Oysriadsn t Omdat we dankbaar zijn voor al haar zorgen gedurende een lang leven, zijn we nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en over-oma Maria Geleedst - van Hoorn weduwe van Pieter Geleedst in de leeftijd van 80 jaar. Wehl: Klazien en Aart Angelo Vlissingen: Joke en Erik Jacco f Pieter en Michelle John Goes: Hans en Ineke llonaën Ruben, Louk, Sydney Jeroen en Bianca Goes: Henk en Rian Richard en Monique, Justin, Syll Jolanda en Robin, Denise Kapelle: Rinus en Petra Jack en Wendy Leön Martin en Anouk, Leroy, Nordin Leona en Arjan Oss: Hans en Ria Richard en Mariëlle, Faas Marloes en Bob, Thom, Cas 15 september 2012 Correspondentieadres: Oranjepad 58 4461 TR Goes Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard op haar eigen kamer (K 34) in Zorgcentrum Randhof, 's- Heer Elsdorpweg 18 te Goes. Indien u afscheid van haar wilt nemen kunt u een afspraak maken via tel. nr. 06 - 39 39 46 15. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 20 september om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig beschouwen. Groot is de leegte die hij achterlaat. Intens verdrietig geven wij kennis van het zeer plotselinge overlijden van mijn geliefde man, onze pa en opa Cornelis Hubertus Goense - JCees - echtgenoot van ApoBonia Johanna Maria Boonman 's-Gravenpolder, 6 maart 1935 t Oudélande, 16 september 2012 Lonie Goense-Boonman Kinderen en kleinkinderen Hoefbladstraat 67 4451 TL Heinkenszand Kees is thuis, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 21 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna de crematie in besloten kring zal plaatsvinden. Er is alleen gelegenheid tot schriftelijke condoleance achterin de kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer een grote kom goed gevulde soep van onze trotse en altijd belangstellende opa. We gaan je missen. Pim en Laura Jane Bo Max Joery Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Kees Goense Lau en Plony Josien Kathleen en Bart Jean-Paul en Slawa Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze zwager en oom Kees Goense Daan en Dieni Joop (in herinnering) Anneke Neven en nichten Bij zijn geliefde fruitbomen overleden Kees Goense Wij wensen de familie sterkte om dit verlies te dragen. Familie de Muynck, Ovezande MMijn schildt ende betrouwen Zijt Ghij o Godt mijn Heer! Op u soo wil ick bouwen, |/0 Hf Verlaat mij nimmermeer. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jan Dekker Indië veteraan Drager van: Ereteken voor Orde en Vrede met de jaargespen 1946 - 1949 Gewonden Kruis 1 december 1925 t 16 september 2012 Domburg: S. Dekker - Jansen van Rosendaal Middelburg: Eef Dekker Kamperland: Maaike Zwemer - Dekker Henk Zwemer Wijnand Matthijs Leandra en Erwin Oostkapelle: Jan Dekker Thea Dekker - Molhoek Johnny en Eva Correspondentieadres: Spuidijk 5, 4493 BL Kamperland De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 22 september om 11.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle, waarna de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.15 - 10.45 uur in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Jan Dekker echtgenoot van Suzanna Jansen van Rosendaal in de leeftijd van 86 jaar. J. Jansen van Rosendaal E. Zwemer-Jansen van Rosendaal P.M. Heins-Jansen van Rosendaal neven en nichten Middelburg, 16 september 2012 het is mooi geweest. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat na een kort ziekbed, op de leeftijd van 97 jaar, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Leintje Drever sinds 29 april 1991 weduwe van Marinus Johannes Francissen Vlissingen: E.A. Francissen E.L. Francissen-Rottier AlbertJan en Jessica Pepijn, Ysbrand, Godelieve Erwin en Ingrid Sanne, Eduard Migiel en Jolanda Tom, Lue Vlissingen: A.M.M. Valois-Francissen M.C. Valois Marcel en Ulrike Zoë, Evy Winfred en Jessica Vlissingen: M.J.H. de Groot-Francissen A.W. de Groot Kinderen en kleinkinderen Vlissingen 15 september 2012 Correspondentieadres: Dhr. E.A. Francissen Boulevard Bankert 1.92 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 20 september van 12.00 tot 12.10 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal er een herdenkingssamenkomst zijn. Na de herdenkingssamenkomst zal er gelegenheid zijn tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. No llores, Porque tus ojos No te dejan ver el sol Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve en zorgzame moeder Catharuia Hendrika Minnaard Ina 4 7 maart 1960 t 17 september 2012 Paola en Sjoerd Leon Naereboutstraat35 4461 GR Goes De crematieplechtigheid wordt donderdag 20 september om 14.00 uur gehouden in het crematorium Westelijke' Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Ina houdt van zonnebloemen. Zo sterk en positief tot het einde Ina Minnaard Wij zijn blij dat we je hebben mogen kennen als een lieve en zorgzame.moedèr voor Paola en Leon. Paola Sjoerd en Leon heel veel sterkte Liefs Miriam Vincent Joleyn en Ilse Ina Je bent in je strijd tot het uiterste gegaan. Niemand kan begrijpen wat jij hebt doorstaan. Een laatste groet, Adiós Dian, Joost, Mark Sharon Lian, Danielle Jan-Kees

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27