PZC Draadloze energiemeterset| Bewust van energieverbruik! Oplaadbare ledlamp Met SOS functie Brandpreventiebox Hittemelder Voor een brandveilige woning Extra luid alarm 85dB Videodeurspion Voor meer privacy en veiligheid Schakelaars met afstandbedie Controle over uw apparatuur Spuitbus brandblusser Voorthuis of onderweg Vluchtlac 4,3 meter Blusdeken 1x1 meter Koolmonoxide melder Veilig! rWEBWINKEL pzc.nl/webwinkel Wilt u weten hoevêel energie uw apparaten gebruiken? lylet deze--Set- meet u dit nauwkeurig. Op het scherm ziet u het|troomverbrbik in kWh en direct ook de kosten in Euro Werktmet een draadlozèverbin- dingtussen stopcontacten en basisstation;. k; Deze ledlamp heeft nacht lamp/oriëntatie functie, ideaal voor kinderkamer of overloop. De lamp gaat automatisch branden bij een stroomonder- breking. Zeer energiezuinig en lange levensduur. De lamp wordt geleverd inclusief laadhouder en batterijen. Speciale box om uw woning brandveilig te maken. De box bestaat uit 3 rookmelders, 1 koolmonoxidemeldér en 1 blusdeken, Tevens treft u in de box een zogenaamde quickstartaan met aanwijzingen waar u de melders het beste kunt plaatsen. Deze hittemelder is uitste kend te gebruiken in ruimtes waar een rookmelder niet gebruikt kan worden, zoals in keukens. De hitte melder geeft alarm bij een tempera tuur hoger dan 57QC. Het product voldoet aan alle normen en is voorzien van een testknop en een lege batterij indicatie. Met deze videodeurspion ziet u altijd wie er voor uw deur staat. Aan de buitenkant van de deur beves tigt u de kleine camera, aan de binnenkant van de deur ziet u op het scherm haarscherp wie uw bezoeker is. Werkt op batterijen. Op zoek naar meer comfort en veiligheid? Dit systeem maakt het mogelijk om op afstand alle lampen en elektrische apparaten in en öm het huis te bedienen. Denk hierbij aan de buitenverlichting of de vijverpomp. Energiebesparend en dus duurzaam. Verkrijgbaar met binnen of buiten schakelaars. Het is aan te raden om minimaal één brandblusser in huis te hebben. Hier mee kunt u een beginnende brand snel bestrijden. Deze zeer handzame brandblusser voldoet aan de eisen van de overheid en aan de praktische eisen die u zelf heeft. Ideaal voor thuis, onderweg of op vakantie. Vaak is het raam of balkon de enige vluchtroute als er brand is op de begane grond. Een relatief goedkope en praktische oplossing is een vluchtladder. Dit is een lichtgewicht, opvouwbare ladder met afstandhouders, die makkelijk aan raamkozijn of radiator bevestigd kan worden. Veel branden ontstaan in de keuken tijdens het koken of frituren. Ook een nagloeiende of brandende lucifer in de vuilnisbak kan brand veroorzaken. Met de Alecto blusdeken kunnen brandende vuilnisbakken, kleding, frituur- en braadpannen eenvou dig worden afgedekt en gedoofd. Koolmonoxide (CO) ontstaat bij de onvolledige verbranding, zoals bijvoorbeeld bij slecht functionerende geisers of CV-ketels. Koolmonoxide is een giftig, reukloos en onzichtbaar gas. Blootstelling aan een lage concentra tie levert klachten op zoals hoofdpijn en misselijkheid. Een hoge concen tratie gedurende een korte periode is echter dodelijk. U kunt deze produkten veilig en gemakkelijk bestellen via de website. Hier vindt u ook meer informatie. Prijs is exclusief verzendkosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 16