0 Hlensenlinq.nl OvsrlBÜan 2& I familieberichten Dinsdag 18 september 2012 Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat, na een kort ziekbed, is overleden mijn lieve levensgezel, broer, zwager, oom en partner van onze moeder Cornelis Wilhelmus Meijer Cor op de leeftijd van 78 jaar. Goes: E. Etienne-Besselaar Namens de familie Meijer: J.G.Meijer Namens de familie Etienne: F.L.Etienne Goes, 15 september 2012 -Correspondentieadres: Jacob Catsstraat 6 4461 XM Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 21 september van 14.00 tot 14.10 uur-in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend een bij eenkomst zal plaatsvinden. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis. Je was de tijd kwijt. En heel veel dingen. Nu zijn we jou kwijt, maar hebben de mooie herinneringen. Muziek maakte je blij, je begon dan mee te zingen. Het hoorde zo bij jou. En jij, jij hoort zo bij ons. Wij geven u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma, over-oma en vriendin Trijntje Geesje van Sabben-van Ruiten 31 december 1930 -1 16 september 2012 sinds 9 augustus 1989 weduwe van Huibrecbt van Sabben 's-Heer Arendskerke: Huib van Sabben Katrien van Sabben-Veerhoek Daniëlle en Dennis Hubert en Bianca Monique Stephanie en Wiebe Nisse: Joukje Veerhoek-van Sabben Rinus Veerhoek Linda en Jan Pieter, Ruben, Boaz Nicole en Raöul Marlies 's-Heer Arendskerke: Richard van Sabben Temeuzen: Piet Lindenbergb Correspondentieadres: J. Veerhoek-van Sabben Diaconielaan 33, 4434 AN Nisse Onze moeder, oma, over-oma en vriendin is opgebaard op haar kamer, nr. 225 in "Zorgcentrum Poelwijck". Onze dank gaat uit naar het verplegend, personeel "de Klaproos" en "de Uutkiek". De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 20 september om 13.30 uur in de Protestantse Petruskerk, Torenring te 's-Heer Arendskerke. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Hotel Goes van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven -deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je oma blijft je oma Zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet graag missen Omdat je van haar houdt Maar eens dan komt de dag Dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan Liefs, Daniëlle, Linda, Hubert, Nicole, Monique, Marlies en Stephanie Nog onverwacht is overleden mijn broer en zwager Jan Slimmen Cas en Nel Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van onze broer Jan Slimmen Cor Slimmen Dick Slimmen Wat naar dat je er met meer bent. Wat fijn datje zo rustig bent weggegaan. Wat blijft is de hartverwarmende herinnering. Heden is van ons heengegaan mijn lieve zus, schoonzus en tante Tiny van Sabben-van Ruiten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wolphaartsdijk: Wietse van Ruiten Riek van' Ruiten-Broijl Schore: Cees van Ruiten Agaath van Ruiten-Goetheer en kinderen Hellevoetsluis: Joukje Visser-van Ruiten Henk Visser en kinderen Goes: Jacqueliene Kruitbosch-yan Ruiten Gert Kruitbosch en kinderen Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van Emeritus Pastoor Kempers Vele jaren is Pastoor Kempers voorgegaan in de kerk diensten en oecumenische vieringen voor de bewoners van Zorggroep Ter Weel. Zijn betrokkenheid is altijd in hoge mate gewaardeerd. Zoals de familie aangeeft heeft hij een rijk en dienstbaar leven gehad, moge hij nu rusten in vrede. We wensen zijn familie kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens medewerkers en cliënten van Zorggroep Ter Weel, Dhr. J.G de Looff Mw. drs. J.A. Traas Voorzitter Raad van Toezicht bestuurder Gewoon een heel bijzonder mens Vol dankbaarheid voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen geven wij U kennis van het overlijden van Adriana Maria van der Werff - Brakman weduwe van Tjepko Friedrich van der Werff Nieuwvliet, 24 november 1917 Goes, 15 september 2012 Breda: Tjepko en Henriet Jessica en Geert, Sophie, Guido Koen en Ingrid, Tim, Jalou Jasper en Marjolein, Bram Temeuzen: Piet Jan en Ella Evert en Sanne, Niels Robert Martijn Goes: Jan en Berita Livia en Tim Froukje en Paul Veronique en Dries Goes: Nel Correspondentieadres T. F. van der Werff Maria Cherubinastraat 15 4817 KZ Breda De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn verdrietig om het verlies van onze lieve buurvrouw Mevrouw van der Werff Jannie en Rinus Karelse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28