media'
29
w
media@wegener.nl
'Een mooie hond is geen garantie voorgoed gedrag. Een verkeerd gefokte hond
is schattig als pup, maar later mag ze naar het asiel' 'Dog whisperer' ceasar Miiian
Zaterdag 15 september 2012
OVERIGE
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Tele
shopping 09:00 According
to Jim 09:30 De Leven
de Steen Gemeente 10:00
Tommy Teleshopping
14:15 Disney Minuteman
16:00Van huis naarthuis
17:00 Robs grote tuinver-
bouwing
06:01 Teleshop 7: Woning
wijs, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping, Dit
is mijn toekomst, Tel sell
13:00 Vis TV 13:30 De suc
cesfactor 14:00 Ruige man
nen: Ax men 14:55 Rui
ge mannen: Ax men 15:50
Ruige mannen: Ax men
16:30 RTL GP: Rally report
17:00 RTL Transportwereld
17:30 CASH4KM: The Ha
gue Beijing Challenge 2012
06:00 Dit is mijn toekomst
06:31 RTL Telekids: Fabel
tjeskrant, Wolleke, Uki, Pi-
paPanda, Jokie, Little peop
le, Chuggington Medaille
race, Bobo, Brandweer
man Sam, The adventures
of Chuck and friends, Chug
gington, Burgers' Zoo en
Waarom, Sprookjesboom,
TitaToverfeest, Sprookjes,
De Schatkamer, Ernst, Bob
bie en de rest, Burgers' Zoo
en Waarom, Bassie Adri-
aan, Bibi StTina, Hallo K3I,
Team Hot Wheels 10:31 Tel
sell, Tommy Teleshopping,
Tel sell 16:50 Beat the Best
07:05 McLeod's daugh
ters 08:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 McLeod's
daughters 15:50 Rita rocks
16:15 Being Erica 17:05
Ugly Betty
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Amazing spiez, Redakai,
Hotwheels battle force 5, a
Beyblade Metal Fusion, Po-
kemon Black White, Ulti
mate Spider-man, Phineas
Ferb, Lab Rats, The sui
te life on deck, Pair of kings,
Zeke Luther, Kickin' it,
Kick Buttowski, Scaredy
Squirrel, De Vervangers,
Phineas Ferb, Het Speel
plein, The suite life on deck,
Ultimate Spider-man
18:00 Lachen om home 18:00 Jupiler League, Sa- 18:20 The voice of Hoi- 18:00 De vierling, Do-
video's, Amuse- menvatting land, Zoektocht cusoap
ment
19:30 Alles kids, Amu
sement
19:00 Helden van de
weg, R ealitypro-
gramma
19:30 Nitro Circus Live,
Verslag
20:30 Sterren springen 20:00 Crime Scene In-
op zaterdag, Amu- vestigation, Mis-
sement daadserie
20:55 Crime Scene In
vestigation, Mis
daadserie
21:50 CSI: New York,
Misdaadserie
20:20 The mommy mar- 20:30 The closer, Dra-
ket, Filmkomedie maserie
22:25 Wekelijkse Lotto
trekking, Trekking
22:30 Hart van Neder
land, Reportages
22:45 Piets weerbericht
22:50 Lachen om home
video's (h), Amu
sement
22:45 CSI: New York,
Misdaadserie
22:00 Resurrection,
Thriller
23:40 Law Order Spe
cial Victims Unit,
Misdaadserie
21:25 Without a trace,
Misdaadserie
22:20 Without a trace.
Misdaadserie
23:15 The cell 2, Sf-
thriller
18:00 Wegpiraten be
trapt!, Reality pro-
gramma
18:15 Veronica moves:
breakdance, Amu
sement
18:45 Op heterdaad!, Re-
alityprogramma
19:15 Storage wars, Rea-
lityprogramma
20:10 Pawn Stars, Reali-
typrogramma
21:05 Hardcore pawn,
Reality
22:00 Brooklyn's Finest,
Misdaadfilm
00:10 Fringe;
01:05 Nachtmagazine
00:35 Warehouse 13
01:25 Danny Dyers
Deadliest Men
02:10 Teleshop 7
02:11 Stoute meiden TV 05:30
05:00 Car tracks
00:10 Airport 00:55 Relatie Advies
00:41 Stoute meiden TV 01:35 The closer (h)
02:01 Tommy Teleshop- 02:15 Without a trace
03:50 [fart van Neder
land (h)
vonmgwijs
00:40 Freddie
01:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
actualiteiten sport film
Q0
o
m
b
M
O
b
10
10
b
o
to
w
b
o
5
Resurrection
Lugubere thriller van regisseur Rus
sell Mulcahy, met Christopher Lam
bert als rechercheur die onderzoekt
welke moordenaar ledematen verza
melt. De beste momenten doen
denken aan Sefen. (VS-'99)
RTL 8, 22.00-00.10 uur
Brooklyn's finest
Spanning en sensatie rond agent
die drugsgeld achterover slaat, een
agent dié niet meer undercover wil
en een agent die hunkert naar pen
sioen (Ethan Hawke, Don Cheadle
en Richard Gere). Fris werk Antoi-
ne Fuqua Training day). (VS-2009)
Veronica, 22.00-00.40 uur
Sexy beast
Ben Kingsley speelt een kille Britse
gangster die naar Spanje reist om
een voormalig crimineel (de magis
trale Ray Winstone) te bewegen
nog één klus te klaren. Groots ac
teerwerk in een fantastische film.
Regie: Jonathan Glazer. (GB-2000)
Nederland 3, 22.10-23.40 uur
El cuerno de la abundancia
Vrolijke fabel over Cubaans commu
nisme aan de hand van Cubaanse
familie die plotsklaps kan rekenen
op vermeende verwanten na het ge
rucht over een vergeten erfenis van
een verre voorouder. (C/E-2008)
België 2, 23,10-00.50 uur
Qui vive
Verwikkelingen van familie, twaalf
jaar na het bruiloftsfeest in Frans
Weisz' drama Leedvermaak (1989).
Oud zeer, tweede-generatieproble-
matiek en weldadige enscenering.
Met Rijk de Gooijer, Pierre Bokma
en Kitty Courbois. (NL-2001)
Nederland 2, 23.15-00.45 uur
Into the night
Jeff Goldblum is innemend als inge
dutte kantoorslaaf met suffe echtge
note. Michelle Pfeiffer is de vrouw
die hem wakker schudt. Lachfilm
met thriller-elementen en een
scheutje romantiek. (VS-'84)
Duitsland 2, 00.20-02.10 uur
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
Trugkieke, Zeeland NU, Het
Weer 07:54 Regioned 07:57
Zeeland in vogelvlucht 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:51 08:54 Regioned
08:57 Zeeland in vogelvlucht
09:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:51 09:54
Regioned 09:57 Zeeland in vo
gelvlucht 10:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
07:51 10:54 Regioned 10:57
Zeeland in vogelvlucht 11:00
Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU, Zeeland de
week, De Zeeuw van Vlaande
ren, Zeeland NU, Regioned
18:57 Verzeeuwigd 19:00 pro
grammering zoals tussen 18:00
en 18:41 19:57 Verzeeuwigd
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:41 20:57
Verzeeuwigd 21:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:41 21:57 Verzeeuwigd
22:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:41 22:57
Verzeeuwigd 23:00 program
mering zoals tussenl 8:00 en
18:41 23:57 Verzeeuwigd
-sss?
09:00 Zomerbeelden 11:55
Groenland 12:15 Regionale te
levisie 12:45 De vrije markt
13:00 Het journaal 13:30 Het
Weer 13:35 Grease 15:20 De
topcollectie van... 15:50 Clips
16:15 Baantjer 17:00 Hi-de-Hi!
17:30 Buren 17:55 Kijk Uit!
18:00 Het journaal 18:10
Vlaanderen vakantieland 19:00
Het journaal 19:30 Het Weer
19:35 Iedereen beroemd 20:05
Joker+ en Lotto 20:10 Dieren in
nesten 20:40 Vroeger of later?
21:35 Hoe is het zover kunnen
komen? 22:00 The Tudors
22:50 Het journaal laat 23:13
Het Weer 23:20 Law and Or
der: UK
09:00 TerZake 09:35 Zomer
beelden 12:30 Programmering
Ketnet 14:20 Sporza: Kampi
oenschap van Vlaanderen
14:35 Sporza: GP Impanis-Van
Petegem 17:30 Sons and Fa
thers 18:00 Hoge bomen 19:00
Human Planet 20:00 Het jour
naal 20:10 Vranckx 20:40 En
deavour 22:10 The Bridge
23:10 El Cuerno de la Abundan-
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Lorraine's
Fast, Fresh Easy Food 13:00
BBC News 13:10 Regional
News and Weather 13:15 Foot
ball Focus 14:00 Athletics:
Great City Games 2012 15:30
Golf: Women's British Open
17:30 Final Score 18:10 BBC
News 18:20 Regional News and
Weather 18:30 Total Wipeout
19:30 Strictly Come Dancing
20:35 Doctor Who 21:20 The
National Lottery: Secret For
tune 22:10 Casualty 23:00 BBC
News 23:20 Match of the Day
07:00 Zigby 07:10 Louie 07:20
Little Robots 07:30 64 Zoo
Lane 07:40 Dipdap 07:45 Ras-
tamouse 08:00 Roar 08:30
Project Parent 09:00 The Scoo-
by-Doo Show 09:20 Dennis
Gnasher 09:30 The Slammer
10:00 12 Again 10:30 Incredi
ble Edibles 11:00 Cop School
11:30 Splatalot 11:55 Deadly
60 Bites 12:00 Prank Patrol
12:30 Diddy Movies 12:45
MOTD Kickabout 13:00 The
Treasure of Pancho Villa 14:30
She Wore a Yellow Ribbon
16:15 Escape to the Country
16:45 Flog It! 17:30 Golf:
Women's British Open 18:00
One Man and His Dog 19:15
Coast 19:35 Wartime Farm
20:35 Dad's Army 21:10 Vi
kings 22:10 Ql XL 22:55 The
Thick of It 23:25 Clinton
07:10 Shaun het schaap 07:35
motzgurke.tv 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb
08:40 Die Pfefferkörner 10:00
Tagesschau 10:03 Checker Can
10:30 Deutschland Deine Dör-
fer 11:15 Lecker Hessen 12:00
Tagesschau 12:05 Die Liimmel
von der ersten Bank 13:25 Ta
gesschau 13:30 Sportschau live
15:00 Tagesschau 15:03
höchstpersönlich 15:30 Exclu-
siv im Ersten 16:00 Weltreisen
16:30 Europamagazin 17:00 Ta
gesschau 17:03 ARD-Ratgeber
17:30 Brisant 17:47 Das Wetter
im Ersten 17:50 Tagesschau
18:00 Sportschau 19:57
Glücksspirale 20:00 Tagesschau
20:15 Musikantenstadl 22:30
Ziehung der Lottozahlen 22:35
Tagesthemen 22:53 Das Wetter
im Ersten 22:55 Das Wort zum
Sonntag 23:00 Boxen im Ersten
BBBI
07:20 Bibi und Tina 07:45 Mia
and me - Abenteuer in Cento-
pia 08:10 1,2 oder 3 08:35 Bibi
Blocksberg 09:25 H20: Just
Add Water 10:10 Alien Surfgirls
10:35 Dance Academy 11:00
Heute 11:05 Die Küchen-
schlacht - der Wochenriickblick
13:00 Heute 13:05 ZDFwo-
chen-journal 14:00 Wie wohnt
Deutschland? 14:45 ZDF SPOR-
Textra 17:00 Heute 17:05Lan-
derspiegel 17:45 Menschen -
das Magazin 18:00 ML Mona
Lisa 18:35 Hallo Deutschland
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Unser Charly 20:15 Das
Duo 21:45 Kommissar Stolberg
22:45 Heute Journal und Wet
ter 22:58 Wetter 23:00 das ak-
tuelle sportstudio
in ii11it 11
07:20 Sehen statt Horen 07:50
Planet Wissen: Salz - Die Würze
des Lebens 08:50 West ART
09:30 Zwei Frauen - ein Schick-
sal 10:00 Lokalzeit 10:30 Aktu-
elleStunde 11:10 hier und heu
te 11:25 DieSendungmit der
Maus 11:55 Die Sendung mit
dem Elefanten - mit Elternticker
12:20 Ratselhafte Krankheiten
13:05 Doku am Freitag 13:50
Teufelskerle 15:20 Derdm-
Check 16:05 Job im Gepack:
Als Hebammenach Ghana und
als Koch nach Thailand 16:50
FulSball im Westen 17:05 sport-
lich unterwegs 17:20 Kochen
mit Martina und Moritz 17:50
Einfach und köstlich - Kochen
mit Björn Freitag 18:20 So
schmeckt der Herbst 18:50 Ak-
tuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Am
Kap der Liebe - Unter der Son
ne Uruguays 21:45 Stratmanns
- Jupps Kneipentheaterim Pott
22:45 Hallervorden - Die be
sten Sketche 23:30 Lange Kurz-
filmnacht 2012
survivalgids 23:25 iCarly 00:10
Gigantic
ESQBHBHBI
09:35 MTV 3 10:35 16 and
pregnant 11:20 Awkward
12:05 Punk'd 12:30 Money
makers 12:55 Randy Jackson
Presents American's best dance
crew - weekend break 12:56
Randy Jackson Presents Ameri-
can's best dance crew 17:35 16
and pregnant 18:20 Money
makers 18:45 Awkward 20:25
Justin Bieber MTV Special 2012
20:50 Savage U 21:40 Jersey
shore 22:25 Awkward 22:50
The Pauly D project 23:10 Guy
Code
06:25 Afrique presse 07:00 Té-
lématin 08:00 Journal télévisé
Radio Canada 08:25 TV-
5Monde, le journal 08:40 TTC
(Toutes taxes comprises) 09:00
Flash 09:05 Samsam 09:15 Les
voyages de Balthazar 09:20
Woofy 09:25 Les légendes de
Tatonka 09:35 Léonard 09:45
Mon ami Grompf 10:10 Galac-
tik Football 10:35 C'est pas sor-
cier 11:05 7 jours sur la planète
11:30 Les artisans du rebut glo
bal 12:00 Flash 12:05 Urbania
12:30 Falö 13:00 Ricardo 13:30
Journal télévisé de la RTBF
14:00 360 degrés 15:00 Cha-
botte et fille 15:45 Changer
d'intérieurs 16:00 TV5Monde,
le journal 16:30 Questions pour
un champion 17:00 ARTE re
portage 17:50 Le dessous des
cartes 18:00 TV5Monde, le
journal 18:35 Thalassa 20:30
Journal de France 2 21:00 Le
plus grand cabaret du monde
23:00 TV5Monde, le journal
23:10 Journal de la RTS 23:40 -
TV5Monde, le journal Afrique
00:00 Chabada
07:15 Man, woman, wild 08:05
Wheeler dealers 08:55 Front
line battle machines with Mike
Brewer 09:45 Aviators 10:10
American T rucker 10:35 Mega
builders 11:30 Alive! Sixty days
under snow 12:25 Rowing the
Pacific 13:20 Storm surfers
14:15 Storm surfers 2 15:10
Cycle slam: Dallaglio and Flint-
offl 7:05 X-Machines 18:05
Mythbusters 19:05 Auction
Kings 20:00 Countdown to col
lision with Sebastiaan Labrie
21:00 American chopper: Sen
ior vs Junior 22:00 Car warriors
23:00 World's toughest truck-
07:00 Alaska wing men 08:00
Alaska state troopers 09:00
Richard Hammond's engineer
ing connections 10:00 Dooms
day preppers 11:00 Test your
brain 12:00 Alaska state troop
ers 13:00 My 9/11 14:00 9/11
15:00 The Woman who wasn't
there 16:00 The dog whisperer
18:00 Witness disaster 19:00
Locked up abroad 20:00 Brit
ain's greatest machines 21:00
Air crash investigation 22:00 In
side 23:00 Big, bigger, biggest
EQSSEÉÉKSSÉ
07:15 Weird creatures with
Nick Baker 08:10 Natural born
hunters 08:40 Cats 101 09:35
Crocodile hunter10:30 Air jaws
2 11:25 New breed vets with
Steve Irwin 12:20 Natural world
13:15 Ultimate air jaws 14:10
Great white appetite 15:05
Deadly waters 16:00 How not
to become shark bait 17:00"
Wildest Latin America 18:00
Ludo Bites America 18:50 Can
dy Queen 19:15 Choccywoccy-
doodah 20:101 didn't know I
was pregnant 21:00 Teens who
tie the knot 22:00 How Sex
works 23:00 Miami Ink
'iZMSZSSïSMÊÊÊÊÊ
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Dora 06:55 Spongebob
07:05 Transformers: Prime
07:25 Huntik 07:45 Monsuno
08:10 Pinguins van Madagascar
08:35 Kungfu panda 09:00
Spongebob 09:55 Big time rush
10:40 Life with boys 11:05 Po
wer Rangers 11:30 Pinguins van
Madagascar 15:40 Spongebob
15:50 De klas uit! 16:05 Hotel
13 17:10 Big time rush 18:30
iCarly 19:20 Big time rush
20:15 The troop 20:35 Pinguins
van Madagascar 21:00 Rags
22:25 Victorious 23:10 Ned's
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 07:55 Wiz-
zy Sc Woppy 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit
tle pony 09:15 Kuifje 09:40 Nils
Holgersson 10:05 Lucky Luke
10:50 Boes 11:25 David de Ka
bouter 11:50 Heidi 12:35 Abra-
KOdabra 12:50 Dobus 12:55
Nils Holgersson 13:50 Wickie
de Viking 14:10 Sinbad 14:35
Dommel 15:00 Family guy
weekend special 20:00 Family
guy 20:25 Futurama 20:50
Stand-up 21:35 Tosh.0 22:00
The Graham Norton Show
22:50 Married with children
23:40 Spin city
08:30 Diverse sporten: Watts
09:45 Speedway: Grand Prix
11:45 Autosport: Renault
World Series 13:00 Diverse
sporten: Watts 14:00 Voetbal:
2014 World Cup World Tour
15:00 Speedway: Grand Prix
17:00 Autosport: World
Endurance Championships
21:00 Paardensport: Global
Champions Tour 22:30 Paar
densport: Horse racing time
22:45 Rally: Intercontinental
Rally Challenge 23:15 Vecht
sport: Total KO
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Africa 07:30
BackStory 08:00 World Report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 iReport 09:00
World Sport 09:30 Open Court
10:00 The Best of the Situation
Room 11:00 World Report
11:30 BackStory 12:00 The
Brief 12:30 Inside Africa 13:00
World Report 13:30 Leading
Women 13:45 Future Cities
14:00 Talk Asia 14:30 Aiming
for Gold 15:00 Eye On 15:30
BackStory 16:00 International
Desk 16:30 African Voices
17:00 CNN Marketplace Eu
rope 17:15 CNN Marketplace
Africa 17:30 The Brief 18:00
World Sport 18:30 Winning
Post 19:00 International Desk
19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national Desk 20:30 News Spe-
cial 21:00 The Best of the Situa
tion Room 22:00 World Report
22:30 Eye On 23:00 Open
Court 23:30 World Sport