de Heere uit ons midden hee weggenomen onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Jakoba Riemens sinds 14 november 1998 weduwe van Piet van Helleman in de leeftijd van 90 jaar. Middelburg: J. van Helleman J.C. van Helleman-Gilde Middelburg: S.W. van Helleman J.L. van Helleman-van Goudswaard Middelburg: A. van Keulen-van Helleman L.J. van Keulen Biggekerke: L. Koets-van Helleman M.S. Koets 's-Gravenpolder: M.J. van Helleman A. van Helleman-Peene Klein- en achterkleinkinderen. 18 september 2012 Correspondentieadres Koudekerkseweg 115 4335 HC Middelburg Gelegenheid de familie te condoleren op D.V. vrijdag 21 september van 19.00 -19.30 uur in de "Ter Hoogekerk", Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De rouwdienst zal worden gehouden op 22 september om 12.15 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg om 13.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen Erg verdrietig zijn wij dat onze lieve Oma van Helleman is overleden. We zullen haar belangstelling en meeleven missen. Coby en Gerrit-Jan Inge, Ruben en Laura Lydia en Arjen Linde en Talitha René en Gerarda Chayenne en Rhodé Hans en Charlotte Peter Aafke en Jan Martha en Ab Steven, Lukas enAron Stephanie en Stefan Femmy en Rosy Stefan en Jessica Louise, Eva en Sjef Jacobien en Marco Jan en Lotte Pieter en Ellen Lars, Dar a en Jent Martine en Paul Elle en Lucan Rudy en Marina Alicia Robbie en Helma Zoran, Levi en Esmeralda Ronald Middelburg, 18 september 2012 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde en betrokken medewerker en collega Helga Filius-Nesen Helga was werkzaam als gastvrouw in woonzorgcentrum Onze Stede in Steenbergen. Wij herinneren haar als een lieve en sterke vrouw. Een echte doorzetter die onvoorwaardelijk voor een ander klaarstond. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen en verwerken van dit grote verlies. Raad van Bestuur stichting tanteLouise-Vivensis, cliënten, medewerkers en vrijwilligers Zaterdagavond 15 september is op 92-jarige leeftijd overleden onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, opa en "opa van het weitje" Cornelis Theodorus Post Kees weduwnaar van Jacoba Wilhelmina Krijger Hij was onze rots in de branding tot het laatste toe. Piet en Ria Post-Auer Atalia Willem en Simone Djennah Willy en Leo Luijk-Post Erwin en Adina Demi Gerry Vlissingen, 15 september 2012 Correspondentieadres: Fam. L. Luijk Anna Blamanlaan 52, 4385 KK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 september van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ons bereikte het bericht dat is oyerleden onze vroegere buurman Jan Dekker Wij wensen bure Suus en haar gezin veel sterkte met dit verlies. Namens de buren van de Noordweg in Oostkapelle Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Maria Geleedst-van Hoorn Wij wensen de familie veel sterkte toe. Goes: Leida van Hoorn van Kleunen Goes: Hanny Joziasse van Hoorn Trinus Joziasse En kinderen Heinkenszand: Huib van Hoorn 's Heer-Abtskerke: Jenny Boonman van Hoorn Lau Boonman En kinderen Kapelle: WilmavanHoom En kinderen Met ontroering hebben we kennis genomen van het overlijden van Ina Minnaard Zij is jaren onze gewaardeerde werkneemster geweest. We hebben haar leren kennen als een lieve en trouwe collega. We wensen Paola en Leon heel veel sterkte toe nu ze hun moeder zo vroeg al moeten missen. Tandprothetische praktijk L. Jobse, Goes Leen en Sjoukje Jobse Michel Wiersma Laurens Jobse Heden is van ons heengegaan onze lieve schoonzus tante Tiny van Sabben- van Ruiten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies! Quinten en Prien Plony Aniiie Alle neven en nichten Bedroefd stellen wij U in kennis van het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer en zwager Leendert Pieter van Lieren 23-7-1951 14-9-2012 Colijnsplaat: A.P. van Lieren-Wilderom Greding (D): Riek en Jürgen Bandit Oosterhout: Cees en Suze van Lieren Wissenkerke: Leo van Lieren .maar met een schatkist aan herinneringen zal je nooit alleen staan Tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Kees Schout ontvingen wij vele hartverwarmende reacties en blijken van medeleven. Uw betrokkenheid heeft op ons een onuitwisbare indruk achtergelaten. Hartelijk dank hiervoor. Nel Schout-Holten Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, september 2012 T ERZORGING Peter Butler begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Uitvaartverzorging 'DE BEVELANDEN' Johcun/Hoehwicun/ VOOR EEN ZORGZAME Getdeloozepad 20 BEGELEIDING 4463 AJ Goes Uitvaarten in geheel (0113)311444 Midden-Zeeland uitvaartzorgcentrum.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33