Ovsrlsdsfj Geloof, Hoop en Liefde Zolang gestredeni, zoveel gebeden zolang gehoopt, zolang geloofd. Al wat je doen kon werd gedaan. Vertwijfeling werd bewondering. Mef veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn mooie lieve vrouw, onze zo eigen moeder en oma. Hannie Rottier-van Boven Nieuwdorp, Oostkapelle, 1 mei 1946 17 september 2012 Oostkapelle: Adri Rottier Vlissingen: Jéan en Roeland Femke en Rob Geert Grijpskerke: Martin en Evelyn Christoph Emma Oostkapelle: Leonie en Kees Koen Wij hebben van het leven met jou genoten. Helaas voor ons te kort. We houden van je. Duinweg 46b 4356 GB Oostkapelle We nemen afscheid van Hannie op-vrijdag 21 september om 12.30 uur met een dienst in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de voornoemde kerk. Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden Wie kan voelen wat je hebt doorstaan Rust nu maar uit. Boven de sterren is waar je heen gaat Waar zorg en pijn niet bestaan Daar is Rust en Vrede. Met veel liefde nemen we afscheid van onze schoonzus Hannie Rottier Nw. en St. Joosland Maarten (in herinnering) en Jannie Grijpskerke Kees en Mia 's-Heer Arendskerke Jan en Lia Wemeldinge Sjaak en Ali Nieuwdorp Ineke en Roland Niet alles is voorbij Je blijft bij ons Door wie je was en wat je zei En wat je voor ons hebt betekend Vol bewondering voor de manier waarop ze haar ziekte heeft gedragen, is overleden onze lieve zus en schoonzus Hannie Rottier Hellevoetsluis: Spijkenisse: Oostkapelle: Driewegen: Goes: Wissekerke: Wemeldinge: Jopie (in herinnering) Teun en Nannie Nel en Jan Riet en Gerrit Els en Mattie Jannie en Adrie Willie en Henk neven en nichten Verdrietig, maar met mooie herinneringen aan wat ze voor ons heeft betekend, hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze dappere vriendin Hannie Rottier Betty Brand Nier Winkels en Mieke Schout Jan en Corry Rotte Kees en Netty de Kok Wij wensen Adrie en de (klein)kinderen heel veel sterkte en Gods nabijheid toe. We leven mee met Adri, kinderen en kleinkinderen, na het overlijden van Hannie Rottier-van Boven moeder van onze schoonzoon, zwager en oom Martin. We denken aan haar met een lach en een traan. Fred en Joke de Bree Hugo, Edith en Niels van de Guchte 17 september 2012 Nooit klagendnooit vragend. Je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt. Jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Vol verdriet, maar met intens mooie herinneringen hebben wij thuis in huiselijke kring afscheid genomen van mijn lieve, zorgzame man, pa en opa Bas Vermuë echtgenoot van Tanny Vermuë-Rijk in de leeftijd van 80 jaar. Tanny Vermuë-Rijk t Leny Marian en Rob Steven, Joris t Ellie 17 september 2012 Middenwal 13,4651 EB Steenbergen De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 21 september om 11.00 uur in de kerk van de H. Joannes de Doper, Achterstraat te Nieuw-Vossemeer, waarna de begrafenis zal volgen op het parochiekerkhof aldaar. Samenkomst in de kerk. Pa is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen zal zijn woensdag en donderdag van 15.30 tot 16.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in 't Wagenhuis, Hoogte 13 te Nieuw-Vossemeer. In plaats van bloemen zou Bas het fijn vinden als u een gift wilt doen voor de kankerbestrijding. Hiervoor is in de kerk een collectebus aanwezig. Onze speciale dank gaat uit naar Dr. Cramer en het personeel van Tante Louise-Vivensis. Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze dierbare broer, zwager en oom, Bas Vermuë Wij wensen Tanny, Marian, Rob, Steven en Joris veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Familie Vermuë Na een ernstige ziekte is overleden onze zwager en oom Bas Vermuë Wij wensen Tanny, Maijan, Rob, Steven en Joris veel sterkte met dit verlies. Rinus en Jo Sjef en Ceciel Bas en Magda Marie-Louisse en Daan Truus en Ko Magda en Jan Piet en Greet Neven en nichten Tijdens zijn leven zo weinig genomen en zoveel gegeven. Tot het laatst bezorgd om hen die bij hem hoorden is, tot onze diepe droefheid van ons heengegaan, mijn lieve man, onze dierbare pa, opa en overopa Wim de Groene -Willem Jan~ Wemeldinge, Goes, 10-10-1929 17-09-2012 Laat jullie liefde en zorg voor elkaar onverminderd blijven. Kapelle: M. A. de Groene - Baijens Wemeldinge: Marja en Roel Willemse - de Groene Michel en Daisy OP Kapelle: Janneke en Jaap van de Guchte - de Groene Wil ma en Freddy, Jaro Marcel Wemeldinge: Johan en Annet de Groene - Poleij Sharon Carmen Correspondentieadres: Fam. Willemse-de Groene, Bierweg 22,4424 EM Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 september van 19.00 -19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 22 september om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 12.15 uur gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Kapelle. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. LIEVE OPA We gaan je heel erg missen. Op onze reis door het leven nemen we je met ons mee. Kleinkinderen en achterkleinkind. Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Wim de Groene Kloetinge: Ko Baijens Nel Baijens- de Wijze nichten en neven En Hij is mij tot hulp geweest. Jesaja 122 Op Zijn tijd nam de Here tot Zich mijn lieve vrouw Wijntje Markusse-Gootjes Weinie 7 december 1933 17 september 2012 Kloetinge: Adri Markusse Correspondentieadres: J.Q.C. Lenshoeklaan 4 4481 BS Kloetinge De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 21 september om 12.45 uur in de 'Oosterkerk', Bergweg 88 (ingang via de J,D. van Mellestraat) te Goes. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd kerkgebouw. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Wijntje Markusse-Gootjes echtgenote van onze broer en oom Adri in de leeftijd van 78 jaar. Jany Markusse-Silvis Wim Markusse Janny Markusse Kees Markusse Nanny Markusse-de Ronde Willy Markusse Neven en nichten Goes, 17 september 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32