31
media
'Nederland is de beste dj-school'
Dj Ryan Marciano in 'Made in
Zaterdag 15 september 2012
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs gro
te tuinverbouwing 10:55
Fix this kitchen 11:30 Van
huis naar thuis 12:25 SBS
6 Autosport 13:00 Tommy
Teleshopping 15:00 De Ho-
telpolitie 16:00 Verbouwen
verkopen 17:00 De Un
dercover Makelaar
09:00 Watt nu?! 09:30 Vis
TV 10:00 Ondernemend
Nederland 10:30 Ruige
mannen: Ax men 11:10
Ruige mannen: Ax men
12:00 Business-Channel.nl
12:30 Classic car rally: Win
ter trial 2012 13:00 De suc
cesfactor 13:30 GP: Retro
13:45 RTL GP:DTM-Os-
chersleben 15:30 RTL GP:
Rally report 16:00 Truck
Tractor Puiling 16:30 De
beste voetballers ooit: Pele
17:00 RTL Transportwereld
17:30 RTL Autowereld
06:31 RTL Telekids: Fabel
tjeskrant, Uki, PipaPanda,
Jokie, Little people, Chug-
gington Medaille race, Bi-
baboerderij, Bobo, Chloe's
closet, Ernst, Bobbie en de
rest, Burgers' Zoo en Waar
om, Sprookjesboom, Tita-
Toverfeest, Sprookjes, De
Schatkamer, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Bibi &Tina, Jun-
gleclub, Hallo K3!,Team
Hot Wheels 10:31 Tel sell,
Tommy Teleshopping, Tel
sell 16:20 Ambassadeur
voor een dag 16:50 Con-
tessa van Renesse 17:20
Strong medicine
07:10 McLeod's daughters
09:05 Tommy Teleshop
ping 11:05 Astro TV 13:05
Tommy Teleshopping
14:05 McLeod's daughters
16:00 Will Grace 16:55
Switched at birth 17:50
Switched at birth
06:01 Disney XD: Skunk Q
fu, Amazing spiez, Redakai,
Hotwheels battle force 5, Jpv
Beyblade Metal Fusion, Po-
kemon Black White, Ulti
mate Spider-man, Phineas
Ferb, Lady en de Vage
bond 2, The suite life on
deck, Pair of kings, Zeke
Luther, Kickiri it, Kick But-
towski, Scaredy Squirrel, De
Vervangers, Lab Rats, Phine
as Ferb, Het Speelplein,
The suite life on deck, Ulti
mate Spider-man
18:00 De grote verhui- 18:00 De politie op je 18:20 Extreme bruiden, 18:45 Big daddy, Filmko- 18:00 Border security,
zing, Realitypro- hielen!, Serie repor- Reality medie Reality
gramma tages
19:00 De 25 meest 19:00 Ruige mannen: 19:20 Don't teil the bri-
grappige TV-mo- Ice road truckers, de, Reality
menten, Overzicht Reality
19:35 Pawn Stars, Reali-
typrogramma
20:30 Wegmisbruikers, 20:00 Undisputed, Ac-
Verkeersprogram- tiefilm
20:30 Vermist, Misdaad- 20:30 The Back-up Plan, 20:30 Hawaii Five-O,
serie Romantische ko- Misdaadserie
medie
21:30 Red mijn vakan- 21:45 Undisputed 2:
tie!, Consumenten- Last man stan-
programma dingActiefilm
21:30 Vermist, Misdaad
serie
21:25 Person of interest,
Misdaadserie
22:30 Hart van Neder
land, Reportages
22:45 Piets weerbericht
22:50 Reportage: Hij
gende huisvrou
wen aan de lijn,
Documentaire
22:30 Trauma, Drama
serie
22:35 Grenzeloos ver
liefd, Realitypro-
gramma
22:20 NCIS, Detective
serie
23:55 Avenger, Actie
23:45 Body armour, Ac- 23:25 The backwoods, 23:35 Extreme home
tiefilm Thriller makeover
23:15 Las Vegas, Dra-
01:45 Nachtmagazine 01:25 Teleshop 7 01:26 Stoute meiden TV 00:30 Veronica's closet 00:05 Las Vegas
01:26 Stoute meiden TV 02:01 Tommy Teleshop- 02:20 Relatie Advies 01:00 Nachtprogram-
05:00 Car tracks ping 03:00 Extreme home mering: Nacht-
05:30 Woningwijs makeover (h) club live
03:45 Hart van Neder- 04:00 Hart van Neder
land (h) land (late editie)
00
O
10
M
O
IO
O
O
M
M
NI
O
O
n
actualiteiten sport film
The Back-up Plan
New Yorkse romcom waarin Jenni
fer Lopez op kunstmatige wijze
zwanger raakt, vlak voordat ze de
Ware Jacob (Alex O'Louglin) tegen
het lijf loopt Luchtig vermaak van
Alan Poul. (VS-2010).
NET 5, 20.30-22.35 uur
Undisputed II:
Last Man Standing
Imposante vechter Michael Jai Whi
te als bokskampioen zwaargewicht,
die in een grimmige Russische ge
vangenis moet vechten tegen een
maniak (Scott Adkins). Regie: Isaac
Florentine. (VS-2006).
RTL 7, 21.45-23.45 uur
The Backwoods
Engelse vrienden ontdekken een op
gesloten, verminkt meisje in Span
je. De lokale bevolking bemoeilijkt
haar bevrijding. Kundig gefabriceer
de thriller waarin de akeligheid
hoog oploopt. Regie: Koldo Serra.
(E/F/GB-2006).
RTL 8, 23.25-1.25 uur
Body Armour
Een voormalig lijfwacht (Til Schwei-
ger) neemt een laatste klus aan en
ontdekt dat hij de man moet beveili
gen die hem ooit zijn baan kostte.
Actieprul van Gerry Lively.
(AUS/D/E/GB/VS-2007).
RTL 7, 23.45-1.25 uur
07:00 Zeeland NU, Zeeland de
week, Zeeland NU, Regioned,
Zeeland in vogelvlucht 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:57 09:00 Zeeland
Nu, Zeeland de week, Zeeland
Nu, Regioned, Zeeland in vogel
vlucht 10:00 programmering
zoals tussen 09:00 en 09:57
11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland Nu, Dromen
van Messi, Zeeuwse Top 40
clips, Verzeeuwigd, Zeeland Nu
18:40 Beleefde kern, Trugkie-
ke, Verzeeuwigd 19:00 pro
grammering zoals tussen 18:00
en 18:3019:40 programmering
zoals tussen 18:40 en 18:58
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:30 23:58
programmering zoals tussen
18:40 en 18:58
Two for the Money
Al Pacino speelt zijn geijkte rol van
aalgladde manipulator met deze
keer een voormalig footballspeler
(Matthew McCaughey) als slachtof
fer en de gokindustrie als speelveld.
Regie: D.J. Caruso. (VS-2005).
BBC 1, 0.45-2.40 uur
Loverboy
Ernstig drama over een getraumati
seerde moeder die haar 6-jarige
zoon volledig voor zichzelf houdt.
Geregisseerd door acteur Kevin Ba
con, met zijn vrouw Kyra Sedgwick
in de hoofdrol. Gebaseerd op het
boek van Victoria Redel. (VS-2005).
Duitsland 1, 1.15-2.38 uur
09:00 Lichtpunt 10:00 Protes
tantse Eredienst 11:00 De Ze
vende Dag 13:00 Het journaal
13:30 Het Weer 13:35 Animal
Kingdom 13:55 Charade 15:45
De topcollectie van... 16:15
Clips 16:25 National Geograp
hic 17:15 Vlaanderen vakantie
land 18:00 Het journaal 18:10
Groenland 18:30 Dagelijkse
kost 19:00 Het journaal - sport
weekend 19:55 Het Weer
20:00 Dublin Zoo 20:25 Scho
ne schijn 20:55 Villa Vanthilt
21:55 The Spiral 22:50 Het
journaal laat 23:10 Het Weer
23:151 Love Musical
09:00 Zomerbeelden 11:35
Canvas klassiek 13:30 Sporza:
Zondag 18:00 Panorama 19:00
Meester, hij begint weer 19:30
De wilde keuken 20:00 Het
journaal 20:15 Indian Ocean
with Simon Reeve 21:15 Van
Kooten De Bie sloegen weer
toe 22:10 Classic Albums: Peter
Gabriel's'So'23:00 Lichtpunt
07:00 Breakfast 09:30 The An
drew Marr Show 10:30 Great
North Run 2012 14:30 BBC
News 14:45 Bargain Hunt
15:30 Cash in the Attic 16:15
Escape to the Country 17:00
Lifeline 17:10 Points of View
17:25 Songs of Praise 18:00
Planet Earth Live: A Lion's Tale
19:00 BBC News 19:20 Region
al News and Weather 19:30
Fake or Fortune? 20:30 Coun-
tryfile 21:30 Inspector George
Gently 23:00 BBC News 23:15
Regional News and Weather
23:25 Match of the Day 2
07:00 Zigby 07:10 Louie 07:20
Little Robots 07:30 64 Zoo
Lane 07:40 Dipdap 07:45 Ras-
tamouse 08:00 Roar 08:30
Match of the Day 10:00 12
Again 10:30 Junior Bake Off
11:00 Saturday Kitchen Best
Bites 12:30 The Great British
Bake Off 13:30 MotoGP: San
Marino 15:00 Golf: Women's
British Open 18:00 One Man
and His Dog 19:15 Rugby
League: Super League Playoffs
20:f5 Richard Hammond's
Crash Course 21:00 China on
Four Wheels 22:00 Dragons'
Den 23:00 Mock the Week
23:30 Hilary Devey.'s Women at
the Top
i.MamiMiiiimi
07:15 Willi wills wissen 07:40
Meister Eder und sein Pumuckl
09:00 Tigerenten Club 09:55
Tagesschau 10:00 Immer wie
der Sonntag 11:30 Die Sen-
dung mit der Maus 12:00 Ta
gesschau 12:03 Presseclub
12:45 Wochenspiegel 13:15
Exclusiv im Ersten 13:45 Sport-
sehau live 15:30 Die Kreuzfahrt
16:15 Tagesschau 16:30 ARD-
Ratgeber 17:00 W wie Wissen
17:30 Gott und die Welt 18:00
Sportschau 18:30 Bericht aus
Berlin 18:49 Gewinnzahlen
Deutsche Fernsehlotterie
18:50 LindenstraRe 19:20
Weltspiegel 20:00 Tagesschau
20:15 Tatort 21:45 Günther
Jauch 22:45 Tagesthemen
23:03 Das Wetter im Ersten
23:05 ttt - titel thesen tempe-
ramente 23:35 Storm
13:25 planet e. 13:55 Ali Baba
and the Forty Thieves 15:15
Heute 15:20 Something to Talk
About 17:00 Heute 17:10 ZDF
Sportreportage 18:00 ZDF.re-
portage 18:30 Terra Xpress
19:00 heute 19:10 Berlin direkt
19:28 5-Sterne - Gewinner der
Aktion Mensch 19:30 Terra X
20:15 Inga Lindström: Vier
Frauen und die Liebe 21:45
heute-journal 22:00 GSI - Spe-
zialeinheit Göteborg 23:40 ZDF
History
07:10 Aktuelle Stunde 07:50
Land und lecker 08:35 Gags am
laufenden Band 09:05 Linden-
straRe 09:35 KölnerTreff 11:00
west.art Talk 12:30 West ART
Meisterwerke: Schloss Benrath
von Nicolas de Pigagè, Düssel-
dorf 12:35 Am Kap der Liebe -
Unter der Sonne Uruguays
14:05 Dem Himmel sei Dank
15:35 Türkisch für Anfanger
16:00 Cosmo TV 16:30 Match-
ball mit Handicap 17:00 GroR-
stadtrevier 17:45 Ein Fall für die
Anrheiner 18:15 Tiere suchen
ein Zuhause 19:10 Aktuelle
Stunde 19:30 Westpol - Politik
in Nordrhein-Westfalen 20:00
Tagesschau 20:15 Wunder-
schön! Schwabische Alb - zwi-
schen Neckar und Donau 21:45
Bundesliga am Sonntag 22:15
Zimmerfrèi!- Prominente su
chen ein Zuhause: Harald
Glööckler23:15 ...und BASTA!
23:45 Zeiglers wunderbare
Welt desFuRballs
07:15 X-Machines 08:05
Mighty ships 08:55 Design
DNA 09:45 Crash course 10:35
Rattlesnake Republic 11:30
Dual survival 12:25 Flying wild
Alaska 13:201 shouldn't be
alive 14:15 Countdown to colli
sion with Sebastiaan Labrie
15:10 Auction Kings 16:05
Auction hunters 17:05 Crash
course 18:05 American chop
per: Senior vs Junior 19:05
Mythbusters 20:00 Unchained
reaction 21:00 Flying wild Alas
ka 22:00 Superhuman show
down 23:00 Squeamish
07:10 Meine Freundin Conni
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
08:35 Löwenzahn Classics
08:59 Anders fernsehen 09:00
Heute 09:02 sonntags 09:30
Katholischer Gottesdienst
10:15 Die Schwarzwaldklinik
11:00 ZDF-Fernsehgarten
12:55 Heute 12:58 Peter Hahne
07:00 Is it real? 08:00 Megafac-
tories 09:00 Loslopend wild!
Freek Vonk Eddy Zoëy in Su
riname 10:00 Empire 11:00
Witness disaster 12:00 Dooms
day preppers 13:00 Locked up
abroad 14:00 The dog whisper
er 17:00 André Kuipers 18:00
My Gorilla life 19:00 Wild Rus
sia 20:00 Brick by brick 21:00
Empire 22:00 Made in NL
23:00 Doomsday preppers
23:25 Gamekings 23:50 Nitro
circus
06:25 Afrik'art 06:50 Reflets
Sud 07:45 Et si vous me disiez
toute la vérité 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:30
TV5Monde, le journal 08:35
Stars parade 09:00 Flash 09:05
Samsam 09:15 Les voyages de
Balthazar 09:20 Woofy 09:25
Les légendes deTatonka 09:35
Léonard 09:45 Mon ami Grom-
pf 10:10 Galactik Football
10:35 Tactik 11:10 Science ou
fiction 11:35 Amérikologie
12:00 Flash 12:05 Jour de rug
by 12:50 Nouvo 13:00 Epicerie
fine 13:30"journal télévisé de la
RTBF 14:00 Vivementdiman-
che 15:30 Flash 15:35 Nec plus
ultra 16:00TV5Monde, le jour
nal 16:30 Acoustic 16:55 Flash
17:00 Kiosque 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:10 Inter
nationales 19:00 Dans les pas
de Katia 19:50 Flash 20:00 Ma
ghreb-Orient-Express 20:30
Journal de France 2 21:00 Pou-
let au vinaigre 22:45 Christine
23:00 TV5Monde, le journal
23:10 Journal de la RTS 23:40
TVSMonde, le journal Afrique
23:55 La journée de la jupe
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 07:55 Wiz-
zy Woppy 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit
tle pony 09:15 Kuifje 09:40 Nils
Holgersson 10:05 Lucky Luke
10:50 Boes 11:00 Kabouter
Plop 12:05 Heidi 12:30 Abra-
KOdabra 12:45 Dobus 12:55
Nils Holgersson 13:50 Wickie
de Viking 14:10 Sinbad 14:35
Dommel 15:00 Family guy
weekend special 15:01 Family
guy 20:00 Futurama 20:25
Family guy 20:50 American Dad
21:00 Family guy 21:35 Men at
work 22:00 Californication
22:30 Married with children
23:20 Spin city
08:30 Rally: Intercontinental
Rally Challenge 09:00 Speed
way: Grand Prix 10:00 Wielren
nen: Olympische Zomerspelen
11:00 Roeien: EK 12:15 Diverse
sporten: Watts 13:00 Auto
sport: Renault World Series
14:00 Wielrennen: Olympische
Zomerspelen 14:30 Wielren
nen: WK op de weg 17:00 Roei
en: EK 18:30 Diverse sporten:
Watts 19:30 Wielrennen: WK
op de weg 21:00 Boksen: Big-
ger's better 22:30 Rally: Inter
continental Rally Challenge
23:00 Motorsports weekend
23:15 Roeien: EK
07:15 Weird creatures with
Nick Baker 08:10 Natural born
hunters 08:40 Cats 101 09:35
Crocodile hunter 10:30 Ulti
mate air jaws 11:25 Mutant
planet 13:15 RSPCA: Have you
got what it takes? 14:10 Wild
animal orphans 14:35 Wild Af
rica rescue 15:05 My cat from
hell 16:00 Animal Planet's most
outrageous 17:00 Austin Ste
vens adventures 18:00 Snog,
marry, avoid? 18:50 Brides of
Beverly Hills 19:40 Dresscue
me 20:05 Sister Wives 21:00
Mob wives 22:00 A Gypsy life
for me 23:00 Dr G: Medical Ex-
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
07:05 Artzooka! 07:30 Sponge-
bob 07:55 Lucky Fred 08:20
Pinguins van Madagascar 08:35
Kung fu panda 09:00 Nick Bat
tle 09:20 Spongebob 09:35
Nick Battle 09:55 Big time rush
10:45 Transformers: Prime
11:05 Power Rangers 11:30
Pinguins van Madagascar 15:35
Zondag Film 16:55 Ned's survi-
valgids 17:10 Big time rush
18:30 iCarly 19:20 Big time
rush 20:15 The troop 20:35
Pinguins van Madagascar 21:00
Summer in Transylvania 21:20
Ned's survivalgids 21:45 Victo
rious 22:30 iCarly 00:20 Gigan-
10:20 Degrassi: The next gen
eration 11:35 MTV at the mov
ies 12:00 16 and pregnant
12:50 Randy Jackson Presents
American's best dance crew -
weekend break 12:51 Randy
Jackson Presents American's
best dance crew 18:10 16 and
pregnant 19:00 Awkward
19:25 Snooki Jwoww 19:55
Savage U 20:20 Guy Code
20:45 Ridiculousness 21:30
Punk'd 22:15 Savage U 22:40
Guy Code 23:05 Ridiculousness
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Middle East
07:30 Talk Asia 08:00 World
Report 08:15 CNN Market
place Europe 08:30 iReport
09:00 World Sport 09:30 Open
Court 10:00 African Voices
10:30 The Brief 11:00 World
Report 11:30 News Special
12:00 CNN Presents 13:00
World Report 13:30 Leading
Women 13:45 Future Cities
14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 Interna
tional Desk 16:30 Political
Mann 17:00 Global Exchange
17:15 CNN Marketplace Africa
17:30 Global Exchange 17:45
CNN Marketplace Middle East
18:00 World Sport 18:30 Win
ning Post 18:45 The Gateway
19:00 International Desk 19:30
African Voices 20:00 Interna
tional Desk 20:30 News Special
21:00 Fareed Zakaria GPS
22:00 World Report 22:30 Po
litical Mann 23:00 Open Court
23:30 World Sport